Įkraunama...
Įkraunama...

Akvariumai

Gal kokiai panevėžietei reikia A. calico patino? Bus tikrai ryškus, jau dabar ryškėja spalvos, nors dar jaunas. Iš pradžių du patinai sugyveno neblogai, dabar jau mažesnį vaiko. Keisčiau į patelę smile.gif
Atsakyti
sakykit, o ragalapius ciklidai eda? nu noriu zoliu nors tu ka doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dzemute @ 2013 11 01, 13:54)
sakykit, o ragalapius ciklidai eda? nu noriu zoliu nors tu ka  doh.gif


ėda dar ir kaip,nors kai šeriami 2 kart dienoj,tai nelabai liečia,bet jei kur išvažiuoji porai dienų ir palieki,randi tik stiebelius lotuliukas.gif tas pats ir su kai kuriais kitais augalais,reikia statyt automatinę šėryklą,kad nuolat sotūs būtų,tada neės augalų smile.gif aišku ko gero išskyrus tuos,kurie jiem labai patinka biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žydrynė: 01 lapkričio 2013 - 14:24
QUOTE(dzemute @ 2013 11 01, 13:54)
sakykit, o ragalapius ciklidai eda? nu noriu zoliu nors tu ka  doh.gif

O tai kode butent sito prisireike - gi yra nemazai zoliu tinkamesniu ir gana graziu bigsmile.gif Idomu jei ricijos ciklidam vietoj salotu primetus - gal kitu zoliu nebeestu.. o ricija kai jai patinka gi velnioniskais tempais dauginasi.
Ragalapio buvau auksinukem imetus, tai kita diena tik stieba radau...bet turejau daug tu zoliu, dar daugiau primeciau, tai matyt persivalge ir daugiau nebeliete biggrin.gif
berods buvau uzusiminus apie sita akvariuma http://www.akvariuma...c...=29&t=11400 ciklidinis, bet su augalais...man jis visai nieko...arba jei uzsiveist anubiu kaip pas raganiuxe, tai irgi jega turetu but .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cile: 01 lapkričio 2013 - 16:19
QUOTE(žydrynė @ 2013 11 01, 15:23)
ėda dar ir kaip,nors kai šeriami 2 kart dienoj,tai nelabai liečia,bet jei kur išvažiuoji porai dienų ir palieki,randi tik stiebelius lotuliukas.gif tas pats ir su kai kuriais kitais augalais,reikia statyt automatinę šėryklą,kad nuolat sotūs būtų,tada neės augalų smile.gif aišku ko gero išskyrus tuos,kurie jiem labai patinka biggrin.gif

tavo kriptokorina kazkodel jiems skanu ir mano vargse javos samana, nes jas eda doh.gif
beja, kaip mano zuvyte gyvena? neskriaudzia jos?
Papildyta:
QUOTE(cile @ 2013 11 01, 17:11)
O tai kode butent sito prisireike - gi yra nemazai zoliu tinkamesniu ir gana graziu  bigsmile.gif Idomu jei ricijos ciklidam vietoj salotu primetus - gal kitu zoliu nebeestu.. o ricija kai jai patinka gi velnioniskais tempais dauginasi.
Ragalapio buvau auksinukem imetus, tai kita diena tik stieba radau...bet turejau daug tu zoliu, dar daugiau primeciau, tai matyt persivalge ir daugiau nebeliete  biggrin.gif
berods buvau uzusiminus apie sita akvariuma http://www.akvariuma...c...=29&t=11400 ciklidinis, bet su augalais...man jis visai nieko...arba jei uzsiveist anubiu kaip pas raganiuxe, tai irgi jega turetu but .

