Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek mokėjote/ aukojote bažnyčiai už krikštynas ?

Mes nupirksim rubelius kriksto dukrelei ir sumokesim baznyciai... Pries du metus davem 50lt, tai manau siai dienai turetume duodi daugiau... g.gif
Atsakyti
QUOTE(amutex @ 2008 07 10, 14:30)
Mes nupirksim rubelius kriksto dukrelei ir sumokesim baznyciai... Pries du metus davem 50lt, tai manau siai dienai turetume duodi daugiau... g.gif


Įdomu, kiek dabar?
Atsakyti
Mokėjom mes, krikštatėviai, vienoj iš Vilniaus bažnyčių, kunigas pats pasakė, kad pas juos - 200 litų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktoriukas @ 2008 08 01, 16:29)
Mokėjom mes, krikštatėviai, vienoj iš Vilniaus bažnyčių, kunigas pats pasakė, kad pas juos - 200 litų blush2.gif



tiek daug!!!!!
na max 100lt manau reiks rytoj duot
Atsakyti
Mokejo krikštatėviai 100lt.
Atsakyti
Krikšto tėveliai paaukojo bažnyčiai 200 Lt
Atsakyti
Sendien krikstinome savo anuke Kaune Prisikelimo baznycioje ,vakar reikejo nueiti i paskaita tevams ir krikstateviams . Gryzo dukte po tu paskaitu praradusi ama ,jos ustruko 10min ,per jas kunigelis tik pasake ,kad maziau kaip 50 lt duoti negalima ,tada jau is vis geriau neduoti ,o 200lt butu neblogai ,nes kitaip jam reikes padenkti is savo kisenes. Paaiskinkite Jus mieli zmones man DURNIAI ,nuo kada kunigas nurodineja kiek pinigu reikia paaukoti??? .Zinokite as APAKUSI!!! blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 08 03, 01:31)
Sendien krikstinome savo anuke Kaune Prisikelimo baznycioje ,vakar reikejo nueiti i paskaita tevams ir krikstateviams . Gryzo dukte po tu paskaitu praradusi ama ,jos ustruko 10min  ,per jas kunigelis tik pasake ,kad maziau kaip 50 lt duoti negalima ,tada jau is vis geriau neduoti ,o 200lt butu neblogai ,nes kitaip jam reikes padenkti is savo kisenes. Paaiskinkite Jus mieli zmones man DURNIAI ,nuo kada kunigas nurodineja kiek pinigu reikia paaukoti??? .Zinokite as APAKUSI!!! blink.gif  blink.gif  blink.gif


Hmmm kunigelis biski uzsimirso kur yra ir kuo yra... pavarotis... doh.gif
Atsakyti
Dukra 100 lt. norejo duoti ( nes krikstijo net 5 vaikus ,o jaigu tik musu viena butu krikstije butumem dave 200 lt) , bet po tokios " paskaiteles" gavo 50 lt ,ir tai dar per gerai irnesakyk.gif
Atsakyti
Labukas mes kai krikstijome tiek viena tiek kita dukra tai 50lt abu kartus, siaip kiek zinau lietuvoje beveik visur taip g.gif
Atsakyti
mes daveme 50lt. bet jei man kunigas pasakytu kiek duoti, tai isvis neduociau, o jei dar kazka isdristu pasakyti, tai isgirstu to, ko dar nera girdejas. atsiprasant, nuo kada dievui tarnaujantis turi nurodineti auka?
Atsakyti
QUOTE(mabi @ 2008 08 04, 08:41)
mes daveme 50lt. bet jei man kunigas pasakytu kiek duoti, tai isvis neduociau, o jei dar kazka isdristu pasakyti, tai isgirstu to, ko dar nera girdejas. atsiprasant, nuo kada dievui tarnaujantis turi nurodineti auka?

drinks_cheers.gif

pas mus tai kunigeliui mokejo patys teveliai bigsmile.gif
Atsakyti