Įkraunama...
Įkraunama...

Akvariumai

na pasirodau ir as, jau turiu apsvietima ir sildytuva. Beje, be sildytuvo emperatura buvo 22 laipsniai ax.gif dabar nustaciau 25 ir ileidau nauju zuvyciu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurginiukas @ 2013 10 29, 19:38)
Nu šakės tada, aš va svarsčiau paleist per naktį, nes barzda užknisa ir galvojau, kad taip gal būtų mažesni svyravimai doh.gif Einu matuot ph dabar į burbuliavimo pabaigą, pažiūrėsiu ką rodo, nors testas tai 5 in 1, ale vistiek orientuotis galima kažkiek unsure.gif

na gali per nakti palikt, bet tada mazint reikia burbulu skaiciu. o kada pas tave isijungia co2? pas mane 1,5h pries lempas ir sijungia su jomis kartu
Atsakyti
240litru akvukas + dangtis uz 470lt cia daug ar mazai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(tiutiute @ 2013 10 29, 20:13)
240litru akvukas + dangtis uz 470lt cia daug ar mazai?  g.gif

naujas? jei naujas tai normali kaina:)
Atsakyti
Ačiū už patarimus smile.gif) žuvų nebeišiminėsiu ir ieškosiu nusiurbiklio dugnui (kažkas lyg ir čia gyrėsi, kad urmo bazėj rado už 8 lt)

Atsakyti
Aš tai patarčiau pirkt brangesnį ir geresnį, nes už dabartinį sumokèjom 70lt , bet thumbup.gif . Su pigiais vandenį traukdavau taip, kad dar burnon papuldavo lotuliukas.gif , o su pompa tai visiški š... , su naujuoju dirbt vienas malonumas ir jokių nesklandumų. Kranelis net yra ir kai nori darbą užbaigt tai užsuki ir vanduo nebebėga kibiran. Atsukus nereik iš naujo darbą burna pradėt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tuomce @ 2013 10 29, 20:23)
naujas? jei naujas tai normali kaina:)

naujas.

radau nauja 126litru su dangciu, filtru, termometru ir sildytuvu uz 300lt, tai galvoju ar sita kaina uz 240litru gera ar ne biggrin.gif deivukas- gal nori akvuko didesnio lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tiutiute @ 2013 10 29, 20:35)
naujas.

radau nauja 126litru su dangciu, filtru, termometru ir sildytuvu uz 300lt, tai galvoju ar sita kaina uz 240litru gera ar ne  biggrin.gif  deivukas- gal nori akvuko didesnio  lotuliukas.gif


as noreciau dar vieno lotuliukas.gif
Atsakyti
O kur 126 l. Uz tokia kaina radot, jei ne paslaptis? 4u.gif
Atsakyti
dar truputi susilaikysiu
QUOTE(tiutiute @ 2013 10 29, 20:35)
naujas.

radau nauja 126litru su dangciu, filtru, termometru ir sildytuvu uz 300lt, tai galvoju ar sita kaina uz 240litru gera ar ne  biggrin.gif  deivukas- gal nori akvuko didesnio  lotuliukas.gif

thumbup.gif pasiulymas,bet dar truputi susilaikysiu mirksiukas.gif .Mano 72 dar tik dvi dienos kaip paleistas .Plikas -tuscias blush2.gif Visko reikia bigsmile.gif .Gal Antakalni kas pertekliaus turit ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tuomce @ 2013 10 29, 20:46)
as noreciau dar vieno  lotuliukas.gif

doh.gif jeckau kleckau... lotuliukas.gif

QUOTE(gitulia @ 2013 10 29, 20:48)
O kur 126 l. Uz tokia kaina radot, jei ne paslaptis?  4u.gif

cia. tik ziuriu skelbimas nebegalioja. bet cia to pardavejo puslapiukas. galima butu uzklausti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tiutiute @ 2013 10 29, 20:56)
doh.gif  jeckau kleckau... lotuliukas.gif

as sergu, tai ir nusipezu lotuliukas.gif o siaip namuos ti du akvariumai, tas 10 ltr tai tik bliudelis katinam vandens atsigert biggrin.gif
Atsakyti