Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek mokėjote/ aukojote bažnyčiai už krikštynas ?

QUOTE(O-RE-AR @ 2010 05 05, 14:29)
O tai kuo tada krikstateviai,ar krikstatevis rupinasi,jei viskas tik ant tevu peciu???? g.gif

Nu labas blink.gif Tipo pasikvieciau zmones savo vaika krinkstinti ir turiu juos isgrezti iki paskutiniu triusiku doh.gif Kieno vaikas, tas tegu ir rupinasi, man asmeniskai, butu geda siaip gana sunkiais laikas versti zmoines islaidauti. Kai krikstinom savo vaika, viskuo patys pasirupinom. Si sestadieni patys tapsim krikstateviais, na islaidos tikrai gaunasi nemazos ir be baznycios auku doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ruta_zalia @ 2010 05 05, 18:36)
patys tapsim krikstateviais, na islaidos tikrai gaunasi nemazos ir be baznycios auku  doh.gif

o kokios tos islaidos apart dovanos kriksto vaikui?Kiek domejausi,kriksto tevai dazniausiai pasirupina rubeliais,skraiste,zvake?Kuo dar?
Nors mes,manau,kad turesime savo viska...
Atsakyti
QUOTE(xde @ 2010 05 05, 22:00)
o kokios tos islaidos apart dovanos kriksto vaikui?Kiek domejausi,kriksto tevai dazniausiai pasirupina rubeliais,skraiste,zvake?Kuo dar?
Nors mes,manau,kad turesime savo viska...

Tai vien rubai bent jau man nera pigu. Skraistes irgi nenorejau tos uzuolaidines - uzsakinejau tai kas man grazu buvo, o dar visokie suvenyrai, tortas ir t.t. Na sudejus visas smulkmenas tai tikrai pagal mano kisene apvali sumele gaunasi g.gif
Atsakyti
mes su krikstateviu sutarem,kad jis vietoj dovanos sumokes auka baznyciai, o mes visa kita pirkom, tai torta ir rubelius, o kuma nupirko skraiste,nes zvake jau nusipirke buvom . pakabuka ir patys pirkom. mirksiukas.gif
Atsakyti
Davem 50lt Manau ustenka min darbas 50lt Tai ne su kastuvu dirbti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(liud @ 2010 05 04, 07:54)
merginos, o baznycioje turi aukoti pinigelius kriksto teveliai? blush2.gif


Pas mus davė krikšto tėvai 100 lt.

Diskusijos dėl kunigų man juoką ima. Kriktyšnų esmė yra krikštas, ceremonija bažnyčioje, o ne darbužiai, šventė, tortas, fotosesijos, viskokie laikraštukai ir dar kažin kas doh.gif
O jūs pagalvojate iš ko kunigams ir visiems, prižiūrintiems bažnyčią, reikia gyventi, išlaikyti ir puošti bažnyčią? blink.gif
Dauguma pasirodo tik per didžiąsias šventes (juk ne kasdieno po 50-200 lt. aukojate?!.) - o bažnyčią reikia visus metus išlaikyti doh.gif
Aš tikrai nesu uoli katalikė ir į bažnyčią kasdiena nevaikštau, bet man proto užtenka suvokti per didžiąsias šventes nepagailėti paaukoti už visus metus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liud @ 2010 05 04, 07:54)
merginos, o baznycioje turi aukoti pinigelius kriksto teveliai? blush2.gif

gi nuo senu laiku
kuma turi aprengti
o kryksto tevas sumoketi auka baznycioje g.gif

kazkaip kitaip net neisivaziduoju
Atsakyti
O mes darysim taip. Tėveliai idesim į voką pinigėlį ir paduosim krikštatėviui, kad paaukotų bažnyčiai. Gal tai ir neturi reikšmės, bet man gražiau kai auką perduoda krikštatėvis.
Po mėnesio laukia tas pats tik iš kitos pusės, nes mes einam krikštatėviais jų dukrytei.
Atsakyti
Pas mus krikšto tėvai aukojo bažnyčiai 100Lt ir dovanėlę krikštukui dovanojo, visos kitos išlaidos iš tėvelių smile.gif
Atsakyti
Birželio mėn. esame pakviesti būti mano sesers sūnelio krikštatėviais, planuojame aukoti 50 Lt. Krikštysime svetimoje parapijoje (nei vaiko, nei mūsų).
Atsakyti
mes (krikštytojai) irgi duosime 50 lt smile.gif ir aš manau čia jau labai su kaupu.
Atsakyti
Krikštatėviai prasiterė dėsiantys į voką 50lt. 4u.gif
Atsakyti