Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek mokėjote/ aukojote bažnyčiai už krikštynas ?

O kaip yra vilniuj Matulaičio bažnyčioj?

Ir dar klausimas: kunigai prie akių tikrina, kiek įdėjai į voką? Aš neketinu dėti daug, o voką užklijuosiu, tai jei jam pasirodys maža - nekrikštys unsure.gif ?
Atsakyti
4u.gif mes savo maziuke pakrikstyjom Sv. Gertudos baznycioje, tai ten ima uz baznycia mokesti 100lt, tiek pat davem ir kunigui. daugoka isejo, bet norejau toj baznytelej, o ir kuniga pazistamas tai ne taip skauda sirdi del aukos smile.gif
Atsakyti
mes po ceremonijos kai nuejom kriksto pazymejima pasiimti tai sakem norim paaukoti baznyciai, kunigelis sako: smarkiai neislaidaukit lotuliukas.gif lotuliukas.gif
tai davem 50 lt (kunigelis beveik giminaitis)
o krikstyjomes Raudondvario baznycioje
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cikita_G: 16 rugpjūčio 2010 - 17:04
Sveiki,
na as pasibaisejau skaitydama temele, kad kunigai pinigu reikalauja... cia ne auka, tuomet, bet mokestis schmoll.gif . Taip ir turetu vadintis. Auka turetu buti i auku dezute.
O liudniausia, kad labai nusivyliau kunigu, kuriuo lyg ir zavejausi siek tiek (pagalvojau, ivardinsiu - cia apie Kauno Vytautines kuniga... verysad.gif nebezinau, ka ir daryt, ar uzsimerkt ir krikstyt, ar ieskoti kazko kazkur kitur... tikrai ne visi kunigai tokie, mus tuokes kunigas buvo labai geras (beje, jam sumokejome tik praejus keletui menesiu po vestuviu, nes paprasciausiai pamirsome paduoti vokeli doh.gif ), o jis ir negaves pinigeliu visuomet pasiteiraudavo, kaip mums sekasi, kai tik sutikdavo. Tik man budavo geda i akis paziureti biggrin.gif Gaila, kad jis dabar isvykes verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Nereik gailėti bažnyčiai, nes patys pagalvokite, kad nuo tu 50 lt kunigas tikrai nepraturtės, o bažnyčios išlaikymas per metus kainuoja šimtus tūkstančių. Nematau priežasčių ko čia piktintis dėl aukos, nes bažnyčios išlaikymas yra visų katalikų pareiga.
Atsakyti
Mes Kauno Vytauto baznycioje krikstijome sunu. Man labai patiko kaip kunigas pravede visa ceremonija. Plius, kad tai buvo tik musu vaikaleio svente, o ne kaip buna, kad dar kelis is karto salia krikstija.Vaikeli pakrikstijo, mus su vyru atskirai palaimino, ir dar visus svecius pasventino.Kiekvienam ranka paspaude.Buvo sveciu, kurie is nuostabos apsiverke.O mokejom as manau visai normaliai, 50lt buvau davusi baznycios papuosimui,o po ceremonijos atsiimant pazymejima 150lt davem.
Atsakyti
Mes sunu krikstijom Birštono bažnyčioje, tuomet (prieš 4 metus) aukojome 50 Lt. Po menesio ruošiamės dukros krikštynoms. Manau aukosime tiek pat g.gif
Atsakyti
Musu kumas dave 100lt.kaimo baznytelej 4u.gif
Atsakyti
Gal kas krikstijote vaikucius Londone, lietuviu baznycioje?
Atsakyti
Nežinau dėl krikšto, bet kai tuokėmės Šv.Mikalojaus bažnyčioje, kunigo paklausėme kiek reiktų paaukoti ir jis atsakė, kad tai yra auka, ir kas kiek gali ir nori, tiek tas ir paaukoja. Aš manau už krikštą paaukoti 200 lt, tiek pat kiek už vestuves. Bet tikrai niekas neteis ir paaukojus 50 ar 100 lt.

Atsakyti
Mes planuojame po apeigu, atsiimant kriksto pazymejima, paduoti 150Lt (praseme, kad krikstynu metu butume vieni)...
Atsakyti
QUOTE(smiltainis @ 2010 09 04, 00:31)
Nežinau dėl krikšto, bet kai tuokėmės Šv.Mikalojaus bažnyčioje, kunigo paklausėme kiek reiktų paaukoti ir jis atsakė, kad tai yra auka, ir kas kiek gali ir nori, tiek tas ir paaukoja. Aš manau už krikštą paaukoti 200 lt, tiek pat kiek už vestuves. Bet tikrai niekas neteis ir paaukojus 50 ar 100 lt.

manau 200 lt krikstynoms tikrai per daug nebent neturite kur pinigu deti ax.gif
Atsakyti