Įkraunama...
Įkraunama...

Akvariumai

QUOTE(raganiuxe @ 2013 10 29, 17:15)

Labai ačiū už pagalbą 4u.gif tada reikės paieškoti kardonešiui draugės blush2.gif
O trąšų galvoju, kad reikia, nes valisnerijos lapų galiukai gelsta ir žalia vyšnia skylėjasi ir tokie ploni stiebeliai palikę g.gif o užtat echinodorusas visai neblogai auga, lėtai, bet lapelius naujus leidžia smile.gif bandysiu foto padaryti kaip dabar atrodo mano akvukas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Klementina90 @ 2013 10 29, 20:27)
Ačiū už patarimus smile.gif) žuvų nebeišiminėsiu ir ieškosiu nusiurbiklio dugnui (kažkas lyg ir čia gyrėsi, kad urmo bazėj rado už 8 lt)


Aš pirkau dugno nusiubeja už 8lt.
Yra ir pompa ir kraniukas užsukti jeigu reikia. Ir tikrai veikia puikiai.
Va kaip tas nusiurbejes atrodo. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tuomce @ 2013 10 29, 20:59)
as sergu, tai ir nusipezu  lotuliukas.gif  o siaip namuos ti du akvariumai, tas 10 ltr tai tik bliudelis katinam vandens atsigert   biggrin.gif

TIK du? doh.gif gerai kai taviskis tave palaiko... i mane jau kreivai ziuri ir klausia ka darysiu su dabartiniu... teko pazadeti, kad nebus jo unsure.gif bet uztat kazkur pakampej guli 12l akvukas... gal krevetyna ten reiks iveisti bigsmile.gif
ir jam tu koki tonini litraza... kad per visa siena butu, ir kad noredama pasodinti ka nors turesi nardyti lotuliukas.gif
siena tarp kambario ir virtuves- didziulis akvariumas lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiutiute: 29 spalio 2013 - 20:18
Sveikutes 4u.gif

Dar tik prieš savaitėlę įsigijau pirmąjį gyvenime akvariumą. 30ltr. Įleidome gaidelį, 2simpatukus šamukus ir 3vištytes. O vieną vištytę nepastebėję parsinešėme lyg su pleiskanotais pelekiukais, dabar jau visos 3vištytės tokios patapo. Kiek skaitau- Ichtioftiroze apsikrėtė verysad.gif Gal esate susidūrusios? Kaip gydyti? Rašo pakelti temperatūrą - idomu iki kiek. Ir kokie dar gydymo būdai? Reikės kreiptis i zoo prekes..
Atsakyti
QUOTE(tiutiute @ 2013 10 29, 09:53)
uzsikreciau ir as akvariumo didinimu. viskas. jamu akvariuma didesni. tik gaila, kad galiu tik 126l, kad ant tos pacios komodos tilptu  unsure.gif  tik va dabar galvoju ar uzteks man jo... bet pirkti naujos komodos irgi nesinori... ech...

Pas mane ta pati situacija - su skolintu 30 pabandziau, uzkabino, atsirado 60, dabar noriu 126 arba 112, nes staliukas talpina kazkur 80x35...naujo baldo nenoriu, o ir kambary vietos maza...ir velgi prioritetas sunu narvams doh.gif

QUOTE(tiutiute @ 2013 10 29, 10:15)
60l
nors du kart didesnis, bet vistiek man kazkodel atrodo, kad as vel netilpsiu  g.gif

Galiu uztikrint - ten "nieks" netelpa lotuliukas.gif

QUOTE(tiutiute @ 2013 10 29, 10:22)
o dar ir MB nuolat panikuoja, kad gali skilti akvariumas ir uzlieti kaimynus  biggrin.gif

Sitoj vietoj gal vertetu apie draudima pagalvot ir ramiai gyvent g.gif

QUOTE(raganiuxe @ 2013 10 29, 18:15)
galiu pasakyti, kad visada ant palanges turedavau akvuka, kuris augdavo tiesiog nuo lango sviesos, nors cia jau kazkas pasakojo daug punktu kaip tai labai negalima, bet tas akvukas taip klestedavo, kad net foto norejau idet, bet paskui susilaikiau smile.gif

O gal visgi galetumet patenkint smalsuma ir parodyt to akvuko foto - bais idomu bigsmile.gif Siaip turiu biciuli, diplomuota biologa, gana profesionaliai praktikuojanti akvas ir terariumus..nu jis mane iskvailino, kai pareiskiau, kad nuo saules sviesos dumbliai auga (ten buvo diskusija apie juwel 96 ltr su viena 18 w lempele)

QUOTE(V&A @ 2013 10 29, 19:54)
na pasirodau ir as, jau turiu apsvietima ir sildytuva.  Beje, be sildytuvo emperatura buvo 22 laipsniai  ax.gif  dabar nustaciau 25 ir ileidau nauju zuvyciu  ax.gif

Bet su sildytuvu tai gal be raikalo pataupet..oi ne kaskas tie resunai schmoll.gif

QUOTE(Klementina90 @ 2013 10 29, 20:27)
ieškosiu nusiurbiklio dugnui (kažkas lyg ir čia gyrėsi, kad urmo bazėj rado už 8 lt)

