Įkraunama...
Įkraunama...

Akvariumai

QUOTE(V&A @ 2013 10 30, 10:59)
o kas blogai buna su resun sildytuvais? unsure.gif

Kokybe neypatinga...o pas jus tiksliai veikia - gerai sildo, nepamirsta "issijungti"?

QUOTE(Nermalas @ 2013 10 30, 17:36)
Jokių priemonių į savo akvariumus (ale gerųjų bakterijų) niekada neleidau, tik porai savaičių akvą laikydavau be žuvų, kad augalai bent kiek įsišaknytų

O kokia prasme raugint akvuka su zolem, bet be zuvu 14 dienu...kas ten pasidaro? Gi nebutina prisileisit is kart suaugusiu samu ar ancitrusu, kad zoles isknistu g.gif Man rodos tikrai nemaiso tos gerosios bakterijos, seno akvos vanduo arba filtras is stabiliai dirbancio akvariumo.

QUOTE(Tuomce @ 2013 10 30, 18:49)
neturiu jokio specialaus gruno nusiurbejo, 0,5l kokokolos nupjautas buteliukas ir prie kamstelio pritaisuta slanga. kuo puikiaisiai nusisiurbiu grunta.

Tai va butent, pagrindinis principas ir yra zarnele su praplatejimu bigsmile.gif
Gal tik buna netinkamas santykis zarnos ir antgalio diametru arba antgalio ilgis netinkamas..tada per greit siurbia ir grunto "priryja".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cile: 30 spalio 2013 - 19:31
QUOTE(Tuomce @ 2013 10 30, 18:49)
neturiu jokio specialaus gruno nusiurbejo, 0,5l kokokolos nupjautas buteliukas ir prie kamstelio pritaisuta slanga. kuo puikiaisiai nusisiurbiu grunta. kai gyvenau su buvusiu vyru guvenau turejau pirktini, man nera jokio skirtumo ar gamyklinis ar savadarbis- principas tas pats ,  darba atlieka ta pati. kadangi vandeni iskart tiek is vieno tiek is kitu nuleidiam i vonia, niekur nieks neprisitasko.


butent smile.gif

kas ten apie gerasias bakterijas sneka, tai pasiprasykit pas ka nors seno vandens tiesiog ir viskas. akvariumo paleidimui pats geriausias vaistas ir nereikes jokiu pinigu nevietoj isleisti smile.gif as galiu kaune kelis kibirus duoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tiutiute @ 2013 10 30, 20:14)
ryt atkeliauja akvariumas!!!  clap.gif

o kaip su spintele? ar imsi ta mazesni varianta?
Papildyta:
QUOTE(raganiuxe @ 2013 10 30, 20:26)
butent smile.gif

kas ten apie gerasias bakterijas sneka, tai pasiprasykit pas ka nors seno vandens tiesiog ir viskas. akvariumo paleidimui pats geriausias vaistas ir nereikes jokiu pinigu nevietoj isleisti smile.gif as galiu kaune kelis kibirus duoti smile.gif

as galiu duot apie 200ltr vandens lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tuomce @ 2013 10 30, 20:28)
o kaip su spintele? ar imsi ta mazesni varianta?

spintele bus veliau. svarbu stiklas bus lotuliukas.gif
o surasti tokia spintele kuri atlaikytu svori uz padoria kaina nelengva doh.gif nes dauguma komodu tai kazkokios popierines atrodo unsure.gif
Atsakyti
as ir pirmiau akva isitaisiau,po to apsiziurejom,kad spintele gali svorio nelaikyt. doh.gif .Daug nervu kainavo ziurejimas i tuscia akva doh.gif ,kol 1 men.komoda gamino .Taip norejosi kasdien nagus prikist lotuliukas.gif Privalumas- per menesi daug info prisiskaiciau,prisirankiojau geru minciu ir ideju thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Labas vakaras.
Atlendu pas jus dar kartą. Kažkada metų pradžioj, prieš paleisdama akvariumą, buvau užsukusi su klausymais.
Tuomet įrenginėjau 68l.
Bet...apetitas kyla bevalgant biggrin.gif
Persikraustėm į didesnį-125l. Ir kraustymasis buvo nesėkmingas. Buvo daug praradimų verysad.gif

