Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek mokėjote/ aukojote bažnyčiai už krikštynas ?

QUOTE(kumpis @ 2008 08 06, 14:45)
Pas mus mokejo kriksto tevas, dave 100lt smile.gif

pas mus irgi ax.gif ,100lt
Atsakyti
Aukojom mes, krikštatėviai. 50lt. ax.gif
Atsakyti
mum kunigas pasake auka prasideda nuo 150 lt ir megstam torta ir sampana blink.gif buvau apakus
Atsakyti
As pinigelius sumokejau uz krikstynas pati, kai ejau tartis del datos. Tiesiog nenorejau palikti mokejimu krikstynu dienai ir laukti kad kriksto tevai tai padarys.. Man taip ramiau ax.gif
o del sumos.. butu buve penkiasdesimt, bet norejau, kad musu krikstynu metu uz duru nelauktu kitos krikstynos ir nebutu skubos - sumokejau simta litu. Kaip man sake ten budejusi baznycios rastines darbuotoja, tai yra pakankama suma.
Atsakyti
mes jau po krikstynu kiek krikstotevas mokejo net nezinau bet mes jam dar 50lt padavem prie jo sumos nes ziedus krikstijom savo smile.gif
Atsakyti
Sakai meksta torta ir sampana , o kazin sventito vandenuko ir ploteliu neuztektu? lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Musu sunelio kriksto tevai paaukojo 50Lt. 4u.gif
Atsakyti
pas mus mokejo kriksto tevas, dave 100lt
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 08 12, 12:29)
Sakai meksta torta ir sampana , o kazin sventito vandenuko ir ploteliu neuztektu? lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
mes mokejom patys 200lt. manau tevai patys turi moketi, ir taip kriksto tevam daug islaidu. ir tevai gi patys baznycia issirenka, o kaip visos zinom, kiekvienoj baznycioj 'mokesciai' skirtingi mirksiukas.gif
o pernai kai buvom kriksto tevai irgi mes mokejom biggrin.gif sumokejo, bet uztai savo dukra krikstinant sito nepalikau kriksto tevams, nes jei daug ruosiesi, tai pinigeliu ir taip sociai. aisku, cia pagal kiekvieno zmogaus supratima smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zizzi: 21 rugpjūčio 2008 - 17:10
QUOTE(ruteliux @ 2008 08 12, 00:07)
mum kunigas pasake auka prasideda nuo 150 lt ir megstam torta ir sampana blink.gif  buvau apakus

oho, nieko sau blink.gif Nesikuklina biggrin.gif Mums buvo pasakyta...kiek negaila,nes aukojate baznytelej wub.gif
Atsakyti
aukojom (tėvai) 50 lt, ir dar 10 lt žmogeliui, kuris žvakes degioja, net nustebau, kai po ceremonijos priėjo ir pasakė, kad užsimokėt reikia. MB sako, kad jau paaukojom, o tas žmogelis - man kunigas neduoda iš tų aukų, man atskirai už darbą po 10 lt reikia mokėt doh.gif
Atsakyti