as visu augalu noriu, kokius tik pamatau doh.gif lotuliukas.gif turejau ricia, tai nespejo pasidauginti kaip buvo suesta doh.gif liko java tik, bet ir tos tuoj nebeliks doh.gif kripta, sako neskani, bet maniskes ir ja kazkodel doroja doh.gif o valgyti gauna tai č kartus per diena
Atsakyti
gal kuri kur uzmate ar zino kuom klijuoja augalus prie medzio, prie akmenu.. kazkur buvau skaicius kuom priklijuoja, bet dabar ant greito nerndu g.gif

vis delto mastau 2a akvuka perdaryt.
Atsakyti
na mergaites, sakes blink.gif
mano akvoj jau leliuku atsirado, jazau, pilnos kelnes, ka daryt? blink.gif blink.gif

dabar jie ragalapy susispiete, jis nepriristas pavirsiumi plaukioja. Net nezinau kuri cia apsivaikiavo: akvoj rasboros, kardonesiai ir pecilijos. Zuvininkas maisto dribsniu dave, bet itariu, kad tie maziai ju needa... Nu *****, tik avakar akva gavau, o cia jau prasideda seimos pagausejimas............. doh.gif lotuliukas.gif
Nesinori man ju prarasti... verysad.gif

Ka cia dabar daryti? Isgyvens neatskirti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dreamm: 01 lapkričio 2013 - 16:57
QUOTE(dzemute @ 2013 11 01, 17:47)
  turejau ricia, tai nespejo pasidauginti kaip buvo suesta  doh.gif  liko java tik, bet ir tos tuoj nebeliks  doh.gif

O anubiu neturit? tie tikrai kietalapiai, gal nedomintu...o ir labai grazus. Ricijos tai butu gerai kokiam krevetyne atskirai priaugint bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(cile @ 2013 11 01, 17:11)
O tai kode butent sito prisireike - gi yra nemazai zoliu tinkamesniu ir gana graziu  bigsmile.gif Idomu jei ricijos ciklidam vietoj salotu primetus - gal kitu zoliu nebeestu.. o ricija kai jai patinka gi velnioniskais tempais dauginasi.
Ragalapio buvau auksinukem imetus, tai kita diena tik stieba radau...bet turejau daug tu zoliu, dar daugiau primeciau, tai matyt persivalge ir daugiau nebeliete  biggrin.gif
berods buvau uzusiminus apie sita akvariuma http://www.akvariuma...c...=29&t=11400 ciklidinis, bet su augalais...man jis visai nieko...arba jei uzsiveist anubiu kaip pas raganiuxe, tai irgi jega turetu but .


ričija nespėja prisidaugint,sudoroja milžiniškais tempais ją hihihi.gif aš prieš išvažiuojant jos primesdavau iš kito akvariumo(nes ten priaugdavo labai daug jos),kad augalų neliestų,bet grįžus po kelių dienų nerasdavau jos nei skutelio,o augalai būdavo vis tiek nugraužti
toks akvariumas utopija,maniškės viską suėda,kiek bandžiau pradžioj visokių augalų,viską surijo,neliečia tik kriptokorinų ir paparčių


QUOTE(dzemute @ 2013 11 01, 17:47)
tavo kriptokorina kazkodel jiems skanu ir mano vargse javos samana, nes jas eda  doh.gif
beja, kaip mano zuvyte gyvena? neskriaudzia jos?
Papildyta:
as visu augalu noriu, kokius tik pamatau  doh.gif  lotuliukas.gif  turejau ricia, tai nespejo pasidauginti kaip buvo suesta  doh.gif  liko java tik, bet ir tos tuoj nebeliks  doh.gif kripta, sako neskani, bet maniskes ir ja kazkodel doroja  doh.gif  o valgyti gauna tai č kartus per diena


ojej doh.gif o kuo šeriat savo žuvis?
gyvena šiaip gerai,bet plaukioja kolkas nelabai daug,labiau prie akmenų laikosi,patinas biškį ją gainioja,kita dabar tokia patelė su ikrais
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žydrynė: 01 lapkričio 2013 - 17:11
Merginos, jūsų visas temas skaitau nuo vasario, ir tikrai pas kažkurią žuvytės sirgo. Tik neatsimenu, pas kurią ax.gif Bet gal būt susidūrėt su tuo, kad po netekčių teko papildyti naujom žuvim. Todėl atsiprašau, kad pakartosiu savo klausymą ax.gif - po kiek laiko išgydžius galima naujus gyventojus leisti? Dvi savaitės? Mėnuo? Daugiau?

