Įkraunama...
Įkraunama...

Akvariumai

QUOTE(raganiuxe @ 2013 10 29, 22:14)
gal galit foto imest kaip akva atrodo? siaip savikaina tai nemazai mano manymu gaunasi, ar as klystu?

Nieko doro nepamatysit - visai neseniai viską nusiaubiau ir įsidėjau galinę sieną. Buvau foto įmetus.
Dėl savikainos - neskaičiavau, man buvo gerai.
Atsakyti
QUOTE(Jurginiukas @ 2013 10 29, 23:38)
Pas mane 15 min. prieš lempas.

Ech... gripuoju, tai naktinėju, nepagalvokit, kad lunatikuoju biggrin.gif Baigiasi trąšos, suku galvą kokias užsakinėt, linkstu į Emos bet dabar noriu pabandyt mikro ir makro atskirai g.gif , gal kokių patarimų būtų šiuo klausimu?...

pbandyk bent jau 30 min iki sviesu.. a kai lauke sviesu budavo tai ir dvi val iki uzdegimo paleidavau, nes tik uzidegus sviesai co2 indikatorius budavo melsvas. Dabar trumpinsiu iki 1h

o tai ir tu apsirgus.. s tai ir nezinau persalimas, grpas ar bronchitas.. sian nejau i darba, ryt varau i poliklinika. ir as naktineju, diea buvau snustelejus kelioms valandoms.

del trasu tai nieko nepatarsiu, paskutini kart pirkau vimi 5litrus tai dabar sau ir naudoju. kazkaip pradedu manyt kad dzin kurio gamintojo, nepatink gruntas, psvietimo ir co2 balansas ir del to spyriojas.. ir nuo metu laiko.. jei gerai pamenu pernai panasiu laiku kai pasikeite dienostrukme rgi nesamoniu buvo.. po to stabilizavos.. ai nu zodziu serganti moteriske kompa i rankas paeme lotuliukas.gif
Atsakyti
Pas raganiuxe mano svajoniu vaizdelis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2013 10 29, 23:12)
Jokios ten terlionės. SUpili miltelius, vandenį ir užsuki dangtelį. Burbulų užtenka 3-4 savaitėm 4u.gif

o kur miltelius perkat ir kokia kaina ju? g.gif
Atsakyti
QUOTE(cile @ 2013 10 29, 20:20)
Pas mane ta pati situacija - su skolintu 30 pabandziau, uzkabino, atsirado 60, dabar noriu 126 arba 112, nes staliukas talpina kazkur 80x35...naujo baldo nenoriu, o ir kambary vietos maza...ir velgi prioritetas sunu narvams  doh.gif
Galiu uztikrint - ten "nieks" netelpa  lotuliukas.gif
Sitoj vietoj gal vertetu apie draudima pagalvot ir ramiai gyvent  g.gif
O gal visgi galetumet patenkint smalsuma ir parodyt to akvuko foto - bais idomu  bigsmile.gif Siaip turiu biciuli, diplomuota biologa, gana profesionaliai praktikuojanti akvas ir terariumus..nu jis mane iskvailino, kai pareiskiau, kad nuo saules sviesos dumbliai auga (ten buvo diskusija apie juwel 96 ltr su viena 18 w lempele)
Bet su sildytuvu tai gal be raikalo pataupet..oi ne kaskas tie resunai  schmoll.gif
Yra to pacio resuno..nu kazka valo, geriau nei nirko..tik ta gofruota zarnele ilgainiui uzlusta. Nors dar idomu kuris butent moedeliukas, nes tas kur kubilina idejo nusiurbejes  labai neblogai atrodo...pas mane darbe

o kas blogai buna su resun sildytuvais? unsure.gif
Atsakyti
zodziu... uzsidegiau kaip degtukas cia ir dabar tureti nauja akvariuma o s gausis doh.gif akvariuma jau ryt gali atvesti, bet va spintele tik daugiau kaip po menesio butu unsure.gif tikiuosi kad MB nepersigalvos per ta laika biggrin.gif o as jau emiau pardavineti spinta, kad akvariumas tilptu lotuliukas.gif
tik va dilema dabar iskilo del zuvu... laaabai noriu skaliaru. sena mano svajone cool.gif bet noriu ir lialiusu doh.gif kazi sios zuvytes sugyventu kartu g.gif
gal kuri pamenat kaip ten apskaiciuoti, kiek kg grunto reikes g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tuomce @ 2013 10 29, 23:39)
pbandyk bent jau 30 min iki sviesu.. a kai lauke sviesu budavo tai ir dvi val iki uzdegimo paleidavau, nes tik uzidegus sviesai co2 indikatorius budavo melsvas. Dabar trumpinsiu iki 1h

Ačiū už patarimą, pasitaisysiu, gal ir man reikia kokio tai CO2 indikatoriaus g.gif
Atsakyti
kokio mazdaug dydzio ancitrusam (berniukam) pradeda zelti barzda? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tiutiute @ 2013 10 30, 11:14)
zodziu... uzsidegiau kaip degtukas cia ir dabar tureti nauja akvariuma o s gausis  doh.gif  akvariuma jau ryt gali atvesti, bet va spintele tik daugiau kaip po menesio butu  unsure.gif  tikiuosi kad MB nepersigalvos per ta laika  biggrin.gif  o as jau emiau pardavineti spinta, kad akvariumas tilptu  lotuliukas.gif
tik va dilema dabar iskilo del zuvu... laaabai noriu skaliaru. sena mano svajone  cool.gif  bet noriu ir lialiusu  doh.gif kazi sios zuvytes sugyventu kartu  g.gif
gal kuri pamenat kaip ten apskaiciuoti, kiek kg grunto reikes  g.gif


biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif kai parduosi spinta mb nebebus kaip apsigalvot biggrin.gif
o lailiusai su skaliarais zinau kad gyveno pas mano buvusi grupioka, dar kai isvazinoejo is LT ar juos is jo paemiau ir isveziau MB mamai ir sunenui (mama norejo skaliaru, sunenas lialiusu smile.gif )

del grunto nepamenu, nors ne taip jau ir senai apytiksliai skaiciavom g.gif

na ka o as is poliklinikos tai ilgaji savaitgali leidziu namuos
Papildyta:
QUOTE(Sandia @ 2013 10 30, 12:49)
kokio mazdaug dydzio ancitrusam (berniukam) pradeda zelti barzda?  biggrin.gif

apie 4cm
Atsakyti
QUOTE(tiutiute @ 2013 10 30, 11:14)
gal kuri pamenat kaip ten apskaiciuoti, kiek kg grunto reikes  g.gif


man atrodo-akvariumo ilgis*plotis*norimas grunto storis cm
Atsakyti
QUOTE(žydrynė @ 2013 10 30, 12:41)
man atrodo-akvariumo ilgis*plotis*norimas grunto storis cm

Taip galima gauti tik kiek litrų gruntas užims, o ne kg. Vandens litras kilogramą sveria, bet dėl grunto litro nesu tikras...
Atsakyti
Laba diena.
Turėjom 70 L akviuką, perėjom prie didesnio, 126 l.Pagrinde ciklidai.Laukiu Jūsų komentarų.Gal Jūsų akiai ko trūksta, per daug ir pan
user posted image
user posted image
Atsakyti