Įkraunama...
Įkraunama...

Akvariumai

QUOTE(deivukas @ 2013 10 29, 12:53)
smile.gif Pritariu  drinks_cheers.gif .Mano ligos simptomai panasus  lotuliukas.gif Skirtumas, kad as sirgt pradejau tik pries 6 men. biggrin.gif

tik jei yra tinkamos vietos imk pati dizdiausia koks isipaiso biggrin.gif nereiks tarpiniu variantu pirkinet biggrin.gif bo po to didysis patampa per mazu ar siaip del kazko netinkamu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tuomce @ 2013 10 29, 10:44)
pavasari panaudoju siliukams augint iki kol persodinu i lobvelius ir keliauja ant palanges biggrin.gif

doh.gif lotuliukas.gif jo... geras dalykas tas akvariumas....

QUOTE(Tuomce @ 2013 10 29, 13:14)
tik jei yra tinkamos vietos imk pati dizdiausia koks isipaiso biggrin.gif nereiks tarpiniu variantu pirkinet biggrin.gif bo po to didysis patampa per mazu ar siaip del kazko netinkamu biggrin.gif

drinks_cheers.gif
su MB suradom sprendima. jamsiu 240litru. tik va beda kur statyti doh.gif ir kodel kambarys negali siek tiek prasiplesti pagal poreiki lotuliukas.gif akvariumo noriu miegamajame, nes jame dazniausiai buname, bet tada tektu mesti lauk spinta, kad tilptu akvariumas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(keldziuke @ 2013 10 29, 01:52)
jurginiukas, patvarke musu fauna jusu flora.. nezinau pavadinimo to augalo auksciausio ir tankiausio - jo daugiausia buvo.. tai va, liko tik sakos styroti-viska nuede.. sad.gif

Tai ten spėju rotala, rausvi lapeliai, pats nereikliausias augalas, reikėjo jo tik viršūnes nuskabyt ir sukišt, o visa kita išmest, kas ten pas jus per žolėdžiai g.gif , šiaip jei šakos liko tai gal dar ne viskas prarasta, tik jau jei kažkas taip mėgsta ir naujus lapelius nugrauš biggrin.gif

QUOTE(Tuomce @ 2013 10 29, 08:22)
as ir ateinu su liudnom ziniom.. pakeitem viena is taimeriu kuris striginet buvo pradejes,, tai jam susisviete kazks ir co2 neisjunge... vakar po darbo radau bevyva lape ir 3 ancitrusus kurie buvo mazajam akvuke  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

Jei neklystu tai pas tave ir burbuliatorius ten yra g.gif ir dar paklausiu tada, tai kiek tu leidi C02? Aš jau pradedu manyt, kad pas mane akmuo buferį sudaro CO2 tirpimui, nes nu kiek beleisčiau žuvims nieko nesidaro, o augalai kaip liesi taip liesi g.gif Labai gaila žuveliokų, ypač tokių darbštuolių kaip lapė ir ancitrusai verysad.gif

QUOTE(kubilina @ 2013 10 29, 08:40)
Skaitau skaitau.. Ir dabar pasakykit :-)  kiek skaičiau info apie visokias ligas, tai visad rašo, kad vienos ar kkelių ssergančių žuvų utilizavimas bėdos  neisspres, kad butina gydyti  visą akva.

