Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek mokėjote/ aukojote bažnyčiai už krikštynas ?

QUOTE(syri @ 2010 04 19, 08:19)
RImtai, nežinojo vaikio vardo????

Kaip supratau tai nezinojo kriksto vardo blink.gif
Atsakyti
Del tu bonkyciu noreciau pasisakyti, biggrin.gif
Kai mes krikštijom dukryte, mano tetis neblogai pazinojo ta kuniga, ir pasake kad tas zmogus tikrai neisizeis gaves tauraus gerimo buteli. (kaip sakant ir jie zmones)
Nepazystamam kunigui, tikrai nebuciau nesusi.
Esu per vienas krikstynas maciusi, labai graze ir didele pintine vaisiu, tikrai ispudingai atrode.

jurgita%
labai grazi ideja, bet deja pas mus LT sunkiai igyvendinama biggrin.gif Juk visos sventes pradedant krikstynoms ir baigent laidotuvems neapseina be gerimu.
Juk sakys paskui seneliai "kaip ce neizgerus i anuko sveikata" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2010 04 20, 19:45)
labai grazi ideja, bet deja pas mus LT sunkiai igyvendinama  biggrin.gif  Juk visos sventes pradedant krikstynoms ir baigent laidotuvems neapseina be gerimu.
Juk sakys paskui seneliai "kaip ce neizgerus i anuko sveikata"  biggrin.gif

na aš pasipasakosiu kokias tradicijas papuoselės mano krikšto vaiko tėvai, jau greitai ta diena x bus smile.gif
Atsakyti
Domiuosi ir as sita tema, tai po krikstynu paduodate auka ir kazka lauktuviu? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2010 04 20, 19:45)
jurgita%
labai grazi ideja, bet deja pas mus LT sunkiai igyvendinama  biggrin.gif  Juk visos sventes pradedant krikstynoms ir baigent laidotuvems neapseina be gerimu.
Juk sakys paskui seneliai "kaip ce neizgerus i anuko sveikata"  biggrin.gif

Tas taisikles patys ir nusistatom,as zinau ir dziaugiuos,kad per sia svente nebus alkoholio,o jei kam nepatiks lai isvis neina.Tai vaiko svente o ne suaugusiuju,cia aisku tik mano nuomone ir as pasakoju kaip bus pas mus,tikrai nesmerkiu nieko,kiekvienam savo mirksiukas.gif

QUOTE(dezma @ 2010 04 20, 22:27)
Domiuosi ir as sita tema, tai po krikstynu paduodate auka ir kazka lauktuviu? blush2.gif

Na as duosiu tik auka baznuciai,tikrai net minties nebuvo nesti kazkokiu lauktuviu schmoll.gif
Atsakyti
g.gif pagalvojau, kad duodi vokeli ir idedi kaip auka kiek negaila...
mes kaip krikstijom dukryte dejo (kriksto tėvai, nes tai ju reikalas) berods 50.- Lt (2005 m.), bet kaip krikstijom sunu (2004 m.) pas a.a. tevą Stanislovą, tai jau buvom girdėję, kad nerenka jis auku...jei nori-mesk kiek nori i baznycios dezute.... o ta dezute buvo prigrusta... mes (tiksliau kriksto tevai)neseme vaišiu-dideli sūrį, šakotį, dar močiutės saldainių ir keptų grybukų ir namines desros... biggrin.gif visai faina-po kriksto nunese ir padave seimininkei... visiems buvo gerai... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2010 04 18, 16:36)
man bonkes ideja irgi nepatiko  schmoll.gif auka, tai tam tikra pinigu suma uz kuria nusipirks, kas bus reikalinga jam ar baznyciai, o bonke  blink.gif Visai nepriimtina  schmoll.gif

As netgi  manau, kad per krikstynas aplamai neturetu buti vartojamas alkoholis. Krikstynos - tai vaiko svente, o gaunasi, kad suauge susirenka palakt (ir, aisku, sako, kad simboliskai  doh.gif simboliskai, tai uz ka? uz vaika? kokia cia dar simbolika???!!!).



