Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek mokėjote/ aukojote bažnyčiai už krikštynas ?

Kriksto tetis, po kristo baznyciai aukojo, 100 lt
Atsakyti
senokai berašyta šitoj temoj... įdomu kiek Kaune reiktų duot? Krikštysim savo mažių šį rugsėjį. Mano vyras nori duot 200, išprotėjęs... doh.gif
Atsakyti
Mes irgi krikstysim savo suneli rugsejo menesi,Kaune.Dar neapsisprendeme kiek aukosime,bet kiek girdejom,100lt. Na bet dar reikes pasiklausineti g.gif
Atsakyti
QUOTE(laura-p @ 2009 02 18, 21:10)
Kriksto tetis, po kristo baznyciai aukojo, 100 lt

pas mus tas pats:sutinku
Atsakyti
QUOTE(katyte_pi @ 2009 08 10, 15:02)
senokai berašyta šitoj temoj... įdomu kiek Kaune reiktų duot? Krikštysim savo mažių šį rugsėjį. Mano vyras nori duot 200, išprotėjęs...  doh.gif

mes pernai davėme 200 litų, kažkaip kiek visų paklausinėjome, mums pasakė, kad tiek reikia duoti. Ai, bet negi gaila, vieną kartą juk smile.gif
Atsakyti
Krikštijom vakar savo dukrelę Kaune sobore. Aukojom 100 lt. Dėjome į voką ir padavė ceremonijos pabaigoje, kai ėjome pasiimti krikšto pažymėjimo. Niekas voko netikrino schmoll.gif Tad gali dėt kas nori ir mažiau.
Atsakyti
QUOTE(novila @ 2009 02 16, 08:51)
Žodžiu, pastaruoju metu visur už krikštynas moka apie 100 lt.  4u.gif

moka g.gif pavadinciau aukojimu ax.gif o aukoja kiekvienas pagal kisene mirksiukas.gif ir nemanau,kad paaukojus 50 lt ar maziau,kunigas per galva duotu lotuliukas.gif ir sakytu,kad mazai bigsmile.gif
Atsakyti
Musu vaiko krikstatevei aukojo 100lt. Manau ,kad pakankamai.
Atsakyti
QUOTE(katyte_pi @ 2009 08 10, 15:02)
senokai berašyta šitoj temoj... įdomu kiek Kaune reiktų duot? Krikštysim savo mažių šį rugsėjį. Mano vyras nori duot 200, išprotėjęs...  doh.gif


Na jau tiek tai tikrai nereikia biggrin.gif
Kiek teko girdeti, tai duoda 50-100 Lt.
Atsakyti
mes krykstisim savo dukryte rugpjucio pabaigoje,tai krikstatevis zada aukoti 100lt,kiek girdejau dauguma tiek deda. manau kad 200lt tai tikrai nereikia g.gif na bet kiek kas gali tiek tas aukoja. 4u.gif
Atsakyti
Mes lygiai pries metus krikstijomes kaimo baznyteleje, tai kunigui palikome 200 kitu. Taciau mes krikstijome ne tik vaikuti,bet ir patys tuo paciu krikstijomes - tai trigubos krikstynos buvo smile.gif
Atsakyti
Aš girdėjau, kad Kaune jei krikštijamas ne vienas vaikutis, aukojama nuo 20 Lt, jei vienas - nuo 50 Lt iki kiek kas nori ir gali.
Atsakyti