Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvūnų vardai. Ar yra ribos fantazijai?

mano katinas Kipshas, nes jis juodas juodas ir pasiutes, tikras kipshas.... doh.gif
Atsakyti
Mūsu katė - Vyšnia - ilga istorija... Mama turėjo Bruknę... o brolis turi Dyzeli - nes važiavo dyzelio užsipilt ir kačiuką parsivežė lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano draugė savo rotveilerį pavadino Siaubu ir kaip jam šis vardas tinka thumbup.gif T.p. jį vadina Siaubuku. Iš išorės l. grėsmingai atrodo, o ištikro l.mielas, ypač moterišką giminę myli rolleyes.gif Juokingiasia, kai pasakau: "žinot, koks šuns vardas? "- Siaubas
"Nu, nu tai koks tas vardas...?" biggrin.gif
Atsakyti
O mano pekineses vardas Madona 4u.gif
Visi juokiasi is to vardo, o as jau pripratau blush2.gif
Atsakyti
biggrin.gif Mano katino vardas Markizas , o busimam suniukui duosim varda Bachas wub.gif
Atsakyti
mano mergytes sunytes vardas Braske wub.gif Braskyte musu....miela uogyte...
sinsiliuko poreles- Olegas( draugas paprikolindamas pavadino) ir Trikse (kadangi labai strakaila, kai pyksta visus atsistojus apsisoja lotuliukas.gif )
Atsakyti
thumbup.gif niu wa dar wienAS NAUJAS wardas mano padangeje mirksiukas.gif mano smiltpeliu wajkiuka wiena pasieme drauge,taj mazyle jau turi warda: Gote neformale,nes wisa juodute,bet wiena pedute siek tiek balta wub.gif bigsmile.gif
Atsakyti
karts nuo karto savo ciucki snarglium vadinam blush2.gif arba cekaunioji tongue.gif
o vilkšunį - pabaisą.ne todėl kad baisus,bet taip lipo..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mide: 04 rugpjūčio 2006 - 16:01
Amerikiečių kokerspanielę labai seniai įkvėpta ,,Tvyn Pykso miestelio" pavadinau Lora Palmer. Tiesiog asociacija - amerikonė, blondinė.
Kaime buvo tokia porelė: rotveileris Grantas ir mažas kačiukas Viskis. Manau, vykęs derinys thumbup.gif
Atsakyti
Kadaise turėjom taksę vardu Tika, katinus -Murkius ir Valkata; jūrų kiauliuką - Šrekas-Pankas smile.gif
Papildyta:
beje, kaime pas senelius visada būdavo šuo vardu Reksas ir nesvarbu tas ar jau kitas šuo, bet vardas visada tas pats biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Aimma @ 2006 08 06, 19:32)
Amerikiečių kokerspanielę labai seniai įkvėpta ,,Tvyn Pykso miestelio" pavadinau Lora Palmer. Tiesiog asociacija - amerikonė, blondinė.

oho smile.gif aš tai turbūt prietaringa reiškias, nes tokio vardo niekada neduočiau unsure.gif
Atsakyti
as irgi tureau suniuka Tika 4u.gif
Atsakyti