Įkraunama...
Įkraunama...

Akvariumai

QUOTE(Tuomce @ 2013 10 26, 09:21)
as tai tik zoles sodinciau tam gale kur filtras, kad ji ir sildytuva kazkiek uzstotu, o saka su anubiu i kita puse perdeciau smile.gif

Tai filtra perkelt butu paprasciau g.gif

QUOTE(Jurginiukas @ 2013 10 26, 10:22)

tai pabus neravetas pora menesiu biggrin.gif o vandeni tai manau tikrai pakeist galetu


o as uzsimaniau sakos. tik va kur gauti grazia ir nediduke g.gif
ir noriu nauju zuvu, tik va nezinau kokiu dar, nes i 60l nedidelis ir pasirinkimas doh.gif nes akve beliko tik 3tetros ir 4neonai (neskaitant samu).
Atsakyti
QUOTE(tiutiute @ 2013 10 26, 10:41)
Tai filtra perkelt butu paprasciau  g.gif


nu priklausomai koks dangtis, mazesniuose lenkiskuose isgaubimas laidams buna tik vienoj pusej smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Jurginiukas @ 2013 10 26, 10:22)
Mielas vaikiškas akvukas biggrin.gif O kas kojai nutiko? Aš va ruošiuosi pėdos operacijai, irgi sugipsuos ir 2,5 mėnesio negalėsiu mint su viena koja doh.gif Neįsivaizduoju, kaip su viena reikės akvuką prižiūrėt, kitus darbus tai vyrui patikėti galima, o šito nemanau schmoll.gif  g.gif

o ka tu kojai pasidarei? as tai galeciau saviskius palikt priziuret, bet kai augalus sodintu tai labai nervuociaus biggrin.gif nes besodinant kita isknistu biggrin.gif

QUOTE(Jurginiukas @ 2013 10 26, 10:39)
Manau, kad gerai kai burbuliukai paviršiaus nepasiekia, ištirpsta turbūt g.gif , o man pakliuvo brokuotas JBL difuzoriukas, leidžia tik pro vieną kraštą ir stambokus. Dabar kai fleitą į viršų nusukau, vanduo smagiai banguoja, jokios plėvelės, bet neburbuliuoja augalai, toks jausmas, kad visą CO2 ištaško į orą doh.gif Ir nepatinka man kaip dabar fleita iš šono unsure.gif , maisto kai įberiu srovė bloškia per visą akvo ilgį, krenta belekur, žuvys baškosi, nespėja sugaudyt, nors visi patarinėjo, kad taip geriausiai srovės cirkuliuoja blink.gif Nežinau kur dabar geriau dėt dofuzorių, po fleita nepasiteisina, gal net vėl perstatysiu fleitą prie galinės sienos, nors vaizdą gadino, bet augalams labiau patiko g.gif

mazesniam akvuke butent jbl difuzoriukas stovi po fleita, bet as fleita kampu laikau (fleita su vanzduku per slana sujungta), taip man labiau patinka kaip cirkuliuoja smile.gif ps. kiek tu burbulu leidi mazesniam?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tuomce: 26 spalio 2013 - 09:57
QUOTE(Tuomce @ 2013 10 26, 10:00)
o is kurio rajono esat?

is Vilniaus raj. gyvenu uz miesto.

QUOTE(Jurginiukas @ 2013 10 26, 10:22)
O kas kojai nutiko?
Aš va ruošiuosi pėdos operacijai, irgi sugipsuos ir 2,5 mėnesio negalėsiu mint su viena koja doh.gif Neįsivaizduoju, kaip su viena reikės akvuką prižiūrėt, kitus darbus tai vyrui patikėti galima, o šito nemanau schmoll.gif  g.gif

dar neaisku,zinau tik tiek-kad luzio nera,bet kelias nelaiko,vaziuoja i vidu,lapkricio 4 nuims gipsa ir tada spres,jeigu nepraeis-darys MR,ai,prigasdino chirurgas...
sunku,gipsas uzdetas per visa koja,sulenkti neimanoma,siandien bandysim su vyresne dukra akviariuma plauti,vandeni keisti doh.gif
vyrui tai gal patikeciau-bet kad jis komadiruotej,o kol gris-tai man jau ir gipsa nuims doh.gif likau viena su 3 vaikais,2 katinais,suo ir akvariumas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Krištolinė ledi @ 2013 10 26, 12:45)

likau viena su 3 vaikais,2 katinais,suo ir akvariumas biggrin.gif



Krikstoline ledi, stiprybes ir kantrybes! mirksiukas.gif

Mergaites, patarkit man ar reikia mano 126 ltr, akvai isorinio filtro, ar verta kisti pinigelius? Nezinau is vis kaip man seksis su zuviukais, bet noriu ir maziau vargo, kad butu. Ar tok filtras man palengvintu gyvenima? Ar nebus jis griozdas pakabintas ant akvos (nes mano akva bus matoma is visu pusiu)? mastau.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tuomce @ 2013 10 26, 11:02)
nu priklausomai koks dangtis, mazesniuose lenkiskuose isgaubimas laidams buna tik vienoj pusej smile.gif

g.gif dar taip buna... pas mane kai abejose pusese tai galvojau visur taip buna lotuliukas.gif

