Įkraunama...
Įkraunama...

Akvariumai

QUOTE(Shirbake @ 2013 10 28, 23:54)

QUOTE(Tuomce @ 2013 10 29, 09:22)

4u.gif 4u.gif 4u.gif

uzsikreciau ir as akvariumo didinimu. viskas. jamu akvariuma didesni. tik gaila, kad galiu tik 126l, kad ant tos pacios komodos tilptu unsure.gif tik va dabar galvoju ar uzteks man jo... bet pirkti naujos komodos irgi nesinori... ech...
Atsakyti
QUOTE(tiutiute @ 2013 10 29, 09:53)
4u.gif  4u.gif  4u.gif

uzsikreciau ir as akvariumo didinimu. viskas. jamu akvariuma didesni. tik gaila, kad galiu tik 126l, kad ant tos pacios komodos tilptu  unsure.gif  tik va dabar galvoju ar uzteks man jo... bet pirkti naujos komodos irgi nesinori... ech...

primink o kuks buvo?
Atsakyti
QUOTE(kubilina @ 2013 10 29, 09:40)
Skaitau skaitau.. Ir dabar pasakykit :-)  kiek skaičiau info apie visokias ligas, tai visad rašo, kad vienos ar kkelių ssergančių žuvų utilizavimas bėdos  neisspres, kad butina gydyti  visą akva.
Pas mane guramiai apsitarkavo, nusprendziau, kad tai manų liga. Nupirkau vaistus. po antros dozės baveik neliko jokių taškelių. Kaip nurodytas instrukcijoj gydymą dar tęsiau. Visos žuvytės atrodo sveikos, linksmos, puola prie maisto. O guramiai paviršiuje plauko ir tiek, neėda. Po kelių dienų pastebėjau iš jų tystancius baltus ssiūlus. Vienas vakar jau baigė ssavo kkančias. Ką daryti su kitu? Gydyti dabar  vėl visą akva? Ar ........................ WC?



Na, tas izoliavimas tai priklauso nuo ligos. Jei reikia gydyti visa akva, tai galima nuleisti puse ar daugiau vandens ir tada gydyti, kad maziau vaistu reiketu. Pelesiai tie visokie tai daznai buna viena kokia silpnesne nusibaigia, o kitu nei neuzkrecia. Gydyti reikia nuo to ko reikia ir taip kaip parasyta. Manu vaistai nuo balto sh negydys, tai jei manai baigesi ir padaret viska pagal instrukcija, tai tuo jau ir baigesi hospitalizacija. Nieko cia nepadarysit, jei kazkam ji buvo ar bus paskutine smile.gif Apskritai daznai verta pagalvoti ar del vieno guramio, kuriu daznai buna dovanojamu arba galima nusipirkti uz 3-4lt, verta kazka gydyti. Kiek pamenu nuo kazkurios ligos vaistu dar ir augalai anapilin eina, tai del keliu zuvu visa akva ismeti. Tik nepamenu nuo kurios. Gal nuo tu paciu manu?
Atsakyti
QUOTE(Tuomce @ 2013 10 29, 09:56)
primink o kuks buvo?

60l
nors du kart didesnis, bet vistiek man kazkodel atrodo, kad as vel netilpsiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(tiutiute @ 2013 10 29, 10:15)
60l
nors du kart didesnis, bet vistiek man kazkodel atrodo, kad as vel netilpsiu  g.gif


zinok bijau kad taip ir bus.. va mano mazasis apie 70, tai kai nuvaziamom pas MB tevus ten 200 stovi, tai man jis nelabai ten didesnis ir pasirode.. ka norejau padaryt per mazas buvo biggrin.gif

ieskok virs 300 ltr jei finansai leidzia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tuomce @ 2013 10 29, 10:18)
zinok bijau kad taip ir bus.. va mano mazasis apie 70, tai kai nuvaziamom pas MB tevus ten 200 stovi, tai man jis nelabai ten didesnis ir pasirode.. ka norejau padaryt per mazas buvo biggrin.gif

ieskok virs 300 ltr jei finansai leidzia smile.gif

tai va cia ir beda... kad 300l reiktu naujos komodos, o statyti nera kur doh.gif o ir kaina siek tiek kandziojasi, nors savo pirma atlyginima sakiau leisiu naujam akvui, bet ziuriu, kad neitilpsiu su savo norais lotuliukas.gif
o dar ir MB nuolat panikuoja, kad gali skilti akvariumas ir uzlieti kaimynus biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiutiute: 29 spalio 2013 - 09:23
Tuomce graziai skamba mazasis 70 l. smile.gif ,kai mano 72 l.vadinamas didysis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(deivukas @ 2013 10 29, 10:30)
Tuomce graziai skamba mazasis 70 l. smile.gif ,kai mano 72 l.vadinamas didysis  mirksiukas.gif

lotuliukas.gif man atrodo, kad tuoj ir tas didysis taps mazesniuoju hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiutiute: 29 spalio 2013 - 09:33
QUOTE(deivukas @ 2013 10 29, 10:30)
Tuomce graziai skamba mazasis 70 l. smile.gif ,kai mano 72 l.vadinamas didysis  mirksiukas.gif

na mano didysis 450ltr smile.gif dar turiu katinu akvuka 10ltr smile.gif bet ten tik augalai ir kelios krevetes smile.gif

ai ir dar turiu tuscia apie 40-50ltr akvariuma, skirtas gydymui ar mailiaus auginimui smile.gif dabar stovi tuscias
Atsakyti
QUOTE(Tuomce @ 2013 10 29, 10:33)
na mano didysis 450ltr smile.gif  dar turiu katinu akvuka 10ltr smile.gif bet ten tik augalai ir kelios krevetes smile.gif

ai ir dar turiu tuscia apie 40-50ltr akvariuma, skirtas gydymui ar mailiaus auginimui smile.gif dabar stovi tuscias

nu... va cia tai tikra akvaligone lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tiutiute @ 2013 10 29, 10:32)
lotuliukas.gif  man atrodo, kad tuoj ir tas didysis taps mazesniuoju  hihihi.gif


na planuose yra mintis pakeisti i kita, bet litrazas nedaug pasikeis, nes bus ilgesnis bet zemesnis smile.gif turis tik apie 50ltr padides smile.gif o ta akvuka pardavinesim
Papildyta:
QUOTE(tiutiute @ 2013 10 29, 10:34)
nu... va cia tai tikra akvaligone  lotuliukas.gif

nu kaip ne ligone.. katem reikia is kazkur atsigerti.. idomiausia is akvariumo, tai kad nelystu i mano, turi savo biggrin.gif

o tas 40-50ltr tai kai uz ji moketa 25 litai, visa kita iranga turiu atlikusia nuo 70ltr (vidini filtra ir sildytuva), dangti irgi sena perdarem nuo 70ltr tai jis mums kai eikia ir gelbeja.. pavasari panaudoju siliukams augint iki kol persodinu i lobvelius ir keliauja ant palanges biggrin.gif universalus daiktas ur nedidelius pinigus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tiutiute @ 2013 10 29, 10:32)
lotuliukas.gif  man atrodo, kad tuoj ir tas didysis taps mazesniuoju  hihihi.gif

smile.gif Pritariu drinks_cheers.gif .Mano ligos simptomai panasus lotuliukas.gif Skirtumas, kad as sirgt pradejau tik pries 6 men. biggrin.gif
Atsakyti