Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek mokėjote/ aukojote bažnyčiai už krikštynas ?

QUOTE(ramune.v @ 2010 03 30, 19:04)
pykit nepykit bet man dovanos (pakisos) priedo tikrai  schmoll.gif


O vat šiandien mes gavom laišką nuo kunigo bigsmile.gif Jis asmeniškai padėkojo už mūsų auką wub.gif Labai buvo malonu ir netikėta wub.gif

Tad kaip tu ten bevadintum ar pakiša ar dovana, bet už ją padėka labai pamalonina širdį ax.gif Sakoma, daug maloniau dovanoti, nei gauti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(ruta_zalia @ 2010 03 06, 22:40)
Krikstinome savo vaikuti 2008 m. aukojome 50 lt, plius dailiai supakuota viskio buteli ir saldainiu. Manau absoliuciai pakankamai.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Krikštijom dukryte praita vasara, krikštateviai dave 100lt. Juos idejom i voka, o mes dar brendzio ir saldainiu. Viska i maišeli ir atidavem kunigui. Aišku turini pasižiurejo jau po visko,
Atsakyti
Mes ketinam duoti 100 lt vokelyje ir viskas mirksiukas.gif
Atsakyti
musu antro vaikelio kriksto tevelis dave po kriksto.
QUOTE(Miegaliuke S @ 2010 01 14, 18:44)
Man idomu ar tiktai kunigui pinigelius duoti turi kriksto teveliai,ar cia kaip susitariame?

kai pirmaja krikstijom sumokejom patys.
Manau cia susitarimas kas paduos ar teveliai ar kriksto teveliai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmabaro: 13 balandžio 2010 - 08:03

skaitau ir negaliu atsikvošėti - bonkę kunigui už krikštyjimą blink.gif doh.gif .... blink.gif
Čia auka už pakrikštyjimą????

Kas žino, kokios "stavkės" Klaipėdos bažnyčiose g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(syri @ 2010 04 18, 00:01)
skaitau ir negaliu atsikvošėti - bonkę kunigui už krikštyjimą  blink.gif  doh.gif .... blink.gif
Čia auka už pakrikštyjimą????

Kas žino, kokios "stavkės" Klaipėdos bažnyčiose  g.gif ?

drinks_cheers.gif man irgi sitas uzkliuvo doh.gif auka yra auka kas kiek gali tas tiek duoda,kokios dar gali but stafkes?
Atsakyti
Sveikos, mes irgi ruosiames krikstyti sunu .Tikrai pasibaisejau kaip paskaiciau apie buteliu davima kunigams blink.gif Bet labai patiko mintis, kuri rasete apie dailiai papuosta saldainiu pintinele:4u: O kiek deti i ta vokeli Kaune? Ir kada ji paduoti, pries kriksta, po, ar pries viska kaip bus susitikimas su kriksto teveliais ir kunigu ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgita% @ 2010 04 18, 09:16)
drinks_cheers.gif  man irgi sitas uzkliuvo doh.gif auka yra auka kas kiek gali tas tiek duoda,kokios dar gali but stafkes?

man bonkes ideja irgi nepatiko schmoll.gif auka, tai tam tikra pinigu suma uz kuria nusipirks, kas bus reikalinga jam ar baznyciai, o bonke blink.gif Visai nepriimtina schmoll.gif

As netgi manau, kad per krikstynas aplamai neturetu buti vartojamas alkoholis. Krikstynos - tai vaiko svente, o gaunasi, kad suauge susirenka palakt (ir, aisku, sako, kad simboliskai doh.gif simboliskai, tai uz ka? uz vaika? kokia cia dar simbolika???!!!).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leksa: 18 balandžio 2010 - 15:38
QUOTE(Leksa @ 2010 04 18, 16:36)
man bonkes ideja irgi nepatiko  schmoll.gif auka, tai tam tikra pinigu suma uz kuria nusipirks, kas bus reikalinga jam ar baznyciai, o bonke  blink.gif Visai nepriimtina  schmoll.gif

As netgi  manau, kad per krikstynas aplamai neturetu buti vartojamas alkoholis. Krikstynos - tai vaiko svente, o gaunasi, kad suauge susirenka palakt (ir, aisku, sako, kad simboliskai  doh.gif simboliskai, tai uz ka? uz vaika? kokia cia dar simbolika???!!!).

drinks_cheers.gif vat mes sutarem su vaikucio mama,kad nedarom sventes suaugusiems o vaikui,nebus jokio alkoholio,baznycia po baznycios pietus restorane su artimiausiais zmonemis,labai dziaugiuosi kad cia musu su vaikucio teveliais nuomone sutampa,nors yra pilna norinciu atkalbeti ir suruosti puota suaugusiems doh.gif
Atsakyti
davem 100lt..... tik nepatiko, kad visi dave atvirai, demonstratyviai. sad.gif Juokigiausia, kad vient kriksto tevai, savo kriksto vaiko kriksto vardo net nezinojo.. ... atrode, kad siaip pro sali ejo ir atsidure baznycioje... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Matti @ 2010 04 19, 08:15)
davem 100lt..... tik nepatiko, kad visi dave atvirai, demonstratyviai. sad.gif  Juokigiausia, kad vient kriksto tevai,  savo kriksto vaiko kriksto vardo net nezinojo.. ... atrode, kad siaip pro sali ejo ir atsidure baznycioje... verysad.gif

RImtai, nežinojo vaikio vardo????
Atsakyti