Yra to pacio resuno..nu kazka valo, geriau nei nirko..tik ta gofruota zarnele ilgainiui uzlusta. Nors dar idomu kuris butent moedeliukas, nes tas kur kubilina idejo nusiurbejes labai neblogai atrodo...pas mane darbe voliojas tas gofruotas, tai jis mane labai nervija

Atsakyti
Laukiu visokių nuomonių 4u.gif nes mokomės taisomės ir bandom augti blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(tiutiute @ 2013 10 29, 15:06)
g.gif aisku... teks ieskoti  biggrin.gif

sakykit, kas cia per CO2 sistema g.gif kas cia su ja blogai?  g.gif

Čia rauginė sistema. Viskas su ja gerai 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(*Pinkė* @ 2013 10 29, 20:22)
Laukiu visokių nuomonių  4u.gif nes mokomės taisomės ir bandom augti  blush2.gif
user posted image

bigsmile.gif nu va kaip gražu thumbup.gif . AR tikrai dar reikia augalų? Nes ne kažin ko naujo pasiūlyt galiu...
Atsakyti
Pinke kai augalai suveses bus thumbup.gif .Aisku graziau ziuretusi vienspalve sienele,augalai graziau isrysketu ax.gif As ta pacia klaida padariau savo miniuki blush2.gif .Gal ir ne klaida,tiesiog skonio reikalas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tiutiute @ 2013 10 29, 21:18)
TIK du?  doh.gif  gerai kai taviskis tave palaiko... i mane jau kreivai ziuri ir klausia ka darysiu su dabartiniu... teko pazadeti, kad nebus jo  unsure.gif  bet uztat kazkur pakampej guli 12l akvukas... gal krevetyna ten reiks iveisti  bigsmile.gif
ir jam tu koki tonini litraza... kad per visa siena butu, ir kad noredama pasodinti ka nors turesi nardyti  lotuliukas.gif
siena tarp kambario ir virtuves- didziulis akvariumas  lotuliukas.gif


tai kai susipazinom pas mane buvo akvukas, bet tik 45 ltr , tai jis po keliu menesiu buvo pakeistas i ta 70 kuri dabar turiu biggrin.gif MB vaikystej yra turejes akvariuma, ir filtra jam pats konstraves smile.gif

o kai planavom lofta tai buvo aisku, kad 1 akvariuma nus apacioj tarp virtuves ir kambario (bet per maza pastatem) o antras 2 aukste smile.gif p katinams akvukas tasirado po to kai uzknisdavo tik atidarius akvas kad nosis kisdavo ir ten vandens palakt biggrin.gif radau kazkada uz 10 litu kad parduoda ir paemiau, filtra turejau atlikusi nuo 45 ltr , lempa pajungiau staline (dabar lempa kita, prisukta prie sienos)
Atsakyti
QUOTE(Smurfiukas @ 2013 10 29, 21:18)
O vieną vištytę nepastebėję parsinešėme lyg su pleiskanotais pelekiukais, dabar jau visos 3vištytės tokios patapo. Kiek skaitau- Ichtioftiroze apsikrėtė  verysad.gif

Tai pleiskanoti, ar mazais taskeliais pasidenge tie pelekiukai?

QUOTE(*Pinkė* @ 2013 10 29, 21:22)
Laukiu visokių nuomonių  4u.gif nes mokomės taisomės ir bandom augti  blush2.gif

Gana simpatiska, tik noretusi kazkokiu augalu ta irangos kampa pridengt.
O pati tai visas sakas samanom pazeldinciau - manija taip sakant lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2013 10 29, 20:29)
bigsmile.gif nu va kaip gražu thumbup.gif . AR tikrai dar reikia augalų? Nes ne kažin ko naujo pasiūlyt galiu...

Ačiū 4u.gif Bet vaizdą duoda tik fonas, mano augaliukai visai nuskurę... jei galit norėčiau sulaukti siuntinuko jūsų augaliukai sveiki gražūs 4u.gif aš pastebėjau kad esu neeilinė naujokė kuri neaugino dar ragalapio g.gif beto jau spėjau numarinti raudoną vyšnią ir ričiją (bandžiau ant dugno prispausti ir sunyko) ir augaliuką tokį panašų į valisneriną tik plonesniais lapeliais ir mažesnio aukščio unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(cile @ 2013 10 29, 20:41)
Gana simpatiska, tik noretusi kazkokiu augalu ta irangos kampa pridengt.
O pati tai visas sakas samanom pazeldinciau - manija taip sakant  lotuliukas.gif

Norisi ir man ten uždengti, bet ta visnerija neauga kažko man unsure.gif ten reikėtų kokio aukštesnio ir nelepaus šviesai augaliuko, nes ten mažai šviesos patenka, o įrangos negaliu pastumti į patį kampą, nes nu lenkiškas dangtis ribota vieta įrangai doh.gif o šaką apauginti bandžiau su ričija, bet nepavyko niekaip pritvirtinti tai visa suiro ir nieko nebeliko ir nuo ričijos labai daug šiukšlių vis plaukiojo... reikės kokią kitą samaną pabandyti ax.gif
Atsakyti
zinokit manislis uz mene labiau susirgo akvalige lotuliukas.gif Jo mintis ir buvo,nekankyt taurej 2 gupiju,o nusipirkt akvuka.
Atsakyti