Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek mokėjote/ aukojote bažnyčiai už krikštynas ?

Mes mokejome 50 lt. Kunigas matesi kad liko patenkintas
Atsakyti
Mes patys aukojom 100lt. Tap pAT BE VOKELIO hah.gif
Atsakyti
Siaubas... Pasitaikytų man toks kunigas, kuris pasakytų, kad jam per mažai blink.gif Čia juk yra laisvanoriška auka bažnyčiai... Man atrodo nieko jis nebegautų arba paprašyčiau, kad sąskaitą išrašytų ax.gif
Atsakyti
Už dukrytės krikštą kunigas nieko neėmė blush2.gif buvo labai geras draugas ir mano ir vyro. O sūnelį - prosenelė žinau kad davė 100lt smile.gif

bet kiekam nėra pasakyta, kiek duot. Jei esilabai neturtingas gali ir išvis neduot, svarbiausia, kad vaikas pakrykštytas. rolleyes.gif Dbar yra tokia mada, kad krykštas 50lt, laidotuvės 100lt ir t.t. (atsiprašau,kad truputį ne į temą) ax.gif
Atsakyti
Aga, aš irgi planuoju vasarą krikštyt savo pirmagimį. Mes su vyru bažnyčioj nesituokėm, tai iš anksto numanau, kunigas turbūt klaus ir prikibs dėl to, ar ne? nemalonu.. Čia dar turbūt priklauso kur ir koks
Ir apie pačią šventę vis galvoju, butas mūsų mžytis, vieno kambariuko, o ir mama, ir vyro sesuo su 3 vaikuzais turbūt įsižeistų jei nekviestume..
nesąmonė gaunas, visi tai netilpsim g.gif
tiek to, dar turiu laiko
gal kas panašių "bėdų" turėjot? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Raganiute @ 2006 01 23, 20:29)
kunigas turbūt klaus ir prikibs dėl to, ar ne? nemalonu..


Nežinau ar ką sakys, bet vaikučio krikštas nuo tėvų gyvenimo būdo nepriklauso smile.gif

Tik panašių bėdų neturėjom...pirmosios krikšto dieną (tuoj po jo) patys išdūmėm atostogauti į tėviškę (taigi visi kurie norėjo pasveikint susirinko bažnyčioje), antrosios - buvom trumpam susėdę, bet nedaug mūsų tebuvo.
Atsakyti
boze boze ir cia kysiai g.gif o ka ne taip pavadinsi unsure.gif rolleyes.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FaTaFeE: 11 kovo 2006 - 23:31
Mes vasarą krikštysim, tai manau, kad 50lt irgi užteks. Nors va mes į krikštatėvius ėjom, tai Vilniuj archikatedroj 100lt palikom, nes kitaip neturėjom lotuliukas.gif
O švęst, tai ir gi į kavinukę nuėjom. manau, kad ir mes taip darysim - nueisim kur visi papietaut ir baigta.
Atsakyti
priklauso nuo baznycios-bet turetu uztek 50,
Atsakyti
ir mes per abejas vaiku krykstynas palikom baznyciai po 50 lt, sakoma tokia stafke smile.gif. Bet...... siaip kiek gali tiek ir aukoji
Atsakyti
mes palikom 100 be vokelio.a paskui i kavine svesti...... drinks_cheers.gif
Atsakyti
50 lt
Atsakyti