Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek mokėjote/ aukojote bažnyčiai už krikštynas ?

Krikšto tėvai paaukojo 50 lt., ir manau nieko čia tokio jei krikšto tėvai ir rūbelius nuperka, taip yra priimta, nes manau tą dieną būtent jie prisiima didžiulę atsakomybę už vaiką ir krikšto dieną vaikučiu turėtų pasirūpinti. Tai jau yra tradiciška.








Atsakyti
krikšto tėvai aukojo 50 lt ir tikri tėvai aukojo 50 lt
Atsakyti
QUOTE(FaTaFeE @ 2006 03 12, 00:31)
boze boze ir cia kysiai  g.gif  o ka ne taip pavadinsi  unsure.gif  rolleyes.gif

Tai tikrai ne kyšis schmoll.gif Tai auka bažnyčiai ir kiekvienas aukoja tiek, kiek išgali. Jei esi neturtingas, tai ir neaukoji visai rolleyes.gif Jei esi milijonierius, tai gali ir 1000 Lt aukoti bigsmile.gif Kunigas negali ir neturi teisės kaulyti pinigų doh.gif

Mes su sese (ji beje irgi čia lankosi... mirksiukas.gif ) kartu krikštysim savo dukrytes birželį. Mes su vyru būsim jos dukters krikštatėviais, o sesuo su vyru - mūsų dukters krikštatėviais bigsmile.gif Abipusiu susitarimu viską perkamės ir mokam patys ax.gif Tikriausiai per abi mergičkas aukosim bažnyčiai 50 Lt. Ksakant, po 25 litukus tongue.gif cool.gif
Atsakyti
Mes taip pat aukojom 50Lt kai krikštijom savo vaikus, tačiau aukojom patys, nenorėjom tų visų finansinių įsipareigojimų užkraut krikštatėviams...mes tik paprasčiausia pakvietėm juos, kad pabūtų mūsų vaikų krikštatėviais, pilnai užteko, kad jie nupirko vaikams dovanėles, žvakes ir krikšto marškinius, na kažką dar bendram vaišių stalui atsinešė...Bet man keista, kad pvz. mano viena pažystama, na ir ne tik ji ,renkasi krikštatėvius, kurie "prie pinigų", kad tipo negailėtų savo krikštavaikiams dovanų, galėtų viską apmokėti...Aš kažkaip laikaus tos nuomonės, kad tai mūsų vaikai, mūsų šventė, mes už viską ir susimokam...rūbelius pirkausi pati, nes man tai buvo malonu, norėjau, kad jie tikrai gražiai atrodytų tą dieną ir galėjau tik pati savo skoniu pasikliaut, o išrinkt rūbelius ir paprašyt, kad nupirktų krikštamotė man kažkaip schmoll.gif
kažkaip baisu, kad paskui gali ir išsigąst tie būsimi krikštatėviai, jei bažnyčioj mokėk, rūbus ir visą atributiką pirk, stalą vos ne padenk, tortas, butelis, saldainiai...o kur dar dovana...Na tikrai tada jau manau prabanga būti krikštatėviais, juk ne kiekvienas gali už viską mokėt, galų gale dar ir patiem apsivilkimo reik, o dažniausia jie ir savų vaikų dar turi...
sorry, bet čia mano tokia nuomonė, tiesiog nepatinka kad ir toks šventas dalykas kaip krikštas, tampa materialus...ta prasme čia aš apie tai kai krikštatėvius pagal piniginės storį renkamasi...Tik dažniausiai tie piniguočiai jokio dvasinio ryšio vėliau su savo krikšto vaikais nepalaiko, o gaila...
Atsakyti
Strazdana aš tau pritariu drinks_cheers.gif .
Mes irgi krikštatėvius neįpareigojome jokiems pirkiniams. Bažnyčiai žadame paaukoti 50 Lt.
Atsakyti
QUOTE(Fantalux @ 2004 08 07, 20:45)
Krikšto tėvai kunigui davė 100 lt  biggrin.gif ir be jokio vokelio g.gif  laugh.gif



Kam tas vokelis juk cia ne kysis lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
O kazkas apie tai jau pasake.Va reikejo pirma perskaityt doh.gif
Atsakyti
Per mūsų krikštynas buvo aukojama bažnyčiai po 20-50 Lt. Be vokelių lotuliukas.gif tai ir matėm kiek bigsmile.gif
Atsakyti
Na mes vakar pakrikštynom tai paaukojom 50 lt
Atsakyti
Mes patys aukojom 100 lt.,dar prasem,kad tuo paciu,per krikstynas pasventintu musu naujus sliubinius ziedus rolleyes.gif
Atsakyti
as tai net nemanau kad reikia duoti pinigus kunigui, jau kaip kazkas sake tai yra AUKA ir kiek as isivaizduoju tai aukoja kiek kas gali. as ko gero per krikstynas tai ne kunigui pinigelius aukosiu o i auku dezute imesiu. koks kieno reikalas kiek ten bus, o as busiu rami, kad nesu nepaaukojus. be to juk visi zinom kiek viskas kainuoja krikstynoms, ir beje manyciau kad nieko baisaus jei ta auka atnesti ir po kokio menesiuko, cia mano asmenine nuomome, nezinau jus pritarsite ar ne. blush2.gif
Atsakyti
strazdana, pritariu tau drinks_cheers.gif

dabar arteja dukrytes krikstynos, tai tikrai neipareigosiu krikstateviu, patys apsimokesim. Svarbu, kad jie butu geri zmones ir dukryte myletu, o ne pinigais ir dovanom apipiltu... wub.gif
Kai mes ejomkrikstateviais, visai nezinojom situ paprociu. Gal biski ir negrziai gavos, bet tevai sumokejo kunigui. Mes drabuzelius irdovanele pirkom smile.gif Bet kai nezinojau tikslaiai paprociu, o vaiko mama nepasake, tai nenupirkau skraisteles... ax.gif Biski negraziai buvo, bet kunigas to nesureiksmino ir uzglaiste... doh.gif Nu is kur man zinot, nieks nepasako, pirma krta i kumas ejau, o prie SM nebuvau dar prisijungus... tai taip geda po to buvo ir dabar tebegrauzia sazine... blush2.gif
Atsakyti
Kai krikštijom paaukojom 50 lt.
Atsakyti