Įkraunama...
Įkraunama...

Akvariumai

QUOTE(Shirbake @ 2013 10 28, 16:36)
tai kokia gi čia problema biggrin.gif problema būtų, jei VISAS mailius išgyventų biggrin.gif jei reikia, kelis išgelbėji, o kiti tegu sukasi kaip išmano biggrin.gif

Ne problema, tiesiog parašiau. Man gyvavedės šiaip nepatiko ir tiek. Ne dėl pulcherių jų atsisakiau ax.gif
Atsakyti
isgirdau ,kadf pulcheriai suderinami su gyvavedem,vadinasi apsisprendziau ax.gif .Mailiuka i darzeli iki brendimo lotuliukas.gif .Turint gyvavedes verda gyvenimas thumbup.gif .Mazajam neonai-grazu,bet nuobodu,krevetes suteikia veiksmo.
Papildyta:
isvada g.gif .reikia 3 akvu bigsmile.gif pirmas vaiku darzelis, antras gyvavedziu,o treciasis stambiom zuveliokem thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(deivukas @ 2013 10 28, 19:18)
isvada  g.gif .reikia 3 akvu  bigsmile.gif pirmas vaiku darzelis, antras gyvavedziu,o treciasis stambiom zuveliokem  thumbup.gif


drinks_cheers.gif

pas mane darbas vis dar verda biggrin.gif kaži ar baigsiu iki nakties biggrin.gif
Atsakyti
bet po to bus sirdziai miela ir malonu thumbup.gif
Atsakyti
po darbu namie radau,kad agasizi patele balta spuoga ant sono turi, toki kaip insktiras... blink.gif
Cia tipo manu kruopa? ... ka daryt???? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(vilaila @ 2013 10 28, 22:26)
po darbu namie radau,kad agasizi patele balta spuoga ant sono turi, toki kaip insktiras...  blink.gif 
Cia tipo manu kruopa? ... ka daryt????  unsure.gif

pirkit vaistus (SERA costapur) ir gydykit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vilaila @ 2013 10 28, 22:26)
po darbu namie radau,kad agasizi patele balta spuoga ant sono turi, toki kaip insktiras...  blink.gif 
Cia tipo manu kruopa? ... ka daryt????  unsure.gif


Pirma pasiguglinkit ar pelesis, ar manai, o gal siaip susizeide ir pasisiause pelekai. Tada paziurekit vaistu kainas Jusu litrazui ir paskaiciuokit. Tokiais atvejais daznai geriau WC... smile.gif
Atsakyti
Neatlaikė restarto mano senukas užtrauktukas ancitrusas - praleidom kartu 10 metų sad.gif galvojau jis gyvens amžinai, atlaikė tiek negandų, keitė akvariumus, gyveno metus laiko net su didžiuliu agresyviu vėžliu ir nieko. Ir vat dabar žiūriu viskas, guli negyvas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(cile @ 2013 10 28, 13:34)
Mano 30ltr krevetyne jie 4 gyvena...rezervines gupkes tuoj tuoj keliaus kitur. Ju burnytes mazos, ner "nagli", nepastebejau, kad butu kada kenke cheriukam.
Oi, situos visai pamirsau...ar ne pas Dilma ju burelis auga  bigsmile.gif
Ale rimtai  drinks_cheers.gif  thumbup.gif

pas mus 10 minoriuku burelis-smalsus zuveliokai smile.gif
vienas guramis siandien ko tai pilvu virsun pradejo vartytis akvuke, atskyriau - el normaliai plaukia, pailsi dugne ir vel sukasi. lyg po mustyniu.. kazkoks apipesiotas truputi ir plius visalaik jis kazkoks neuzauga nuo pradzios palei kitus liko.. nuo pietu neissikvepe, gal prakus?...
Papildyta:
jurginiukas, patvarke musu fauna jusu flora.. nezinau pavadinimo to augalo auksciausio ir tankiausio - jo daugiausia buvo.. tai va, liko tik sakos styroti-viska nuede.. sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Shirbake @ 2013 10 28, 23:54)
Neatlaikė restarto mano senukas užtrauktukas ancitrusas - praleidom kartu 10 metų sad.gif galvojau jis gyvens amžinai, atlaikė tiek negandų, keitė akvariumus, gyveno metus laiko net su didžiuliu agresyviu vėžliu ir nieko. Ir vat dabar žiūriu viskas, guli negyvas  verysad.gif

verysad.gif
Atsakyti
as ir ateinu su liudnom ziniom.. pakeitem viena is taimeriu kuris striginet buvo pradejes,, tai jam susisviete kazks ir co2 neisjunge... vakar po darbo radau bevyva lape ir 3 ancitrusus kurie buvo mazajam akvuke verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(raganiuxe @ 2013 10 28, 22:44)
Pirma pasiguglinkit ar pelesis, ar manai, o gal siaip susizeide ir pasisiause pelekai. Tada paziurekit vaistu kainas Jusu litrazui ir paskaiciuokit. Tokiais atvejais daznai geriau WC... smile.gif

Skaitau skaitau.. Ir dabar pasakykit :-) kiek skaičiau info apie visokias ligas, tai visad rašo, kad vienos ar kkelių ssergančių žuvų utilizavimas bėdos neisspres, kad butina gydyti visą akva.
Pas mane guramiai apsitarkavo, nusprendziau, kad tai manų liga. Nupirkau vaistus. po antros dozės baveik neliko jokių taškelių. Kaip nurodytas instrukcijoj gydymą dar tęsiau. Visos žuvytės atrodo sveikos, linksmos, puola prie maisto. O guramiai paviršiuje plauko ir tiek, neėda. Po kelių dienų pastebėjau iš jų tystancius baltus ssiūlus. Vienas vakar jau baigė ssavo kkančias. Ką daryti su kitu? Gydyti dabar vėl visą akva? Ar ........................ WC?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kubilina: 29 spalio 2013 - 08:42