Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek mokėjote/ aukojote bažnyčiai už krikštynas ?

Aš tai norėčiau savo nuomonę pasakyti apie tai, kam mokėti už krikštynas.
Nu žinot, nėra man kvailesnio dalyko, kai sugalvoja žmonės ženytis ir nori, kad piršliai jiems už viską mokėtų (visos tvoros, stalo užsėdimai, bažnyčia, nuotraukos, suvenyrai+prizai ir pan.), lygiai taip pat- sugalvoja žmonės vaiką pasikrikštyti ir laukia, kad krikšto mama aprengtų nuo galvos iki kojų, krikšto tėvas sumokėtų kunigui ir dar abudu po auksinę grandinėlę su kryžiumi atneštų. Na tikrai, jeigu tai tavo šventė, tu ir mokėk, iš šių žmonių pilnai užtenka dalyvavimo ir dovanėlės.
Atsakyti
kas už krikštynas moka ar rubelius perka priklauso nuo susitarimo ir supratimo.
vat vasara krikštysim su vyru pusseserės mergaitę, tai manau kunigui 50lt. pakaks. del drabužėliu, tai reiks pasitart su mama. aš duočiau 50lt. ir tegu pati viską nuperką pagal savo skonį. aišku suknelės brangiai kainuoja, tai tegu dadeda kiek nori ir perka nors už 200lt.
o dovanų irgi paklausiu, gal ko norėtų, arba lėlę nupirksiu iki50lt. dar gi krikstomamai tortas priklauso, buvau pamiršus dar apie 30lt. o dar apsirenkt.....
Atsakyti
vaiko kriksto tevas mokejo 50lt be vokelio,o svest nuvarem i kaima ax.gif ,aisko buvo vasara biggrin.gif
Papildyta:
o rubelius pirko kriksto mama,kaip ir reikia ax.gif
Atsakyti
kai as krikstinau savo dukterecia, pirkau jai rubelius, batelius, galvos puosmena, zvake-viska kriksto dienai(apie 100lt).kunigui mokejom 100lt.ir dar kruva saldumynu, saldus suris , tortas ir t.t musu seimoj krikstynos yra ypatinga vaiku svente, todel skiriamas didelis demesys.
o kai sesuo krikstino mano dukryte, dare ta pati-ir rubeliai, ir kunigui mokejo, ir dovana dukrytei dovanojo.buti kriksto tevais-prabanga siais laikais lotuliukas.gif
Atsakyti
Kai krikstinau savo sunena, uz baznycia mokejau as 50 lt, taipat jam pirkau ir rubelius. 4u.gif
Atsakyti
Mes taip pat žadam vasara per Jonines krykštiti savo leliukus .kaip krikštinau savo pusbroli tai pas Tėva Stanislova tai pinigu jis neimė visi maista davė o pas mūs tai tik žiūri kiek duosi.Norėjau paklausti prieš kiek laiko reikia susitarti su kunigu?
Atsakyti
as irgi apturesiu toki dziaugsma per Jonines 4u.gif labao norejau turet kriksto dukryte visada, dabar kamuoja malonus rupesciai, kunigui tikrai duosim 50 lt. drabuzelius irgi as perku, bet mes taip susitarem bigsmile.gif
Atsakyti
Ir mes paaukosim 50 lt. Paaukosim, o ne duosim, padovanosim, atsidekosim... Baznyciai - aukojama!!!
Atsakyti
QUOTE(bitė_MAJA @ 2006 04 28, 10:03)
Ir mes paaukosim 50 lt. Paaukosim, o ne duosim, padovanosim, atsidekosim... Baznyciai - aukojama!!!


Va nors viena mama galvoja kaip ir aš, kad bažnyčiai aukjama, o ne kunigui duodama. drinks_cheers.gif Man atrodo , kad 50Lt pakanka. Po poros mėmnesiukų ir aš savo mažiuką krikštysiu.
Atsakyti
Mes paaukojom kunigui 50 lt. O krikšto tėvai pirko rūbelius, žvakę, dovanėlę ir t.t. bigsmile.gif Bet manau kiekvienas paaukoja tiek kiek gali ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eglytek: 28 balandžio 2006 - 17:08
Mes Baznyciai uz kriksta aukojom 50 lt. Bet Krikstyti vaikiuka vaziavo kunigas i ligonine.
Atsakyti
Mes taip pat paaukojom 50 litukų smile.gif
Atsakyti