Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek mokėjote/ aukojote bažnyčiai už krikštynas ?

viena mama rašo, kad pas kunigus nėra stafkių...xi xi xi... aš ne vieną žinau, kuris be šimtuko net nelaidoja, nors velionis į bažnyčią kasdien keliais nareliais ėjo, o krikštynos irgi ne mažiau kainuoja. čia vilniuj tep ir vienam provincijos miestelyje prie Nemuno.
o kai aš buvau krikštamote, tai krikšto tėvas mokėjo. kiek mačiau - šimtą. bet ceremonija pasakiška buvo. nes viskas vyko mažutėje kaimo bažnytėleje, o tokiose krikštynos retas įvykis, tai klebonas iš širdies džiaugės.
PATARIU KRIKŠTYTIS KAIMUOSE. GAUSIT IR DĖMESĮ IR ŠILUMĄ. IŠVENGSIT KRIKŠTYNŲ KONVEJERIO. KAINUOS PIGIAU. thumbup.gif
Atsakyti
Kadangi cia auka baznyciai,tai nuo kiekvienos seimos priklauso kiek paaukoti. Siaip dazniausiai baznyciai uz kriksto apeigas aukoja 50lt. Jei kiti gali daugiau-prasom,bet negi kunigas is baznycios isvys jei duosit maziau?! O pinigelius tradiciskai aukoja krikstatevis,krikstamote aprengia,bent pas mus giminej taip priimta daryti
Atsakyti
žinoma, šiaip čia asmeninis dalykas ir kiekvienos šeimos reikalas smile.gif bet kunigas mūsų giminaitis ir mes šiaip iš smalsumo klausėm kiek duoda, tai sakė, kad dažniausiai 100 Lt, o po 50 Lt pasitaiko mažai ax.gif
Atsakyti
Nu mes kaip kriskstinom tai davem 100 litu kunigui g.gif
Atsakyti
Bet ne tik kunigui reik susimoket gi rolleyes.gif juk ir vargonininkas ir zakrastijonas talkina. Mano sunaus krikstynos geguzes 18 d. tai siems zmonems bendrai 100LT manau tikrai pakaks,nes krikstys po trejybos atlaidu( bus baznycia labai graziai ispuosta, kaip kad per velykas buna wub.gif ) Labai laukiu blush2.gif
Papildyta:
Tik kokiu momentu reikia susimoket? pries kristyjima ar jau po,kai kunigas vel nueina i savo kambareli g.gif
Atsakyti
QUOTE(jukraa @ 2008 05 01, 01:27)
Bet ne tik kunigui reik susimoket gi  rolleyes.gif  juk ir vargonininkas ir zakrastijonas talkina. Mano sunaus krikstynos geguzes 18 d. tai siems zmonems bendrai 100LT manau tikrai pakaks,nes krikstys po trejybos atlaidu( bus baznycia labai graziai ispuosta, kaip kad per velykas buna  wub.gif ) Labai laukiu  blush2.gif
Papildyta:
Tik kokiu momentu reikia susimoket? pries kristyjima ar jau po,kai kunigas vel nueina i savo kambareli g.gif

Tai pinigėlius aukojam bažnyčiai, o ne kunigui g.gif
Atsakyti
Kiek kas gali, tiek tas duoda. Gal kazkam ir 500 nera daug. O kitas 50 aukoja.
Atsakyti
QUOTE(Ivutė @ 2008 05 01, 01:22)
Tai pinigėlius aukojam bažnyčiai, o ne kunigui  g.gif

bet kunigui yra ne tik pasaukimas,bet ir darbas. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jukraa @ 2008 05 01, 01:27)
Tik kokiu momentu reikia susimoket? pries kristyjima ar jau po,kai kunigas vel nueina i savo kambareli g.gif

mes tai mokejom po ceremonijos,dar turejom daiktu kuriuos norejom pasventinti,tai jis mus nusivede i kambareli ir tada sumokejom mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Semile @ 2008 05 04, 00:03)
mes tai mokejom po ceremonijos,dar turejom daiktu kuriuos norejom pasventinti,tai jis mus nusivede i kambareli ir tada sumokejom mirksiukas.gif

mes darysim krikstynas ir 10metu proga ziedus norim pasventinti nes taip atsitiko kad likom beju tongue.gif kiek teko "paaukoti" uz krikstynas ir pasventinima g.gif nes as tai noreciau po krikstynu prie to pacio ziedus pasventinti blush2.gif
Atsakyti
kai buvom kriksto tevais aukojom 100 lt ir tai buvo kaimo baznytele. Mes krikstysim irgi ne Kaune, bet kazkaip 50 lt, kai aliejus brangsta, mazokai...Nuosirdziau pasventins tongue.gif
Atsakyti
Kristaus Prisikėlimo bažnyčioj Kaune krikštynos kainuoja 100Lt. Oficialiai čia.
Atsakyti