Manų kruopų liga jei pažengia, pažeidžia vidaus organus, tada tokių jau neišgydysi, o jei kursą praėjot, tai tikriausiai gana, na jei kitos atrodo sveikos, tik stebėkit, nes gali atsikartot jei nepavyko pasveikt iki galo. Ta proga norisi primint visoms, kad manų kruopos užkrečiamos, o suserga dažnausiai nuo peršalimo, atsargiai reikia pirkaliot ir gabent naujas žuvis šaltuoju sezonu, o ir savo akvukų temperatūrą pažiūrėti reikia, nes vasarą galima ir nepastebėt, kad pvz., šildytuvas sugedo rolleyes.gif
Atsakyti
o kas geriau padas ar kilimelis akvariumui? g.gif ir ar tas padas atlaikytu 240litru akva g.gif nes maniskis padas ir su 60l akvariumu itruke kampai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurginiukas @ 2013 10 29, 15:37)
Jei neklystu tai pas tave ir burbuliatorius ten yra g.gif ir dar paklausiu tada, tai kiek tu leidi C02? Aš jau pradedu manyt, kad pas mane akmuo buferį sudaro CO2 tirpimui, nes nu kiek beleisčiau žuvims nieko nesidaro, o augalai kaip liesi taip liesi g.gif  Labai gaila žuveliokų, ypač tokių darbštuolių kaip lapė ir ancitrusai verysad.gif

yra bulbuliatorius, bet co2 ejo per visa nakti, ryte paseriau zuvikes i niek aneaziurejus ir isejau i darba verysad.gif
o leidziu irgi 2 burbulu i 3 sekundes..
MB labai grauzias, nes jis taimeri pajunge.. ir nei vienas nepatikrinom ar isijunge kai turejo sad.gif man taivieno ancitruso labai gaila, toks margas margas buvo
Papildyta:
QUOTE(tiutiute @ 2013 10 29, 15:47)
o kas geriau padas ar kilimelis akvariumui?  g.gif  ir ar tas padas atlaikytu 240litru akva  g.gif  nes maniskis padas ir su 60l akvariumu itruke kampai  doh.gif

pas mus po visais akvariumais porolonas. pirktas is senuku, kur skirtas po laminatu det smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tuomce @ 2013 10 29, 15:51)
pas mus po visais akvariumais porolonas. pirktas is senuku, kur skirtas po laminatu det smile.gif

