Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek mokėjote/ aukojote bažnyčiai už krikštynas ?

QUOTE(filmukas @ 2010 01 11, 14:58)
na kaip buna jei neturit ka duot?

cia yra auka baznyciai. Kriksto tevas dave pries kriksta ir vokelyje, kunigas net nemate kiek ten yra. Manau, kad paaukot kazkiek atsirastu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dani: 13 sausio 2010 - 15:03
Man idomu ar tiktai kunigui pinigelius duoti turi kriksto teveliai,ar cia kaip susitariame?
Atsakyti
Mes į vokelį 100lt įdėjom, nes kiek klausinėjau, tai Vilniuje maždaug tiek duoda. Na kiti sakė 50lt, bet manau, kad šiais laikais permažai. blush2.gif
Atsakyti
Krikstinome savo vaikuti 2008 m. aukojome 50 lt, plius dailiai supakuota viskio buteli ir saldainiu. Manau absoliuciai pakankamai.
Atsakyti
QUOTE(ruta_zalia @ 2010 03 06, 22:40)
Krikstinome savo vaikuti 2008 m. aukojome 50 lt, plius dailiai supakuota viskio buteli ir saldainiu. Manau absoliuciai pakankamai.



mes taippat davem biggrin.gif du kartelius ir treciaji karteli desim tiek pat mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes ėjom tartis dėl krikštynų vasarai ir davėm jau dabar 200 Lt. ir galvojom, kad per mažai blink.gif Po to galvojom dar duosim prieš pat krikštynas mirksiukas.gif O čia pasirodo su žymiai mažesnėm sumom prasisuka lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ingridita @ 2010 03 13, 21:42)
Mes ėjom tartis dėl krikštynų vasarai ir davėm jau dabar 200 Lt. ir galvojom, kad per mažai blink.gif Po to galvojom dar duosim prieš pat krikštynas mirksiukas.gif  O čia pasirodo su žymiai mažesnėm sumom prasisuka lotuliukas.gif

o kodel davete is anksto?
Ar taip priimta ir kitose baznyciose?
Man sis klausimas aktualus,nes vasara taip pat ruosiames krikstyti.
Atsakyti
QUOTE(xde @ 2010 03 13, 21:59)
o kodel davete is anksto?
Ar taip priimta ir kitose baznyciose?
Man sis klausimas aktualus,nes vasara taip pat ruosiames krikstyti.


Nelabai įsivaizduoju kaip kas ir kur vyksta, bet tuščiomis tartis kažkaip atrodė nepatogu blush2.gif Tuo labiau, kad mes norėjome mažylį krikštyti Kauno šv. apaštalų Petro ir Povilo arkikatedroje bazilikoje, o esam vilniečiai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ingridita @ 2010 03 13, 22:42)
Mes ėjom tartis dėl krikštynų vasarai ir davėm jau dabar 200 Lt. ir galvojom, kad per mažai blink.gif Po to galvojom dar duosim prieš pat krikštynas mirksiukas.gif  O čia pasirodo su žymiai mažesnėm sumom prasisuka lotuliukas.gif


Ne nu visiskai KOSMARAS, blink.gif mamytes ar su protu susipykot doh.gif Nesupykit tik aisku cia mano nuomone bet tokiom sumom svaistytis... g.gif aisku, kaip kam tokie pinigai (vieniems daug, kitiems l. mazai), bet po to nereik stebetis, kad Lietuvoj kysininku krastas ir uz dyka nieks nieko nedaro, nei ligoninej, nei baznycioj schmoll.gif pacios ir pripratinat... baznycioje tai yra AUKA - koks dar gali buti "prasisuka"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ramune.v: 18 kovo 2010 - 15:52
tai jau tikrai, kas kiek gali....tas tiek aukoja, bet tikrai neprivalu tokiom didelėm kainom ax.gif , bet čia kas kiek gali biggrin.gif


viskas suprantama, ...pasakykit man , saldainiai suprantu, bet kam nešamas kunigui pvz viskis ar brendis, kad ir šampanas rolleyes.gif
Atsakyti
na jau tikrai, as nenesciau jokio butelio i baznycia, man butu geda blush2.gif Planuoju moketi max 100 lt.
bet argi kunigas atsisakytu krikstyti, jei tevai pasakytu jog neturi kaip sumoketi , be pinigu, juk ne visi turi pingu, aisku jie matomai is pirmo zvilgsnio supranta, kas kiek gali moketi, todel kartais nepasikuklina pareikalauti daugiau. na, ka cia pasakysi..
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2010 03 19, 01:05)
viskas suprantama, ...pasakykit man , saldainiai suprantu, bet kam nešamas kunigui pvz viskis ar brendis, kad ir šampanas  rolleyes.gif

O daktarus buteliais apkamsyti negeda lotuliukas.gif Taigi kunigelis irgi zmogus, svencia sventes, progas, priima svecius rolleyes.gif Mes prie vokelio nesem saldainiu ir butelaiti tiek per vestuves, tiek per vaiko krikstynas ax.gif auka baznycios labui, o dovanele kunigui asmeniskai biggrin.gif
Atsakyti