Įkraunama...
Įkraunama...

Akvariumai

QUOTE(deivukas @ 2013 10 29, 20:34)
Pinke kai augalai suveses bus  thumbup.gif .Aisku graziau ziuretusi vienspalve sienele,augalai graziau isrysketu  ax.gif  As ta pacia klaida padariau savo miniuki  blush2.gif .Gal ir ne klaida,tiesiog skonio reikalas  smile.gif

Jei augaliukai suviešės bus galima pakeisti foną, bet kol kas šitas spalvotas šiek tiek paslepia nuskurius augaliukus lotuliukas.gif nes galvojau ir aš apie fono keitimą bet kai nuėmiau šitą tai baisu pasidarė, nes vaizdas buvo nekoks blink.gif kaip jūs klijuojat fonus, jau antrą kart bandau ir vėl pilna burbuliukų nori atsiklijuoti. Bandžiau su vandeniu ir su langų valikliu g.gif
Atsakyti
QUOTE(cile @ 2013 10 29, 22:41)
Tai pleiskanoti, ar mazais taskeliais pasidenge tie pelekiukai?


Mažais baltais taškeliais..
Atsakyti
QUOTE(kubilina @ 2013 10 29, 21:05)
Aš pirkau dugno nusiubeja už 8lt.
Yra ir pompa ir kraniukas užsukti jeigu reikia. Ir tikrai veikia puikiai.
Va kaip tas nusiurbejes atrodo. 4u.gif



Jei kam reikia tokio nusiurbèjo galiu atiduot, nes kartą pabandżiau ir supratau, kad jau geriau nesiurbti grunto nei siurbt su tokiu. Pavargau žaisti, apsivariau visus namus vandeniu, prigėriau vandens kai pompa nebepumpavo visai ir viskà tik sukėliau, o ne nusiurbiau. Pirkau bige ir uż 8lt, bet ir tiek jis nevertas blush2.gif . Tai jei kam reikia galiu atiduot pasižaidimui ir įvertinimui.


Bige papigiai žuvys, reiks jaučiu užsipirkt kokių, o gupes perleist tėvams į 200l akvariumą. Nebenoriu aś jau jų blush2.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MeiLLi: 29 spalio 2013 - 21:04
prisiskaiciau forumu,kaip merginos patare. Senukuose pirkau lipnia plevele-juoda.Prisiklijavo supurskus vandeniu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(cile @ 2013 10 29, 21:20)
O gal visgi galetumet patenkint smalsuma ir parodyt to akvuko foto - bais idomu  bigsmile.gif Siaip turiu biciuli, diplomuota biologa, gana profesionaliai praktikuojanti akvas ir terariumus..nu jis mane iskvailino, kai pareiskiau, kad nuo saules sviesos dumbliai auga (ten buvo diskusija apie juwel 96 ltr su viena 18 w lempele)


nereikia i mane Jus smile.gif nors mes siuo metu ir daugiskaita, bet vis dar sirdy lb jauni smile.gif
ir pati turiu prisipazinti, kad nusiminiau, bet to, kuri noreciau parodyti pasirodo fotkiu neturiu. ji fotkindavau paprastai pardavimui augalus, ancitrusus ar krevetes ir matyt pardavus istrindavau. kaip is tikro kvaila taip daryti. visoms atsakingai pasakau, fotkinkit ir saugokit fotkes su datom. labai idomu po kazkiek metu paziureti. as pvz beziuredama atradau, kad vezlinykas kadaise stovejo sitoj vietoj kur dabar sedziu, visai buvau pamirsus, kad ir cia ji buvom atsigabene smile.gif)

o del tos saules sviesos, tai jus man papasakokit kuri bala yra lempom apsvieciama? arba kuri yra staciakampe, kad nekenktu zuvims? nuo per didelio apsvietimo irgi apzaliuoja, bet nemanom, kad lempa yra saule. o kas yra geresne lempa uz pacia saule, kurios pagrindu kiekviena lempa ir buvo kurta? jei man kazkas noretu irodyti, kad naturalus gamtos kampelis ant palanges apsvieciamas naturalios sviesos negali graziai egzistuoti, as pasiruosus pastatyt alaus ir isklausyt biggrin.gif

tiesiog yra labai daug taisykliu, patarimu ir pan, kurie taikomi zaliems kaip bendra info, tingint viska paaiskinti. o kuo toliau, tuo labiau supranti, kad dauguma is ju visiskas briedas ir po teisybei - viskas yra kitaip, tik ko gero tas tiesas turime atrasti patys. visdelto yra daug lengviau pasakyti, kad laikyk mazam akvariume mazai zuvu, negu ismokyti tam paciam mazam akvariume laikyti daug. ir gal net ir neverta ismokyti laikyti daug, nes zmogus pats tai turi ismokti laikui begant, o gal ne kiekvienam ir duota. kas is to, jei zmogus keicia vandeni, nes antanas taip sake daryt, o pats visai nesupranta kodel.

