Įkraunama...
Įkraunama...

Akvariumai

akva graziau negu telikas lotuliukas.gif ,geresnes emocijas sukelia mirksiukas.gif
Atsakyti
Suiro ragalapis. Iš pradžių apkaltinau žuvis, kad suėdė, bet pagooglinus radau, kad jis taip žiemoja blink.gif doh.gif Merginos, ką darot su tom ''striuškėm''?
Atsakyti
Gal kur Panevėžy matėt didelių (man reikia metro ilgio) vidinių reljefinių sienelių? niekur nieko panašaus nerandu, Ciklide yra, bet ir spalva nepatinka, ir kaip tvirtinasi. Aišku, jei negausiu kitur reiks pirkti
Atsakyti
QUOTE(raganiuxe @ 2013 10 27, 13:53)
Mielieji, lb prasau kas lakstysit po parduotuves ir pamatysit tokiu gupiju, praneskit smile.gif

user posted image



Vakar buvau Šiaulių Akropolio ,,Kikoje'' ir ten plaukiojo na gal neidentiškos, bet tikrai labai panašios. Tokios gražutės, kad irgi užsimaniau. Tai gal ir kitų miestų KIKOSE yra pirkti.
Atsakyti
ar kas nors pats daresi galine sienele? skaiciau, kad kazkokiais dazais nudazo ja dar. gal zinot kokiais? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Stileta/Garda @ 2013 10 31, 09:03)
Suiro ragalapis. Iš pradžių apkaltinau žuvis, kad suėdė, bet pagooglinus radau, kad jis taip žiemoja blink.gif  doh.gif Merginos, ką darot su tom ''striuškėm''?

Čia kažkas naujo, mano ragalapiai nežiemoja biggrin.gif klesti ir bujoja, apdalinu visus kam reikia ir šiukšlių kibirą bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurginiukas @ 2013 10 31, 10:54)
Čia kažkas naujo, mano ragalapiai nežiemoja biggrin.gif klesti ir bujoja, apdalinu visus kam reikia ir šiukšlių kibirą bigsmile.gif

Tai va, įdomu, kaip kitom mergaitėm? Ar čia man vienai taip pasisekė?
Didesnę dalį tų ''striuškių'' išmečiau lauk doh.gif Ir niekur nerandu informacijos, ar jis peržiemojęs vėl atauga iš tų šakelių, ar čia man vėl pirkti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurginiukas @ 2013 10 31, 11:54)
Čia kažkas naujo, mano ragalapiai nežiemoja biggrin.gif klesti ir bujoja, apdalinu visus kam reikia ir šiukšlių kibirą bigsmile.gif


pas mane irgi visus metus veši biggrin.gif jei neišmetinėčiau,priaugtų pilnas akvariumas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žydrynė: 31 spalio 2013 - 12:41
QUOTE(žydrynė @ 2013 10 31, 12:40)
pas mane irgi visus metus veši biggrin.gif jei neišmetinėčiau,priaugtų pilnas akvariumas

Ačiū. Reiškia ant kažkokio stebuklingo pataikiau biggrin.gif
Atsakyti
man ir sunkiai jis auga ir kazkodel nenori sakotis g.gif gal peranksti nukerpu virsune g.gif as ji apacioj parisus
Atsakyti
QUOTE(Stileta/Garda @ 2013 10 31, 13:28)
Tai va, įdomu, kaip kitom mergaitėm? Ar čia man vienai taip pasisekė?
Didesnę dalį tų ''striuškių'' išmečiau lauk doh.gif Ir niekur nerandu informacijos, ar jis peržiemojęs vėl atauga iš tų šakelių, ar čia man vėl pirkti? g.gif

O tai kas per salygos pas jus, kaip kiti augalai gyvuoja? Visgi nera tas ragalapis toks jau visur tinkantis...gaideliu burbuluose tikrai sugeba subyreti...
Atsakyti
QUOTE(Jurginiukas @ 2013 10 31, 10:54)
Čia kažkas naujo, mano ragalapiai nežiemoja biggrin.gif klesti ir bujoja, apdalinu visus kam reikia ir šiukšlių kibirą bigsmile.gif

Mano irgi biggrin.gif
Atsakyti