Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek mokėjote/ aukojote bažnyčiai už krikštynas ?

Musu krikstatevis dave 100 lt ir krikstynu pyrago.
Atsakyti
QUOTE(X-iuke @ 2010 07 15, 10:16)
mes aukojom 200 lt, beje kunigas irgi prie musu zhvilgtelejo i voka smile.gif bet tik nusishypsojo ir patenkintas palinkejo krikshtukui sekmes  biggrin.gif

beje neparashiau, kad mes prashem jog musu mazhiu krikshtytu viena, nebutu daugiau krikshtijamu vaiku ax.gif
Atsakyti
Mes davėm 100 Lt, bet krikštijo apie 8 vaikus kartu.
Atsakyti
Krikštatėvis davė 50lt atsiimant krikšto pažymėjimą - pakviečia po ceremonijos..Buvo 7 vaikai..
Atsakyti
Mes davem 150lt. pries krikstynas, kai surasinejo zokristijoj tevu krikstateviu ir kudikio dumenis. Kunigas labai fainas ir kriksto ceremonija graziai pravede. Krikstijo musu vienu kudiki, po pusvalandzio buvo kitos krikstynos. Nebuvo kruvos vaiku, kaip daroma kitose baznyciose. Taremes su kunigu likus 3sav. iki krikstynu. Buvom labai patenkinti. Negaila nei cento.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spurgiux21: 29 liepos 2010 - 11:25
dar čia stafkes yra, manau kaip kartu krikštis ne viena vaika ir 50 lt pilnai užtenka g.gif
Atsakyti
QUOTE(Palme22 @ 2010 07 30, 08:33)
dar čia stafkes yra, manau kaip  kartu krikštis ne viena vaika ir 50 lt pilnai užtenka  g.gif

Būtent, patys prirašo daug vaikų, pasidaro balaganas, šventinė nuotaika minimali..Man tai truputėlį paskutiniu metu tai komercizmas..Pilnai užtektų kad ir trijų vaikų, bet ne tiek, kiek rašosi, tiek ir priima..Pav. mums, jei būtų perspėję, kad bus tiek vaikų, tikrai būtumę kita dieną pasirinkę, bet nei žodžio. O kai užklausėm kiek vaikų bus, sako du, na nieko tokio galvoju, nesam kažkokie išskirtiniai, kad visą Katedrą sau užsisakytume..O finale galvosi viskas pulkas..nepatinka tokie dalykai..jei galėčiau pakartoti, važiuotume kur į kaimą kokį, į mažą bažnytėlę, kad pajustume nors kiek šventės ir prasmingumo..
Atsakyti
QUOTE(linciuke5 @ 2010 07 12, 18:10)
drinks_cheers.gif Ir as taip maniau! Deja...Vienoje garsioje Kauno baznycioje kunigas atidare prie krikšto teveliu voka ir pasake,kad mazoka blink.gif Va taip vat...



Manau cia Vytauto baznycia Kaune.. nes labai panasu i musu atveji..
Atsakyti
QUOTE(Dotted @ 2010 07 30, 13:32)
Manau cia Vytauto baznycia Kaune.. nes labai panasu i musu atveji..


as zadu neduoti visai. paaukosim tik i dezute, taip zadu ir pasakyt, kad musu auka auku dezutej; as turbut atsisakyciau kriksto, jei is anksto tektu susimoket; cia ne preke, as kriksto nepirksiu;
zadu krikstyti Vytaute, ir man ziauriai nepatiko, kai kunigas per paskaita visiems pasake, kad MES NUO KRIKSTO SKIRIAME 30 LT SILDYMUI ZIEMA, tuo aiskiai leisdamas suprasti, kad si suma yra netgi per maza aggressive.gif taip norejosi gun_bandana.gif , oi lai atleidzia man..... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(1000inis @ 2010 07 30, 20:14)
zadu krikstyti Vytaute, ir man ziauriai nepatiko, kai kunigas per paskaita visiems pasake, kad MES NUO KRIKSTO SKIRIAME 30 LT SILDYMUI ZIEMA, tuo aiskiai leisdamas suprasti, kad si suma yra netgi per maza aggressive.gif  taip norejosi gun_bandana.gif , oi lai atleidzia man.....            biggrin.gif

Nepykite, bet man juokingai atrodo, kai visi nori paslaugu is populiariausiu baznyciu ir verkia, kad ten kunigai lupikai lotuliukas.gif Patys zmones ta ir padare, kai pradejo masiskai lekti zenytis ir krikstintis i vytautine, katedra ir prisikelima. Apsilankykite paprastoje parapijoje, kur ir priejimas prie kunigimo ir priemimas daug malonesni ir pinigu niekas neplesia bigsmile.gif Tuomet nereiks aikcioti nuo keliazenkliu sumu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(ruta_zalia @ 2010 07 30, 23:32)
Nepykite, bet man juokingai atrodo, kai visi nori paslaugu is populiariausiu baznyciu ir verkia, kad ten kunigai lupikai  lotuliukas.gif Patys zmones ta ir padare, kai pradejo masiskai lekti zenytis ir krikstintis i vytautine, katedra ir prisikelima. Apsilankykite paprastoje parapijoje, kur ir priejimas prie kunigimo ir priemimas daug malonesni ir pinigu niekas neplesia  bigsmile.gif Tuomet nereiks aikcioti nuo keliazenkliu sumu  cool.gif

Verkti čia tikrai niekas neverkia - toli gražu iki to..Tiesiog diskutuojame, nes ir tema apie tai..
Atsakyti
QUOTE(ruta_zalia @ 2010 07 30, 23:32)
Nepykite, bet man juokingai atrodo, kai visi nori paslaugu is populiariausiu baznyciu ir verkia, kad ten kunigai lupikai  lotuliukas.gif Patys zmones ta ir padare, kai pradejo masiskai lekti zenytis ir krikstintis i vytautine, katedra ir prisikelima. Apsilankykite paprastoje parapijoje, kur ir priejimas prie kunigimo ir priemimas daug malonesni ir pinigu niekas neplesia  bigsmile.gif Tuomet nereiks aikcioti nuo keliazenkliu sumu  cool.gif



QUOTE(milija99 @ 2010 07 31, 13:46)
Verkti čia tikrai niekas neverkia - toli gražu iki to..Tiesiog diskutuojame, nes ir tema apie tai..



teisingai, as ne apie kieki- as apie pinigus; baznycia sakramentu negali pardavineti;
Atsakyti