Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek mokėjote/ aukojote bažnyčiai už krikštynas ?

QUOTE(Lauritaaa @ 2011 02 01, 12:51)
Mes kaip krikstinom krikso dukryte, tai dave 100lt paziurejo kunigelis i voka ir sako slabnai cia reiketu dar dasidet blink.gif . O kaip savo sunu krikstinau, tai kriksto teveliai auka dave, bet kiek zinau 200lt . Tai as ir planuoju, kaip mergaite krikstysiu tai be 200lt neisiu pas kunigeli, kad vel gedos netureciau jog mazai blush2.gif

cia toj mazoj baznytelej blink.gif blink.gif

nes tiksliai zinau, kad Vytauto baznycioj "mokama", oi atsiprasau, aukojama - 200 lt smile.gif

is tikruju dar domina ir Silainiu baznycia, apie ja irgi jokiu atsiliepimu nerandu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(slitka @ 2011 02 01, 14:00)



is tikruju dar domina ir Silainiu baznycia, apie ja irgi jokiu atsiliepimu nerandu sad.gif



As savo suneli silainiu baznyteliai krikstinau, tai man labai patiko, kunigelis jaunas labai fainas buvo,toks ir su humoru ir siolaikiskas, mes vieni buvome per krikstynas , tai labai smagu atrode visa baznycia musu , As savo mergaite ir krikstysiu silainiu labai patiko. Ten aukoji jau kiek gali, kunigelis net neziurejo keik pinigeliu, i saldainiu dezute idejo kazkaip ten idomiai krikto teveliai padare. Bet kiek sake man jie kad pora simtu idejo.
Atsakyti
QUOTE(Lauritaaa @ 2011 02 01, 13:12)
As savo suneli silainiu baznyteliai krikstinau, tai man labai patiko, kunigelis jaunas labai fainas buvo,toks ir su humoru ir siolaikiskas, mes vieni buvome per krikstynas , tai labai smagu atrode visa baznycia musu , As savo mergaite ir krikstysiu silainiu labai patiko. Ten aukoji jau kiek gali, kunigelis net neziurejo keik pinigeliu, i saldainiu dezute idejo kazkaip ten idomiai krikto teveliai padare. Bet kiek sake man jie kad pora simtu idejo.

oi tai fainai, o kaip dabar ta baznycia atrodo, nes pernai tai ji remontuojama buvo ir jei neklystu joje niekas nevykdavo? blush2.gif
Atsakyti
Sveikos,
gal kas krikstijot Zeryno baznytelej? Kaip ten su aukom reikalai smile.gif
Atsakyti
Siaubas na ir aukų sumelės blink.gif Juk reik ne tik pakrikštyt bet ir šventę surengt. Tai taip gaunasi kad ne kiekvienas gali sau leisti pakrikštyti vaiką doh.gif

Bet kas be ko jei krikštynom išleidžiama 5000lt. tai auka bažnyčiai 200lt jau ir nėra daug. O tiems kas per mėnesį uždirba minimumą tai ir tie 50lt. nemažai.

Bjauriausia kai Kunigai ar jų padėjėjai tiesiai šviesiai pasako, kad turi tiek ir tiek duoti už vieną ar kitą "paslaugą", net nežinodami kaip realiai ta šeima gyvena. Bent Kretingoj taip yra.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Keit: 07 vasario 2011 - 12:55

 i 
Paskutinės žinutės, kuriose buvo diskutuojama apie kursus krikštatėviams, buvo perkeltos į šią temą- Viskas apie krikštynas.

Atsakyti
QUOTE(Lauritaaa @ 2011 02 01, 11:51)
Mes kaip krikstinom krikso dukryte, tai dave 100lt paziurejo kunigelis i voka ir sako slabnai cia reiketu dar dasidet blink.gif . O kaip savo sunu krikstinau, tai kriksto teveliai auka dave, bet kiek zinau 200lt . Tai as ir planuoju, kaip mergaite krikstysiu tai be 200lt neisiu pas kunigeli, kad vel gedos netureciau jog mazai blush2.gif

Zinokit, mane siurpas krecia nuo tokiu ziniu.
kaip taip galima?????
Ir po viso to tikimasi kad zmones tikes baznycia?
jei man pasakytu jog cia dar truksta pinigeliu, tikrai neduociau!
Ir paklausciau ar cia yra mano auka ar mokestis?gal dar PVM sumoketi?
baisu kas dabar darosi...........
Vienu zodziu BIZNIS doh.gif
Papildyta:
QUOTE(vzilma @ 2010 09 08, 09:30)
4u.gif  mes sekmadieni padavem vokeli-auka, tai kunigelis neėmė  ax.gif  , sako-nereikia... na tai nieko-yra auku dezutė-ten ir palikome  thumbup.gif

Vis delto yra dar padoriu kunigu.
Dziu ir malonu girdeti!
Atsakyti
Krisktijom vienu metu 2 vaikucius, tai davem po 100 lt uz viena 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nomeda.b @ 2011 03 06, 15:48)
Krisktijom vienu metu 2 vaikucius, tai davem po 100 lt uz viena  4u.gif

o kokioj baznycioj?
Atsakyti
QUOTE(smalsute1361 @ 2011 02 06, 22:59)
Sveikos,
gal kas krikstijot Zeryno baznytelej? Kaip ten su aukom reikalai smile.gif


Jei čia klausiama apie Žvėryno bažnyčią Vilniuje (Sėlių g.) tai mes dėjom į vokelį 200 Lt, nors buvo mintis visai nieko neduoti, kadangi krikšto ceremonija nebuvo jauki, kunigas kabinėjosi prie visų, o pabaigęs išėjo. Didelė dalis, kadangi krikštijo vienu metu apie dešimt vaikų man atrodo nieko ir nenunešė, na nebent prieš jau buvo padavę. g.gif
Atsakyti
QUOTE(nomeda.b @ 2011 03 06, 15:48)
Krisktijom vienu metu 2 vaikucius, tai davem po 100 lt uz viena  4u.gif

mes irgi taip darysim, as savo du sunus krikstysiu, tai irgi planuoju 200lt duoti.
Atsakyti
labas, mamytes, kaip suprantu krikstynu kainos tokios Vilniuje. vasara planuoju sqavo dvi dukrtyes krikstyti, tai galvoju, kiek cia reikia duoti? paerskaicius jusu komentarus, supratau, akd 200 lt uztenka, tik va neaisku, ar 200 uztektu uz abu vaikucius?
Atsakyti