uztai geriau kuo maziau kategoriskumo, nes sitoj sferoj negincijamos tiesos beveik nera. vienas 30l akvariume gali laikyti dvi gupijas, kitas - kiek telpa ir dar labai didelis klausimas kurio bus grazesnes ir sveikesnes. kiekvienas turi savo bliude tvarkytis pagal savo supratima ir atsakymus laikui begant susirasti pats.

o cia mano dabartinis akvariumas pries pora metu taip atrode. cia dar ji matyt biski mylejau. dabar bandau vel pamilti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raganiuxe: 29 spalio 2013 - 21:28
QUOTE(cile @ 2013 10 29, 21:20)

tai va todel ir norisi didesnio,kad tilptu kazkas biggrin.gif bet kai pradejau ziurinetis zuvis tai ziuriu, kad ir cia kazkaip nedaug ju tilps doh.gif o del draudimo tai jau domiuosi kainomis doh.gif zodziu...neturejo boba bedos, nusipirko ozka... tai ir cia tas pats lotuliukas.gif

QUOTE(Dilma @ 2013 10 29, 21:29)
Čia rauginė sistema. Viskas su ja gerai 4u.gif

g.gif gal galima placiau? ar cia is esmes tas pats zaidimas kaip ir su "bambaliais" ir CO2 uz 5lt biggrin.gif

QUOTE(raganiuxe @ 2013 10 29, 22:22)
kiekvienas turi savo bliude tvarkytis pagal savo supratima ir atsakymus laikui begant susirasti pats.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(tiutiute @ 2013 10 29, 21:30)
g.gif  gal galima placiau? ar cia is esmes tas pats zaidimas kaip ir su "bambaliais" ir CO2 uz 5lt  biggrin.gif


Niu iš principo taip, tik kopėčios įdėtos. ir atrodo estetiškai biggrin.gif . Aš šiuo metu tokią naudoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2013 10 29, 22:41)
Niu iš principo taip, tik kopėčios įdėtos. ir atrodo estetiškai biggrin.gif . Aš šiuo metu tokią naudoju smile.gif

ar daug ten terliones? kas kiek laiko reikia maisyti nuja rauga? g.gif
Atsakyti
QUOTE(tiutiute @ 2013 10 29, 21:57)
ar daug ten terliones? kas kiek laiko reikia maisyti nuja rauga?  g.gif

Jokios ten terlionės. SUpili miltelius, vandenį ir užsuki dangtelį. Burbulų užtenka 3-4 savaitėm 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2013 10 29, 23:12)
Jokios ten terlionės. SUpili miltelius, vandenį ir užsuki dangtelį. Burbulų užtenka 3-4 savaitėm 4u.gif


gal galit foto imest kaip akva atrodo? siaip savikaina tai nemazai mano manymu gaunasi, ar as klystu?
Atsakyti
Kad jau pradėjau rodytis tai dar kelios foto iš mano ''mažylio,, 4u.gif
Pats didžiausias ir turbūt gražiausias akvariumo gyventojas smile.gif
user posted image

Laiminga porelė (nors kaži ar laiminga, nes retai būna šalia vienas kito) ax.gif
user posted image

Tikiuos neištampo puslapio nuotraukos, nes per telefoną keliu tai nežinau kaip rodo kompiuteryje. Atsiprašau jei per didelės gavosi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tuomce @ 2013 10 29, 19:00)
na gali per nakti palikt, bet tada mazint reikia burbulu skaiciu. o kada pas tave isijungia co2? pas mane 1,5h pries lempas ir sijungia su jomis kartu

Pas mane 15 min. prieš lempas.

Ech... gripuoju, tai naktinėju, nepagalvokit, kad lunatikuoju biggrin.gif Baigiasi trąšos, suku galvą kokias užsakinėt, linkstu į Emos bet dabar noriu pabandyt mikro ir makro atskirai g.gif , gal kokių patarimų būtų šiuo klausimu?...
Atsakyti