Dar pardavėja būtinai siūlė nupirkti žuvim vitaminų, imunitetui atstatyt. Reikia jų? ax.gif

QUOTE(Gintarinė mama @ 2013 10 31, 21:27)
grunto, kokio papuošimo nedidelio, žolytė irgi bus..., vidinio filtro (o tai tas pats kur leidžia burbuliukus ar ne?)  Na ir žuvyčių.
Viską sudėjus prileist galiu paprasto iš krano vandenuko , kaip suprantu para palaikysiu tuščia akvariumą ir tada tik suleisiu žuvytes..

Ir grunto reikės, ir filtro. To, kur burbuliukus leidžia smile.gif
Idealu būtų, jei gautumėt iš ko nors kibirą akvariumo vandens. Dar geriau- du kibirus. ax.gif

QUOTE(Dreamm @ 2013 11 01, 16:50)
Ka cia dabar daryti? Isgyvens neatskirti?

Yra du variantai. Arba nupirkti neršyklėlę ir sužvejoti į ją mažiukus, arba palikti viską savieigai- gudresni išgyvens, jei turės kur pasislėpti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cile @ 2013 11 01, 18:05)
O anubiu neturit? tie tikrai kietalapiai, gal nedomintu...o ir labai grazus. Ricijos tai butu gerai kokiam krevetyne atskirai priaugint  bigsmile.gif

anubio neturiu, bet labai noriu, galvoju kad kai atsibos ju valgymai tai pirksiu anubi ir samana ta kamuoliuka, tik idomu ar jo nesues g.gif

QUOTE(žydrynė @ 2013 11 01, 18:08)
ričija nespėja prisidaugint,sudoroja milžiniškais tempais ją hihihi.gif aš prieš išvažiuojant jos primesdavau iš kito akvariumo(nes ten priaugdavo labai daug jos),kad augalų neliestų,bet grįžus po kelių dienų nerasdavau jos nei skutelio,o augalai būdavo vis tiek nugraužti
toks akvariumas utopija,maniškės  viską suėda,kiek bandžiau pradžioj visokių augalų,viską surijo,neliečia tik kriptokorinų ir paparčių
ojej doh.gif o kuo šeriat savo žuvis?
gyvena šiaip gerai,bet plaukioja kolkas nelabai daug,labiau prie akmenų laikosi,patinas biškį ją gainioja,kita dabar tokia patelė su ikrais

seriu tai spec malawi maistu, ir duodu atrodo nemazai.
zuvis gal bijo dar neapsiprato unsure.gif pas mane tai daves po visa akva.
o as nezinau ka daryti, pas mane kaip pasele veisiasi demasoniai doh.gif jau 3 vados gyvena ir gudrus isgyvena jie
Atsakyti
QUOTE(Tuomce @ 2013 11 01, 17:47)
gal kuri kur uzmate ar zino kuom klijuoja augalus prie medzio, prie akmenu.. kazkur buvau skaicius kuom priklijuoja, bet dabar ant greito nerndu  g.gif

vis delto mastau 2a akvuka perdaryt.


O kam klijuoti? Klijuoti gali su silikonu, bet reikia, kad sausa saka butu ir tik po to i vandeni kisi. O siaip tai lengviausia su siulu priristi, gumuke permauti arba su kniedikliu prisegti smile.gif

QUOTE(Dreamm @ 2013 11 01, 17:50)
na mergaites, sakes  blink.gif
mano akvoj jau leliuku atsirado, jazau, pilnos kelnes, ka daryt?  blink.gif  blink.gif

dabar jie ragalapy susispiete, jis nepriristas pavirsiumi plaukioja. Net nezinau kuri cia apsivaikiavo: akvoj rasboros, kardonesiai ir pecilijos. Zuvininkas maisto dribsniu dave, bet itariu, kad tie maziai ju needa... Nu *****, tik avakar akva gavau, o cia jau prasideda seimos pagausejimas.............  doh.gif  lotuliukas.gif
Nesinori man ju prarasti...  verysad.gif

Ka cia dabar daryti? Isgyvens neatskirti?


Nu va sakau, kaip gerai pradzioj gyvavedes. Koks siaubas, kad niekas kinderiu nesuvalgytu! biggrin.gif Nieko jus ten nedarykit, jei turit to ragalapio tai tegu jame ir sedi. Gal dar daugiau augalu pavirsiuj galit imesti ar siaip kokiu pluduruojanciu nesamoniu, kurias veliau galima isimti.
Atsakyti