g.gif aisku... teks ieskoti biggrin.gif

sakykit, kas cia per CO2 sistema g.gif kas cia su ja blogai? g.gif
Atsakyti
Sergu šia liga ir aš, norisi daaar žuvyčių ir daaar augalų, tai automatiškai reikia didesnio akvariumo doh.gif jau minėjau, kad buvau apsidžiaugusi, kad dėl mažiuko vandens leidimo pirksim didesnį, bet deja radom išeitį ir likom prie mažiuko (30L) unsure.gif jau net buvau sugalvojusi kokių augintinių dar įsigysiu į didesnį akvą, bet deja teks tenkintis mažiuku ir džiaugtis, kad bent tokį turiu ax.gif
Kažkas minėjo, kad kai nėra gyvavedžių akvariumas tampa "nuobodokas" iš tiesų taip buvo ir man, kol turėjau pecilijų porelę vis laukiau kada išnerš, vis lėkdavau prie akvariumo lotuliukas.gif o kai jų neliko, iškeliavo vargšės pas Neptūną, akvariumas tapo beveik savaime augantis, tik savaitinis vandens keitimas ir nieko daugiau ypatingo g.gif norėčiau dar keletą gyvavedžių savo akvariume, bet jau turim nemažai augintinių, manau jau bus mišrainė doh.gif o ir vietos ims stigti, ypač jei nerštai bus sėkmingi ir užaugs mailiukas... turiu kardonešį lyrinį, kaip ir būtų galima jam nupirkti draugę. bet vis abėjoju nes ir taip tikriausiai mane reikėtų barti dėl per didelio kiekio žuvies akvariume??? blink.gif primenu 30 L lenkiškas akvukas auga: 1 kardonešis, 4 danijos, 3 neonai, 2 ancitrusai, 2 koridoriukai ir sraigių vakar aptikau keletą, po grundą besiknisančių blush2.gif pabarkit mane jei nebetelpa į mano akvariumą daugiau gyventojų, kad nusiraminčiau lotuliukas.gif
Ir dar vienas klausimas: ar reikia dėti molio rutuliukus po augaliukais, jei nėra pogrunčio ir augaliukams lieka tik žuvų "trašos", nes prie augalų stengiuosi nesiurbti dugno blush2.gif ir kokias patartumėte skystas trąšas ar jų jau nebereikia? kažkaip esu pasimetus dėl augaliukų auginimo, norisi, kad gerai augtų, bet jau vien lempa nėra jiems labai tinkama (paprasta taupioji lemputė 12W dabar dega 7 valandas (16-23 val.) 4u.gif
Ačiū už pagalbą iš anksto 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Pinkė* @ 2013 10 29, 17:52)
Sergu šia liga ir aš, norisi daaar žuvyčių ir daaar augalų, tai automatiškai reikia didesnio akvariumo  doh.gif  jau minėjau, kad buvau apsidžiaugusi, kad dėl mažiuko vandens leidimo pirksim didesnį, bet deja radom išeitį ir likom prie mažiuko (30L)  unsure.gif jau net buvau sugalvojusi kokių augintinių dar įsigysiu į didesnį akvą, bet deja teks tenkintis mažiuku ir džiaugtis, kad bent tokį turiu  ax.gif
Kažkas minėjo, kad kai nėra gyvavedžių akvariumas tampa "nuobodokas" iš tiesų taip buvo ir man, kol turėjau pecilijų porelę vis laukiau kada išnerš, vis lėkdavau prie akvariumo  lotuliukas.gif o kai jų neliko, iškeliavo vargšės pas Neptūną, akvariumas tapo beveik savaime augantis, tik savaitinis vandens keitimas ir nieko daugiau ypatingo  g.gif norėčiau dar keletą gyvavedžių savo akvariume, bet jau turim nemažai augintinių, manau jau bus mišrainė  doh.gif o ir vietos ims stigti, ypač jei nerštai bus sėkmingi ir užaugs mailiukas... turiu kardonešį lyrinį, kaip ir būtų galima jam nupirkti draugę. bet vis abėjoju nes ir taip tikriausiai mane reikėtų barti dėl per didelio kiekio žuvies akvariume???  blink.gif primenu 30 L lenkiškas akvukas auga: 1 kardonešis, 4 danijos, 3 neonai, 2 ancitrusai, 2 koridoriukai ir sraigių vakar aptikau keletą, po grundą besiknisančių  blush2.gif pabarkit mane jei nebetelpa į mano akvariumą daugiau gyventojų, kad nusiraminčiau  lotuliukas.gif
Ir dar vienas klausimas: ar reikia dėti molio rutuliukus po augaliukais, jei nėra pogrunčio ir augaliukams lieka tik žuvų "trašos", nes prie augalų stengiuosi nesiurbti dugno  blush2.gif ir kokias patartumėte skystas trąšas ar jų jau nebereikia? kažkaip esu pasimetus dėl augaliukų auginimo, norisi, kad gerai augtų, bet jau vien lempa nėra jiems labai tinkama (paprasta taupioji lemputė 12W dabar dega 7 valandas (16-23 val.)  4u.gif
Ačiū už pagalbą iš anksto  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Na, jei netingit po stiklinaite kita kasdien pakeisti vandenuko, tai tas vienas kardonesis ten tikrai nieko nepakeis. Is tikro tas litrazo skaiciavimas yra del ziopliu. Galima puikiausiai 10l akvariume uzauginti visa vada dideliu ir sveiku ancitrusu jaunimo. Zuvis nera tokia protinga, kad apiplauktu akvariuma ir pasiskaiciuotu kiek jai skiriama vietos. Ji reaguoja i vandeni, jei mazam litraze pasikeis kasdien daug vandens, tai ji jums dekos, graziai augs ir visai nesiskus.

