Įkraunama...
Įkraunama...

Akvariumai

na, merginos, grįžau pietų ir radau savo akvariumo galinį foną visai atšokusį. Akvariumo atitraukt ir perklijuot nelabai išeina. Kas belieka? Vidinė sienelė? Ar dar kokių alternatyvų yra?
Atsakyti
QUOTE(cile @ 2013 10 28, 12:34)

Oi, situos visai pamirsau...ar ne pas Dilma ju burelis auga  bigsmile.gif
Ale rimtai  drinks_cheers.gif  thumbup.gif

Niu kad nea. Pas Dilmą buvo tik 2.

QUOTE(Shirbake @ 2013 10 28, 13:17)
Žinok superinė nuomonė, pritariu visu 100%  drinks_cheers.gif  ir čia ne tik aujokams galioja - aš va akvariumais užsiimu jau apie 10m, irgi pradėjau nuo "burbulo", užaugau iki 225L, bet va, apsiėmiau būrį barbusų augint ir ką - atsibodo man jie po 3mėn. Noriu gyvavedžių, galvoju fsio, dalinu savo barbusus ir perku molinezijas/kardonešius/gupijas, dar pora corydorų jiems į kompaniją, porelę ancitrusų biggrin.gif tai bent bus ką veikt su akvariumu, nes dabar, nu, nebeįdomu biggrin.gif


O man, pvz, gyvavedės visai nepatiko... SU mielu noru iškeičiau jas į būrines ir pulcherius. Vat šitos tai superinės - atsakingi tėvai, įdomu stebėt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2013 10 28, 15:10)
Pas Dilmą buvo tik 2.

Na gerai, su kiekiu prasoviau, bet bent savininke pataikiau biggrin.gif O tai as jus vis su Jurginiuku maisydavau per tas barzdotas mergas lotuliukas.gif Bet dabar jau atsirenku, gerai pagalvojus.
Atsakyti
Man gyvavedės ir nelabai ax.gif . Man kuo didesnės žuvys tuo gražiau tik va kai akvariumas nėr didelis tai tenkinuos mažom žuvytėm

Šian krevetė sėdi ant filtro ir mėgaujasi srovele nemaža. Vakar vakare supanikavau, nes niekur neradau krevečių tai net filtrą apžiūrėjau, bet paskui užmačiau ūsus iš po šakos tai nurimau. Šian jau abi nesislapsto galvoju, kad gal reik daugiau sleptuvių padaryt, nes po šaka ir lapės ir krevetės g.gif . Jaučiu reik dėt antrą šaką biggrin.gif
Atsakyti
Raganiuxe, berods jus Kaune ieškojo melanijų.
Radau skelbimą:Dainavos rajonas.Prie prekybos centro IKI/GIRSTUPIO turgus.Kovo 11-osios gatvė...
Dėl užsakymo(ų) atsakom į sms, skambučius ir e:paštu:akvariumistikoszavesys@info.lt
Zoo parduotuvės darbo laikas nuo 10-18val.

Sraigės/moliuskai- melanijos(Melanoides tuberculata),tai akvariumų naudingi pagalbininkai.Šie nedideli kūgiški moliuskai neleidžia pūti gruntui. Įsirausę į gruntą,jie keliauja iš vienos vietos į kitą ir taip neleidžia susikaupti grunto viduje s i e r o s vandeniliui...
Kontaktai
Telefonas867678670
Visas skelbimas čia
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2013 10 28, 14:10)
SU mielu noru iškeičiau jas į būrines ir pulcherius. Vat šitos tai superinės - atsakingi tėvai, įdomu stebėt biggrin.gif


Kad pulcheriai man atrodo suderinami su gyvavedėm g.gif juos irgi turėjau planuose, porelę įsigyt smile.gif
pas mane darbas verda - restartinu savo akvą ax.gif jaučiu iki nakties kuisiuos..
Atsakyti
QUOTE(Shirbake @ 2013 10 28, 15:43)
restartinu savo akvą  ax.gif jaučiu iki nakties kuisiuos..

Va va - pagrindinis mazo akvuko privalumas- gali kad ir kasdien interjera keist - uztruks valandziuke biggrin.gif
O ko prisidirbai, kad restartini?
Atsakyti
Keičiu visą gruntą doh.gif jau įsitikinau, kad nieko nebus, tiek jis užraugintas/apaugęs ir visaip kitaip sugedęs, kad kol nepakeisiu, tol niekas čia neaugs doh.gif Nes visa flora pas mane tik vegetuoja, ir neauga, ir daryk tu jiems ką nori - ir apšvietimą keičiau, ir trąšas keičiau, ir gruntą iki negalėjimo nusiurbinėjau, vandenį keitinėjau, ir nieko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Shirbake @ 2013 10 28, 16:30)
Keičiu visą gruntą  doh.gif  jau įsitikinau, kad nieko nebus, tiek jis užraugintas/apaugęs ir visaip kitaip sugedęs, kad kol nepakeisiu, tol niekas čia neaugs  doh.gif  Nes visa flora pas mane tik vegetuoja, ir neauga, ir daryk tu jiems ką nori - ir apšvietimą keičiau, ir trąšas keičiau, ir gruntą iki negalėjimo nusiurbinėjau, vandenį keitinėjau, ir nieko biggrin.gif


Gal nespeja su pokyciais smile.gif
Atsakyti
Nia, tą gruntą tikrai reikėjo keist. Jau seniai reikėjo, bet vis patingėdavau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Shirbake @ 2013 10 28, 14:43)
Kad pulcheriai man atrodo suderinami su gyvavedėm  g.gif  juos irgi turėjau planuose, porelę įsigyt smile.gif


Nu kaip suderinami... Suės ne savo mailių ir tiek... Tikrai nebus auklės ne savo liAliukams biggrin.gif

Aš vakar mažiuką restartinau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2013 10 28, 15:52)
Nu kaip suderinami... Suės ne savo mailių ir tiek... Tikrai nebus auklės ne savo liAliukams biggrin.gif


tai kokia gi čia problema biggrin.gif problema būtų, jei VISAS mailius išgyventų biggrin.gif jei reikia, kelis išgelbėji, o kiti tegu sukasi kaip išmano biggrin.gif
Atsakyti