Dabar akvariume lyg nusistovi tvarka. Eksperimentinis gydymas antibiotikais pasiteisino smile.gif Vakar dar pasitvarkiau, praravėjau, bet kol normalus vaizdas bus, teks pusmetuką kitą luktelt cool.gif
Dabar vaizdas maždaug toks:
user posted image
O čia Povas biggrin.gif
user posted image
Ir Povo namai, kartu su krevetėm ir mailiumi smile.gif Tiesa, dabar kelmas apžėlė ir akmens priekyje nebėra.
user posted image

Atsakyti
o mano akvukas pasirodo bus 288litro lotuliukas.gif
komodu tai pora variantu turiu, tereikia realiai pamatyti rolleyes.gif
uch koks malonus tas laukimas... jauciu sianakt negalesiu ramiai miegoti lotuliukas.gif

ancitrusas isprotejo... plauko aukstyn- zemyn, jau kokias 10minuciu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cile @ 2013 10 30, 19:26)
Kokybe neypatinga...o pas jus tiksliai veikia - gerai sildo, nepamirsta "issijungti"?


lempute uzsidega ir uzgesta po kazkurio laiko, tik sildo gal netiksliai, nes nustaciau 25laipsniams, bet prisilde iki 27, reikes dar pareguliuoti g.gif

del nusiurbejo isigijau toki nusiurbejas bandysiu si savaitgali ax.gif
Atsakyti
QUOTE(V&A @ 2013 10 30, 21:48)
lempute  uzsidega ir uzgesta po kazkurio laiko, tik sildo gal netiksliai, nes nustaciau 25laipsniams, bet prisilde iki 27, reikes dar pareguliuoti  g.gif

del nusiurbejo isigijau toki nusiurbejas bandysiu si savaitgali ax.gif

Na, jei jis turi tam tikra stabiliai paklaida, tai nieko tokio, svarbu kad ta paklaida butu stabili. O nusiurbejas paprastas, patikimas. Pas mane zoles kai prifarsiruota, tai joks nusiurbejas netilptu, todel naudoju tik zarnele nusiurbimui.
Atsakyti
Atkeliavo pas mane du corydorai ir penkios valiferijos - kaži galvoju, čia tikrai atskira rūšis, ar čia tos pačios molinezijos ? biggrin.gif sakė tipo šitos auga didesnės už molinezijas, bet kiek tame tiesos kaži biggrin.gif nes internete nieko nėra biggrin.gif

Dovanoju dvylika barbusų ! Gal reikia kam ? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(cile @ 2013 10 30, 19:26)
O kokia prasme raugint akvuka su zolem, bet be zuvu 14 dienu...kas ten pasidaro? Gi nebutina prisileisit is kart suaugusiu samu ar ancitrusu, kad zoles isknistu  g.gif Man rodos tikrai nemaiso tos gerosios bakterijos, seno akvos vanduo arba filtras is stabiliai dirbancio akvariumo.

Kodėl tušcias akvariumas, tik su augalais yra rauginimas?? Juk paleistas ir filtras, tik skirtumas, kad žuvų nėra. O šiaip tai man korudorusai sugebėjo savaitę prieš jų įleidimą į akvą pasodintą Elecharis parvula pievelę išknisti...
Va apie seno akvariumo vandenį tai pamiršau paminėti - šitą dalyką ir aš dariau.
Atsakyti
QUOTE(Nermalas @ 2013 10 30, 23:19)
Kodėl tušcias akvariumas, tik su augalais yra rauginimas?? Juk paleistas ir filtras, tik skirtumas, kad žuvų nėra. O šiaip tai man korudorusai sugebėjo savaitę prieš jų įleidimą į akvą pasodintą Elecharis parvula pievelę išknisti...
Va apie seno akvariumo vandenį tai pamiršau paminėti - šitą dalyką ir aš dariau.

Na, zuvu kakuciai maistas mikroflorai ir augalam, argi ne taip? Apie "pievele" as nepagalvojau, kazkaip automatiskai tradicine flora galvon atejo rolleyes.gif
Atsakyti