Su trasom tai neskubeciau. Pilant trasas reikia tureti tiksla. Jei viskas auga, tai kam tos trasos? Molio rutuliukai geras daiktas, tik kad nelabai daug augalu isivaizduoju tokiam mazam akvariume, kuriems reiketu rutuliuku. Jie toli grazu ne visiems tinka ir patinka. Aisku jei turit kriptu, tai jos jums padekotu smile.gif O del sviesos, tai visai nepergyvenciau. Aisku sitam forume daug kas puls kritikuoti, nes teoriskai yra per mazai.. Bet galiu pasakyti, kad visada ant palanges turedavau akvuka, kuris augdavo tiesiog nuo lango sviesos, nors cia jau kazkas pasakojo daug punktu kaip tai labai negalima, bet tas akvukas taip klestedavo, kad net foto norejau idet, bet paskui susilaikiau smile.gif Siaip reiketu galvoti paprastai. Jei duosite daug sviesos, augalai labai nores augti, tada reikes pilti kazkokiu trasiukiu tikriausiai. Aisku, jei prades greit augti, tai patys pasakys ko jiems truksta, bet jei ir dabar auga, tai geriausia nekisti nagu, nebent jau dabar yra pozymiu, kad kazkas negerai. Jei augalai grazus ir kazkiek auga, tai gal auga tiek, kiek tomis salygomis jiems pavyksta ir nereikia tiketis, kad jie papylus trasu ims ir issoks is akvariumo smile.gif
Atsakyti
Turiu Jums klausimą.
Akvariumą turiu neseniai, 20 l, gyvena kelios gupijos. Filtro neturiu. kątik pakeičiau vandenį ir pasodinau kelis augalus, tai nuo dugno (gruntas - kažkas panašaus į žvyrą) pakilo visokios nuosėdos, nesuirę žuvų kakai ir t.t.

tai dabar žuvų neleisti į vandenį (jos laukia stiklainyje) , palaukti, kol nusės? taip?
Atsakyti
QUOTE(Klementina90 @ 2013 10 29, 18:00)
Turiu Jums klausimą.
Akvariumą turiu neseniai, 20 l, gyvena kelios gupijos. Filtro neturiu. kątik pakeičiau vandenį ir pasodinau kelis augalus, tai nuo dugno (gruntas - kažkas panašaus į žvyrą) pakilo visokios nuosėdos, nesuirę žuvų kakai ir t.t.

tai dabar žuvų neleisti į vandenį (jos laukia stiklainyje) , palaukti, kol nusės? taip?


visą tą gėrį reikia nusiurbti ax.gif o šiai akimirkai taip - reikia palaukti kol nusės.
Atsakyti
QUOTE(Klementina90 @ 2013 10 29, 19:00)
Turiu Jums klausimą.
Akvariumą turiu neseniai, 20 l, gyvena kelios gupijos. Filtro neturiu. kątik pakeičiau vandenį ir pasodinau kelis augalus, tai nuo dugno (gruntas - kažkas panašaus į žvyrą) pakilo visokios nuosėdos, nesuirę žuvų kakai ir t.t.

tai dabar žuvų neleisti į vandenį (jos laukia stiklainyje) , palaukti, kol nusės? taip?

keiciant vandeni zuvu neisiminekit is akvariumo, taip pat keiciamas ne visas vanduo o dalis jo, dazniausiai apie 1/3 turio 1 kata per savaite .
Atsakyti
QUOTE(Tuomce @ 2013 10 29, 14:51)
yra bulbuliatorius, bet co2 ejo per visa nakti, ryte paseriau zuvikes i niek aneaziurejus ir isejau i darba  verysad.gif
o leidziu irgi 2 burbulu i 3 sekundes..
MB labai grauzias, nes jis taimeri pajunge.. ir nei vienas nepatikrinom ar isijunge kai turejo sad.gif man taivieno ancitruso labai gaila, toks margas margas buvo

Nu šakės tada, aš va svarsčiau paleist per naktį, nes barzda užknisa ir galvojau, kad taip gal būtų mažesni svyravimai doh.gif Einu matuot ph dabar į burbuliavimo pabaigą, pažiūrėsiu ką rodo, nors testas tai 5 in 1, ale vistiek orientuotis galima kažkiek unsure.gif
Atsakyti