Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek mokėjote/ aukojote bažnyčiai už krikštynas ?

seip kunigas neturi teises nustatyt kainos ,nes tai yra auka baznyciai,o aukojam tiek kiek galim,o cia jei praso tiek ar tiek netikes kunigas,jo pareiga atrlikt apeigas o musu pareiga remt ir aukot baznycia taip kad jei zmogus skurdziai gyvena ir duot gali tik 20 lt tai kunigas neturi jokios teises reikalaut daugiau,o jei milijonierius duos tik 20 tai dievulis ir matys jo goduma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ungrida @ 2012 06 17, 09:18)
seip kunigas neturi teises nustatyt kainos ,nes tai yra auka baznyciai,o aukojam tiek kiek galim,o cia jei praso tiek ar tiek netikes kunigas,jo pareiga atrlikt apeigas o musu pareiga remt ir aukot baznycia taip kad jei zmogus skurdziai gyvena ir duot gali tik 20 lt tai kunigas neturi jokios teises reikalaut daugiau,o jei milijonierius duos tik 20 tai dievulis ir matys jo goduma smile.gif

Visiskai sutinku.Tai ka,vargingiau gyvenanciu tevu vaikeliu tokioje baznycioje jau nekrikstija?Na,kita savaite as nunesiu ta uzpildyta lapa ir jai man sumines kainas,sugedinsiu kuniga ir atsisakysiu tenai krikstyti vaikiuka is principo.Man norisi,kad bent baznycioje butu sventumas,o jai ir cia vyksta biznis,tai jau nera zodziu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rykliuke: 17 birželio 2012 - 22:31
kaip pasake vienas kunigas: baznyciai reikia aukoti tiek, kiek kainuoja alkoholis ant jusu krikstynu stalo:)
Atsakyti
aukojom, kiek tuo metu atrode teisinga. dukryte krikstijom su Sv. Misiom, tai uz viska aukojom 300 litu. o va kriksto tevais budami kunigui tik uz Kriksta aukojom 100litu.
Atsakyti
Na,nunesiau siandiena uzpildytus dokumentus,tai kunigas labai graziai prieme ir nieko neuzimine apie pinigus. ax.gif
Atsakyti
Na,stai,musu svente jau praejo,tad galime pasidalinti ispudiziais minima tema.Krikstijome dukryte KAUNO VYTAUTO BAZNYCIOJE,kuri pasak temos mamyciu,daugumoje isgarsejusi "pinigavimu" ax.gif Zinokite,as visiskai sugriausiu sita mita rolleyes.gif Nieko panasaus apie pinigu "stafkes",nustatytas kainas ir t.t. NEBUVO. Maciau kelias krikstynas ir pinigeliu atzvilgiu,viskas buvo vienodai.Po kriksto apeigu,kunigas parodo krepseli,padeta prie altoriaus ir papraso,kas gali,ir kiek gali,paaukoti baznyciai.Taip,kad kiek kas turi ir kas pageidauja,tiek tas,ir deda.Mes buvome paruose grazu,ranko darbo,su karpytu angeleliu,vokeli ir i ji buvome ideja:teveliai-100Lt. ,ir kriksto tetis-100Lt.Tad viso-200Lt.Dar dejo i krepseli sveciai nuo saves,tik nezinau po kiek.Mano nuomone tai yra labai didele suma.Dziaugiuosi,kad neivyko tokiu nesusipratimu,apie kokius pasakojo mamytes anksciau.O jai nebuciau girdejusi visokiu nuogirdu apie sios baznycios auku reguliavima,tai butume turbut deja ir po maziau pinigeliu,ir viskas butu buve gerai.Na,bet nieko nesigailime,nes yra taip,kaip turi buti. smile.gif Krikstynos buna viena karta gyvenime,kunigas buvo labai nuosirdus,paprastas,sukure jaukuma,tad is ties nera jokio gailescio ar dvejoniu.
Taip,kad,mamytes,as manau,kad ne visuomet reikia galvoti,kad bus taip,kaip kitam,nes bent jau musu atveju,situacija buvo priesingai,visokeriopai teigiama,nei buvo minima anksciau apie sia baznytele.SEKMES IR JUMS!
Atsakyti
QUOTE(guapita @ 2012 06 17, 23:34)
kaip pasake vienas kunigas: baznyciai reikia aukoti tiek, kiek kainuoja alkoholis ant jusu krikstynu stalo:)

Oi fainai kunigas pasake lotuliukas.gif O jei balius be alkoholio?
Atsakyti
gal galite psakyti kiek laiko, kaip vyksta ceremonija Vytauto baznycioje? kada aukoti reikia? ir kiek mergaites aukojate siais metais? emae i kriksto tevus pakviesti, pries 5 ir 2 metus krikstijom savus vaikus, tai kriksto teveliai po 50 lt zinau aukojo, krikstino abu mano vaikuciuis po viena;)
Atsakyti
Gal kas krikstijo vaikucius Sobore?kiek ten uz kriksta reikia duoti? g.gif ir jus man paaiskinkite kvailai biggrin.gif auka ir mokestis uz kriksta cia kartu ar ir aukojama ir po kriksto dar uzmokama? as savo vaikus kai krikstinau nebuvo jokiu rinkliavu po kriksto nunesem kunigui vokeli.
Aciu uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo miligerta: 31 liepos 2012 - 21:40
QUOTE(EDITA* @ 2012 07 07, 16:11)
Oi fainai kunigas pasake  lotuliukas.gif O jei balius be alkoholio?

lotuliukas.gif biggrin.gif nepagalvojo kunigas apie tai bigsmile.gif
Neseniai buvau krikstynose, kur is alkoholio buvo tik 1 butelis sampano.
Aukojimo suma buvo 100Lt (kaimo baznytele Alytaus raj). Pries metus kiti gimines krikstijo 2 vaikus, tai uz abu aukojo irgi 100Lt ir torta dave (Marijampoles raj.). Sake, kad kunigas nebuvo labai patenkintas unsure.gif
Atsakyti
Sveikos,
Po poros savaiciu ir as su vyru einam i krikstatevius. Gal kas krikstinot Kacergines koplycioj, labai idomu kaip ten reikalai su "aukojimu".Taip nenoriu 200 moket doh.gif
Atsakyti
Sveikos, irgi norėčiau paklaust - gal kas krikštijot Bernardinuose. Užpildžius anketą pasiteiravau, kokia būtų simbolinė auka: man buvo atsakyta, kad jokių simbolinių aukų dydžių šioje bažnyčioje nėra. Vis dėlto norėtųsi žinot, koks tas "vidurkis". Kiek suprantu, 200-300 būtų padoru?

Gali būti, kad mažesniuose miestuose už šią apeigą aukojama mažiau.
Atsakyti