QUOTE(jurgita% @ 2010 04 18, 17:14)
drinks_cheers.gif  vat mes sutarem su vaikucio mama,kad nedarom sventes suaugusiems o vaikui,nebus jokio alkoholio,baznycia po baznycios pietus restorane su artimiausiais zmonemis,labai dziaugiuosi kad cia musu su vaikucio teveliais nuomone sutampa,nors yra pilna norinciu atkalbeti ir suruosti puota suaugusiems doh.gif


na jei pazvelgtume i ankstesnius laikus, krikstynos buvo svenciamos labai audringai, prilygdavo ko ne vestuvems. ir paprociuose rasoma: Daug valgyti ir gerti - kad vaiko gyvenimas būtų ne nuobodus ir linksmas;.
Mano manymu, tai ne tik vaiko svente, taip pat ir teveliu, ir kriksto teveliu, ir seneliu ir visu kitu kam tas vaikutis svarbus. tai kodel gi nepasidarius sventes visiem(nekalbu apie padauginimus ir pan).
Vaiko svente - tai suprantu sukvieti vaikucio draugus, suruosi zaidimu balionu vaikisku vaisiu ir pan. gerai jei vaikas paauges, bet jei kalba eina apie kudiki iki metu laiko, kokia jam reiktu suruost, kad tai butu jo svente?

o griztantprie temos: tai man irgi nesuprantamos "stavkes".
Na tai jei neturiu tiek pinigu kokia yra "stavke" tai negaliu pakrikstyt vaiko?
kiek isgali kisene tiek ir aukoji smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Buttuke: 21 balandžio 2010 - 08:33
QUOTE(Buttuke @ 2010 04 21, 09:30)
na jei pazvelgtume i ankstesnius laikus, krikstynos buvo svenciamos labai audringai, prilygdavo ko ne vestuvems. ir paprociuose rasoma: Daug valgyti ir gerti - kad vaiko gyvenimas būtų ne nuobodus ir linksmas;.
Mano manymu, tai ne tik vaiko svente, taip pat ir teveliu, ir kriksto teveliu, ir seneliu ir visu kitu kam tas vaikutis svarbus. tai kodel gi nepasidarius sventes visiem(nekalbu apie padauginimus ir pan).
Vaiko svente - tai suprantu sukvieti vaikucio draugus, suruosi zaidimu balionu vaikisku vaisiu ir pan. gerai jei vaikas paauges, bet jei kalba eina apie kudiki iki metu laiko, kokia jam reiktu suruost, kad tai butu jo svente?

o griztantprie temos: tai man irgi nesuprantamos "stavkes".
Na tai jei neturiu tiek pinigu kokia yra "stavke" tai negaliu pakrikstyt vaiko?
kiek isgali kisene tiek ir aukoji smile.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Kaip surengti svente vaikui, jei jam metukai, o ir daugiau vaiku i svente net prie geriausiu noru nera ka kviest.. taip natursliai gaunasi vaiko svente suaugusiems smile.gif
Atsakyti
[quote=IngridaGal,2010 04 21, 13:02]
drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Kaip surengti svente vaikui, jei jam metukai, o ir daugiau vaiku i svente net prie geriausiu noru nera ka kviest.. taip natursliai gaunasi vaiko svente suaugusiems smile.gif
[/quo]

Sunku papasakoti,nelabai moku reiksti mintis zodziais,bet nu man nelabai suvokiama tai svente be alkoholio neimanoma? blink.gif
Atsakyti
Kike supratau is daugelio pasisakymu, tai dabar stavke 100lt g.gif O ji per brangu man - kazin neisvys su 50 blush2.gif Siaip ar taip vos prisiprasem kad tie zmones butu krikstateviais,tai dar prasyti kad jie aukotu baznyciai - nekyla rankos, o ir siaip krikstynos juk kainuoja-rubeliai, vaises blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kibuka @ 2010 04 25, 10:11)
Kike supratau is daugelio pasisakymu, tai dabar stavke 100lt  g.gif O ji per brangu man - kazin neisvys su 50  blush2.gif Siaip ar taip vos prisiprasem kad tie zmones butu krikstateviais,tai dar prasyti kad jie aukotu baznyciai - nekyla rankos, o ir siaip krikstynos juk kainuoja-rubeliai, vaises  blush2.gif

Turiu ideja,dekit pinigelius i voka ir ji uzklijuokit,niekas manau neprades prie jusu plesyt,o isvaryt tikrai neisvarys ir siaip juk man atrodo pokriksto tas aukas aukoji
Atsakyti
QUOTE(jurgita% @ 2010 04 25, 10:46)
Turiu ideja,dekit pinigelius i voka ir ji uzklijuokit,niekas manau neprades prie jusu plesyt,o isvaryt tikrai neisvarys ir siaip juk man atrodo pokriksto tas aukas aukoji


viskas ok ax.gif juk skaitosi auka...duosim 50 ir viskas.....supuve kunigai,kurie reikalauja tam tikru sumu....jauciu nepabijociau pasakyt ka galvoju jei kazka pasakytu del pinigu ax.gif
Atsakyti