Įkraunama...
Įkraunama...

Maniežai

Mes maniezu patenkinti smile.gif Aisku, ziurint is tu poziciju, kad medine lovele naturalesne, tai jau taip. Bet dabar, kai maniskis jau ir sedasi ir verciasi ir stotis bando, tai tikrai gerai. Cia vienintele pakankamai saugi erdve, kur galima jam leisti vienam pazaisti. Pirkom manieza is vienos mamytes, gavom dovanu kokosini ciuzinuka, tai visai gerai ten mazylis ir miega. Antra auksta naudojom kol nepradejo sestis, gamtos garsai pravercia migdant. Tada vaikutis ne taip reaguoja i namu triuksma. Na, vibratorius tai liko nesuprastas lotuliukas.gif Vystymo lenta irgi patogus dalykas. Dar pas mus yra kisenele pampersams ir servietelems, buteliukui, zodziu viskas po ranka.
Atsakyti
Musiskiui manieze buti labai nepatiko, tad greitai jo atsisakem, nes vaikas klykdavo, nepatiko buti ikalintam D
Atsakyti
Manieza naudojame tik kaip kelionine lovyte... I keliones vezames ir mazoji mielai joje miega... Namie nebuvom nei karto isvynioje... Mazyle uzaugo ant grindu blush2.gif Bet manau jai tai saugiausia ir idomiausia buvo smile.gif
Atsakyti
Manau visiškai nereikalingas daiktas.
Atsakyti
Maniezas super daiktas-o butinai kad butu su landa
Atsakyti
QUOTE(Natalija1 @ 2010 11 06, 23:05)
Manieza naudojame tik kaip kelionine lovyte... I keliones vezames ir mazoji mielai joje miega... Namie nebuvom nei karto isvynioje... Mazyle uzaugo ant grindu  blush2.gif Bet manau jai tai saugiausia ir idomiausia buvo  smile.gif


kazkoks galvos skausmas doh.gif , nezinau galvoju gal is tikruju visai smagu augti ant grindu, bet vel gi kol kas dar mazutis, bet loveleje miegamajam jau vienas guleti nelabai nori, bando verstis kambary ant sofos kai as kuiciuosi virtuveje jau nesaugu palikt, ant grindu gal dar permazas baisu kad nesusaltu ir blaskausi, pirkt, nepirkt g.gif gal koki naudota kas parduodat rolleyes.gif ?
Atsakyti
Manieze vaikui mazai vietos ir neidomu, o ir siaip griozdas namuose, kuriame vaika islaikysit maximum menesi ar du. As ant grindu vaikui klojau didele kaldra 2*2 m. ir ten guldydavau su zaislais. Tikrai nesusals nebijok mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kodencija @ 2010 11 13, 10:45)
kazkoks galvos skausmas  doh.gif  , nezinau galvoju gal is tikruju visai smagu augti ant grindu, bet vel gi kol kas dar mazutis, bet loveleje miegamajam jau vienas guleti nelabai nori, bando verstis kambary ant sofos kai as kuiciuosi virtuveje jau nesaugu palikt, ant grindu gal dar permazas baisu kad nesusaltu ir blaskausi, pirkt, nepirkt  g.gif  gal koki naudota kas parduodat rolleyes.gif ?


Paziurekit skelbimuose yra temele rasit naudotu pirkt. Mes naudojam manieza-lovele. Viena ryta issiziojau pamacius suneli stovinti. Siaip nelabai megsta ten but ir per daug jo ten nelaikau, bet maniezas padejo ismokt paciam atsistot, paskui ismoko griut ant uzpakalio, todel ir ant grindu paleidus ne taip baisu, kad atsistojes plosis visu ugiu. As tai uz visokiausia vaikiska technika ir smagu, kad galima is mamyciu nusipirkt panaudota, ir kitiems savo parduoti, nes viskas kas nauja tikrai labai brangu, o ir isaugama labai greitai. Bet tai tik pagalbine priemone, jei turit vietos. Ant zemes nebijokit sodint biggrin.gif
Atsakyti
mes laikom pas mano tėvus, dar nusivežam į Palangą kai su jais važiuojam. Praktiškas daiktas. Dukrelė kol kas miega ten.
Turim lenkišką bet labai geras
Atsakyti
Nenaudojom, nereikalingas daiktas.. zaisdavom ant zemes, miegodavau kur priklauso..
Atsakyti
Įsigijome maniežą tam, kad išvykę pas močiutę į kaimą ar šiaip likdami svečiuose kelias dienukes, turėtumėme kur vaiką migdyti. Manau, kad tai labai geras daiktas, dažnai keliaujant thumbup.gif Namuose maniežo nenaudojame, nes yra lovytė.
Atsakyti
Sveiki, mums maniezas nepasitvirtines pirkinys, naudingas tik tuo, kad ten tvarkingai sudeti visi maziaus zaislai (maniezas pas mus medinis, skirtas tik zaidimams) 4u.gif
Atsakyti