QUOTE(Krištolinė ledi @ 2013 10 26, 12:45)
likau viena su 3 vaikais,2 katinais,suo ir akvariumas biggrin.gif

oho... nu tai didziausios stiprybes 4u.gif
Atsakyti
Mergaites, patarkit man ar reikia mano 126 ltr, akvai isorinio filtro, ar verta kisti pinigelius? Nezinau is vis kaip man seksis su zuviukais, bet noriu ir maziau vargo, kad butu. Ar tok filtras man palengvintu gyvenima? Ar nebus jis griozdas pakabintas ant akvos (nes mano akva bus matoma is visu pusiu)? mastau.gif ax.gif
[/quote]


lotuliukas.gif nu jep, jau issiaiskinau, kad jis spinteleje stovi... lotuliukas.gif Bet vistiek kiti klausimai dar kabo....
Atsakyti
QUOTE(tiutiute @ 2013 10 26, 13:50)
g.gif  dar taip buna... pas mane kai abejose pusese tai galvojau visur taip buna  lotuliukas.gif

na as esu turejus toki smile.gif tai filtras ir visa kita visad po desine puse budavo smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Dreamm @ 2013 10 26, 13:34)
Mergaites, patarkit man ar reikia mano 126 ltr, akvai isorinio filtro, ar verta kisti pinigelius? Nezinau is vis kaip man seksis su zuviukais, bet noriu ir maziau vargo, kad butu. Ar tok filtras man palengvintu gyvenima? Ar nebus jis griozdas pakabintas ant akvos (nes mano akva bus matoma is visu pusiu)?  mastau.gif    ax.gif

jei akva matomas is visu pusiu tai matysis slangos. o ar reikia tai priklausomai nuo to kas tame akvariume plaukios ir kiek plaukios..jei akva augalinis su nedaug zuvu tai vidinio sociai.
isorinis patogu, kad prisimeni kas keleta menesiu (vel priklaisomai nuo akvos) isvalai ir vel ramiai gyveni. yra
Atsakyti
QUOTE(Tuomce @ 2013 10 26, 13:57)
isorinis patogu, kad prisimeni kas keleta menesiu (vel priklaisomai nuo akvos) isvalai ir vel ramiai gyveni. yra


jei geras vidinis,kaip pvz.Eheim pas mane,tai irgi valai kartą per 3-4mėn smile.gif
Atsakyti
QUOTE(žydrynė @ 2013 10 26, 14:27)
jei geras vidinis,kaip pvz.Eheim pas mane,tai irgi valai kartą per 3-4mėn smile.gif

O koks butent modeliukas?
Atsakyti
Gan lengvai išvaliau akvariumą, galvojau sunkiau per augalus pasieksiu gruntą. Bevalant pastebėjau, kad danijos išsipūtusios ir ruošiasi neršimui. Nutariau palikt ikrus žuvų puotai ir taip gupių mailius plaukioja jau n dienų nors maniau greit žuvys juos pasigaus. Vakar vyras vietoj gėlių du guramius parnešė thumbup.gif . Tik va jų gaidelis bijo, bet gal pripras su laiku , nes nabagas sėdi kampe ir tik man priėjus į viršų kyla tikėdamasis maisto gaut. Dabar iki pilnos laimės krevetukų tereik. Tada reiks laukt kalėdų ir dar didint akvariumą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dreamm @ 2013 10 26, 13:52)
lotuliukas.gif  nu jep, jau issiaiskinau, kad jis spinteleje stovi...  lotuliukas.gif  Bet vistiek kiti klausimai dar kabo....

O kokie tie klausimai? Del sekimosi, tai jei bent kiek pasidomesit, susidraugausit bent jau su nelepia flora, neperkrausit akvuko zuvimis, tai rupescio bebus pasiurbinet dugna karta per 7-10 dienu ir zuveles kasdien pasert wink.gif
Puske pernai gruodi "pasileido" pirma akvuka gyvenime, apie 40ltr...per tuos nepilnus metus keleta zuvelioku pasimire, kai kurie augalai nunyko, bet viskas nusistovejo ir gana neblogai gyvuoja bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(cile @ 2013 10 26, 15:33)
O kokie tie klausimai? Del sekimosi, tai jei bent kiek pasidomesit, susidraugausit bent jau su nelepia flora, neperkrausit akvuko zuvimis, tai rupescio bebus pasiurbinet dugna karta per 7-10 dienu ir zuveles kasdien pasert wink.gif
Puske pernai gruodi "pasileido" pirma akvuka gyvenime, apie 40ltr...per tuos nepilnus metus keleta zuvelioku pasimire, kai kurie augalai nunyko, bet viskas nusistovejo ir gana neblogai gyvuoja  bigsmile.gif


Del filtro man galva skauda.. nes jau reikia apsisprest doh.gif

Atsakyti