Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek mokėjote/ aukojote bažnyčiai už krikštynas ?

QUOTE(SM*AI*VY*SA.E @ 2008 08 24, 13:40)
aukojom (tėvai) 50 lt, ir dar 10 lt žmogeliui, kuris žvakes degioja, net nustebau, kai po ceremonijos priėjo ir pasakė, kad užsimokėt reikia. MB sako, kad jau paaukojom, o tas žmogelis - man kunigas neduoda iš tų aukų, man atskirai už darbą po 10 lt reikia mokėt  doh.gif

blink.gif doh.gif lotuliukas.gif nu geras, jauciu kunigas net nezino, kad jis praso tu 10lt doh.gif , o kokioje cia baznycioje?
Papildyta:
QUOTE(Rasma @ 2008 08 04, 20:42)
Kai mūsų krikšto tėveliai paaukojo, tai kunigas priėmęs auką įrašė sumą į bažnyčios knygą g.gif Mačiau įvairiausių sumų prirašyta..nuo visai mažai iki labai daug ax.gif

daug kur taip daro, matyt visi taip turi daryt, bet ne visiraso, arba raso tik kaikurias sumas, o sumos nuo daug ko priklauso, gali seip auktoti, kiti duoda uz laidotuves, kiti uz vestuves, krikstynas, uz kanors misias uzpirkinejair pan., todel ir sumos skiriasi. na siaip ir zmoniu galimybes skiriasi smile.gif

uz abu mano vaikumokejo krikstateviai, dabar mums su vyru reiks duoti, bet ir nezinau kiek, taciau manau, kad duosim 100lt g.gif
Atsakyti
QUOTE(viktutes @ 2008 08 25, 14:59)
blink.gif  doh.gif  lotuliukas.gif nu geras, jauciu kunigas net nezino, kad jis praso tu 10lt doh.gif , o kokioje cia baznycioje?


čia Plungės bažnyčioje
Atsakyti
mūsų krikštatėviai davė 100lt, prieš mus kur krikštijo žmonės davė taip pat 100lt. dabar turbūt tokia suma eina, bet kunigas niekur nieko nerašė
Atsakyti
aham, mes irgi davem 100 lt. bet kazkaip norejosi daugiau paaukot, nes kunigelis toks fainas buvo. o baznycios vargonams vargonus remontuot reikia...tai taip ir dave krikstu tevelis mano manymu normaliai kaip uz 15 min ceremonija smile.gif
Atsakyti
Mes buvom kūmais,tai mes ir mokėjom kunigui,tai davėm saldainių dėžutę ir 50 lt ax.gif
Atsakyti
kai kur būna stafkės. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(SM*AI*VY*SA.E @ 2008 08 25, 17:45)
čia Plungės bažnyčioje

pirma karta girdziu toki ivyki. lotuliukas.gif Cia gautusi tikras anekdotas biggrin.gif
Atsakyti
Mes irgi 100 litu davem smile.gif
Atsakyti
kadangi krikstyjome du vaikus tai du kuminai dave bendrai 200lt. kaipsakant po 100 nuo galvos smile.gif (baznycia Klaipedoje prie zakso)
Atsakyti
Mes Bernardinuos davem 200. LAbai jau patiko mums ten... biggrin.gif
Atsakyti
100 lt. Davėm patys, krikštatėviai ir taip daug išlaidų turėjo.
Atsakyti
Kai mes krikštijom dukrą, tai sumokėt kunigui "pasišovė" krikštatėviai, nors mes įkalbinėjom, kad gal tuomet pusiau, bet jie nenusileido, davė 100lt.
Atsakyti