Įkraunama...
Įkraunama...

Akvariumai

Gal kas nors savaitgalį ravės akvariumą? Vilniuje. Už šokoladą ar simboline kaina paimčiau bet kokių žolių.

Mūsų akvariumą užpuolė barzda, reikia viską iš naujo perdaryti...Ta proga paklausiu, kas mane neramina- ar užteks gerai išvirinti gruntą ( ar ta barzda "išvirs")? Ar įpilant seno vandens, neužnešiu vėl tos barzdos sporų? Jau kas per zaraza... doh.gif
Atsakyti
Naudoju skystas trąšas, tai nemanau, kad be žuvyčių kakio augalai stresuotų biggrin.gif o dar prieš žuvis akvariume atsiranda sraigės (užsineša su augalais).
Atsakyti
QUOTE(mike-pukuotukas @ 2013 10 30, 22:43)

Mūsų akvariumą užpuolė barzda, reikia viską iš naujo perdaryti...Ta proga paklausiu, kas mane neramina- ar užteks gerai išvirinti gruntą ( ar ta barzda "išvirs")? Ar įpilant seno vandens, neužnešiu vėl tos barzdos sporų? Jau kas per zaraza... doh.gif

Šiaip tai kiek domėjausi, tai jei barzdai bus netinkamos sąlygos, ji tiesiog neaugs. Pas mane didžiajam ant šakos buvo barzdaplaukių, tai labai sėkmingai juos išnaikinau skysta anglimi, be jokio virinimo ar restarto...
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2013 10 30, 21:29)
Šiaip tai kiek domėjausi, tai jei barzdai bus netinkamos sąlygos, ji tiesiog neaugs. Pas mane didžiajam ant šakos buvo barzdaplaukių, tai labai sėkmingai juos išnaikinau skysta anglimi, be jokio virinimo ar restarto...

Situo ir man pavyko nuo anubio ir sakos nunaikint thumbup.gif tik va maciau ant grunto dedas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo netaa: 30 spalio 2013 - 23:41
QUOTE(netaa @ 2013 10 30, 23:35)
Situo ir man pavyko nuo anubio ir sakos nunaikint thumbup.gif  tik va maciau ant grunto  dedas:hm

Reiškia, problemos vandeny... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2013 10 30, 21:37)
Reiškia, problemos vandeny... g.gif

Nenutuokiu ka daryt rekia g.gif
Atsakyti
QUOTE(netaa @ 2013 10 30, 23:42)
Nenutuokiu ka daryt rekia g.gif

Galima žaisti su osmatizuotu vandeniu maišant, bet nemanau, kad tai gali būti problemos sprendimas...
Atsakyti

Tai juodoji barzda (angl. black brush algae, BBA).
[/quote]
aciukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tiutiute @ 2013 10 30, 21:22)
o mano akvukas pasirodo bus 288litro  lotuliukas.gif 


oi,pavydžiu rolleyes.gif biggrin.gif aš irgi norėčiau 300l,o labiausiai tai 500l lotuliukas.gif

QUOTE(mike-pukuotukas @ 2013 10 30, 23:43)
"išvirs")? Ar įpilant seno vandens, neužnešiu vėl tos barzdos sporų? Jau kas per zaraza... doh.gif


aišku užnešit

QUOTE(Dilma @ 2013 10 31, 00:29)
Šiaip tai kiek domėjausi, tai jei barzdai bus netinkamos sąlygos, ji tiesiog neaugs.


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(žydrynė @ 2013 10 31, 09:10)
oi,pavydžiu rolleyes.gif  biggrin.gif aš irgi norėčiau 300l,o labiausiai tai 500l lotuliukas.gif

as pati sau pavydziu cool.gif toooks didelis jis atrodo bigsmile.gif
tik va dabar galvoju kad vietos telikui neliks lotuliukas.gif

sakykit kokios jusu akvariumu siules g.gif nes sito tokios mazulytes. vos 2mm is isores unsure.gif kazkada vienas akvariumistas sake, kad kuo didesnis akva tuo platesnes siules turi buti del spaudimo akvariume.. tai dabar galvoju kaip cia yra is tiesu g.gif
Atsakyti
QUOTE(tiutiute @ 2013 10 30, 20:14)


Dreamm a ryt jau ir palesit akvuka  bigsmile.gif



Siandien gavau! Ir jis jau su augalais ir vandeniu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Dabar labai jau reikia zuvyciu !!! sokiai.gif sokiai.gif sokiai.gif
Atsakyti
QUOTE(Dreamm @ 2013 10 31, 09:23)
Siandien gavau! Ir jis  jau su augalais ir vandeniu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Dabar labai jau reikia zuvyciu !!!  sokiai.gif  sokiai.gif  sokiai.gif

oho... bigsmile.gif
kokiu zuvyciu norit?
Atsakyti