Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek mokėjote/ aukojote bažnyčiai už krikštynas ?

mes aukojom 200 lt, beje kunigas irgi prie musu zhvilgtelejo i voka smile.gif bet tik nusishypsojo ir patenkintas palinkejo krikshtukui sekmes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(X-iuke @ 2010 07 15, 10:16)
mes aukojom 200 lt, beje kunigas irgi prie musu zhvilgtelejo i voka smile.gif bet tik nusishypsojo ir patenkintas palinkejo krikshtukui sekmes  biggrin.gif

Nu bet ir kinigai pasidare, laime, kad dar neteko su tokiais susidurti blink.gif doh.gif Turiu siek tiek pazystamu is sio luomo, neteko bent apie juos tokiu dalyku isgirsti g.gif
Atsakyti
QUOTE(X-iuke @ 2010 07 15, 09:16)
mes aukojom 200 lt, beje kunigas irgi prie musu zhvilgtelejo i voka smile.gif bet tik nusishypsojo ir patenkintas palinkejo krikshtukui sekmes  biggrin.gif


Na nežinau, na ir sumelės.
Atsakyti
QUOTE(TerrorisTe69 @ 2010 05 31, 22:48)
mes (krikštytojai) irgi duosime 50 lt smile.gif  ir aš manau čia jau labai su kaupu.

doh.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif o uz torta ar skuduriukus po 50 lt moket jau nebe su kaupu gaunasi? Juk krikstre ir yra svarbiausia pats Kriksto sakramentas. Panasu , kad siais laikais svarbiausia tampa pabaliavot, balioniuka i dangu paleisti g.gif

Atsakyti
QUOTE(pievu-gele @ 2010 07 23, 13:43)
doh.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  o uz torta ar skuduriukus po 50 lt moket jau nebe su kaupu gaunasi? Juk krikstre ir yra svarbiausia pats Kriksto sakramentas. Panasu , kad siais laikais svarbiausia tampa pabaliavot, balioniuka i dangu paleisti  g.gif


Yra svarbu krikštas, bet tai nereiškia, kad už jį reikia didelius pinigus lupt.
50Lt gal ir nedaug, bet kaip prieš tai rašė 200Lt tai čia jau kaip už vestuves stafkė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laimuske: 23 liepos 2010 - 13:59
Manau, jei ceremonija asmeninė (ne konvejeriu 7-8 vaikai), tai 100 Lt reikėtų duoti. Tiek ir planuoju.
Atsakyti
QUOTE(Laimuske @ 2010 07 23, 13:59)
bet kaip prieš tai rašė 200Lt tai čia jau kaip už vestuves stafkė.

drinks_cheers.gif Atejo toks laikas ,kai einant i baznycia susitart del kriksto,reikia uzklaust ir kiek kainuoja...kad paskui nepritrukt doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linciuke5: 23 liepos 2010 - 14:13
Aš kažkaip galvoju 100Lt, tikiuosi neišvarys kunigėlis su tokia suma lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Daluze 2 @ 2010 07 23, 15:10)
Manau, jei ceremonija asmeninė (ne konvejeriu  7-8 vaikai), tai 100 Lt reikėtų duoti. Tiek ir planuoju.


O gal net ir 150 Lt... Dar svarstau.
Bet 50 Lt tai tikrai mažai.
Atsakyti
QUOTE(Laimuske @ 2010 07 23, 14:13)
Aš kažkaip galvoju 100Lt, tikiuosi neišvarys kunigėlis su tokia suma  lotuliukas.gif

Nu cia negali zinot g.gif ... Isvaryt neisvarys,bet taktiskai pasakyt,kad mazoka tikrai sugeba.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linciuke5: 23 liepos 2010 - 14:26
sveikos
mane sokiravo, kai kunigas paprase 50 lt uzregistruojant vaika krikstynoms, ir kita 50 sake vcokely atnest po ceremonijos....

paklausus kodel vyresnis kunigas nieko nebuvo uzsimines, pasake, kad vyresnieji nedrista....

na is vienos puses gerai,kai pasako tiesiai sviesiai kiek paduot pinigu, nes tai bijai kad per mazai, tai per daug g.gif

o is kitos puses baznycia labai sumaterialejo.... liudna...
Atsakyti
Taip ,pritariu, kad reiktu užklausti kiek paaukoti ar kiek kiti aukoja,as pati buvau susitarti del kriksto tai išeinant paklausiau ,kiek smile.gif kunigas ratais pradėjo sneketi tas tie ,tas tiek, tai sakau ar uzteks 200lt sako taip smile.gif tiek ir duosim na mes dvynukus krikstysim tai manau kad neperdaug smile.gif
Atsakyti