Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek mokėjote/ aukojote bažnyčiai už krikštynas ?

vyras 50 lt. paaukojo krikšto apeigoms
Atsakyti
QUOTE(sandritalt @ 2008 05 15, 08:42)
vyras 50 lt. paaukojo krikšto apeigoms

mes irgi tiek pat plius dar davem saldainiu deze ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bambyze @ 2008 05 13, 12:30)
Kristaus Prisikėlimo bažnyčioj Kaune krikštynos kainuoja 100Lt. Oficialiai čia.

Pas mus krikštynos dar tik nusimato 4u.gif
Įdomu, kur oficialiai nurodyta tokia kaina g.gif ?
Atsakyti
As krikstysiu savo sunu Vilniuje. Uz viska moku pati, kriksto tevus ipareigojau nupirkti kriksto zvake ir kriksto skraiste.
DEl aukos baznyciai, manau aukosiu pati 100 lt ir "paprotinsiu" jaunus kriksto tevelius nupirkti saldainiu kunigui smile.gif. Nenoriu apkrauti kriksto tevu, nes tai mano sunaus svente.
Atsakyti
mes tai pernais metais kaip kriksto tevais tapom tai pirkom pagrindini kriksto apsiausta ,zvakute ir kunigui 100lt mokejom, nes kiek zinau tai taip priklauso, o teveliai baliuka turi padaryt mirksiukas.gif
Atsakyti
100 Lt davė krikšto tėvas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saturno_sesely: 16 gegužės 2008 - 17:05
Pagalvojau, o negalima aukos paduoti vokelyje g.gif? Ar iš karto dedama į aukų dėžutę? Kiek žinau, aukojama po ceremonijos?
Atsakyti
Man nesuprantama tradicija, kad krikstateviai turi papuosti vaikuti ir moketi uz krikstynas schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif Mes patys aukosim 100 Lt vokelyje smile.gif
Atsakyti
Aukojate įduodami kunigui vokelį ar kažkaip kitaip?
Atsakyti
QUOTE(lyra82 @ 2008 05 21, 10:43)
Man nesuprantama tradicija, kad krikstateviai turi papuosti vaikuti ir moketi uz krikstynas  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif Mes patys aukosim 100 Lt vokelyje  smile.gif


O is kur kilus si tradicija? g.gif mus pakviete buti krikstateviais, tai gerai, kad ziema kviete, nuo vasario spejau sutaupyti 500 lt rubeliams, dovanelei (sidabrinis saukstelis ir zaislas), baznyciai (duosim 100 lt), o dar patiems reik apsirengt, o mes studentai, pinigais nelyja...nu zodziu doh.gif
Atsakyti
Tradicijos tradicijom, bet piniginiai dalykai yra tik tėvų ir krikštatėvių tarpusavio susitarimo reikalas.
Atsakyti
QUOTE(Smilla @ 2008 05 15, 12:45)
Uz viska moku pati, kriksto tevus ipareigojau nupirkti kriksto zvake ir kriksto skraiste.
DEl aukos baznyciai, manau aukosiu pati 100 lt ir "paprotinsiu" jaunus kriksto tevelius nupirkti saldainiu kunigui smile.gif. Nenoriu apkrauti kriksto tevu, nes tai mano sunaus svente.

Tai kažin ar už viską mokate pati mirksiukas.gif
Atsakyti