Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek mokėjote/ aukojote bažnyčiai už krikštynas ?

Krikštijom penkiolikmetę dukrą antrą Velykų dieną, paaukojom bažnyčiai 100 lt (krikštatėvius perspėjom, kad pinigus duosim mes).
Atsakyti
Mes krikstijom per Velykas, krikstatevis paaukojo 50 lt ax.gif
Atsakyti
na kaunietės pasidalykit savo patirtim , kiek paaukojot, man labai įdomu- pati nežinau kiek aukoti?
Papildyta:
drinks_cheers.gif , tik niekaip negaliu tai paaiškint savo krikštatėviams vaikų, norėtusi ir pačiai vaikus aprengt i už krikštą sumokėti...
QUOTE(perfecta @ 2008 01 08, 02:30)
Krikstijom per sias Kaledas, kunigui pinigelius daveme mes, tevai.
Nu niekaip neatradau priezasties, kodel krikstateviai turetu "susimoketi" uz tai, kad MES norejome pakrikstyti SAVO VAIKA. Man nesuvokiama sita tradicija  schmoll.gif Tokiais dalykais as neapkroviau kriksto tevu, o dar ir pasistengiau labai nuosirdziai atsidekoti krikstateviams uz tai kad sutiko jais buti  4u.gif

Atsakyti
QUOTE(pabirze @ 2008 04 10, 20:14)
drinks_cheers.gif    , tik niekaip negaliu tai paaiškint savo krikštatėviams vaikų, norėtusi  ir pačiai vaikus aprengt i už krikštą sumokėti...

o aš iš karto krikštamotę vos tik pakvietus "apdorojau" pasakiau, kad rūbus pas gerą siuvėją siuvuosi, žvakę prieš savaitę nusipirkau ir net vardą užrašiau ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(perfecta @ 2008 01 08, 01:30)
Krikstijom per sias Kaledas, kunigui pinigelius daveme mes, tevai.
Nu niekaip neatradau priezasties, kodel krikstateviai turetu "susimoketi" uz tai, kad MES norejome pakrikstyti SAVO VAIKA. Man nesuvokiama sita tradicija  schmoll.gif Tokiais dalykais as neapkroviau kriksto tevu, o dar ir pasistengiau labai nuosirdziai atsidekoti krikstateviams uz tai kad sutiko jais buti  4u.gif

o jus nesijauciat nasta uzkrove but vaiko kumais g.gif cia juk didele atsakomybe,netik pakrikstiti o visa gyvenima globoti ir pagelbeti tevams auklejant vaikeli,bei jam padeti nutikus bedom. krikstotevai -tai lyg antri tevai, as pvz. savo krikstateveis esu bais patenkinta,jie man kaip draugai ir bedoja visada pagelbeja mirksiukas.gif
tai tas baznycios mokestis pirmas zingsnis pradedant eiti kumu pareigas.
pas mus kumai mokejo kernaves baznycioj 50lt.dar davem sakoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Semile: 11 balandžio 2008 - 16:17
50 lt paaukojo krikštotėtis
Atsakyti
QUOTE(Šypsenėlė24 @ 2008 04 18, 19:09)
50 lt paaukojo krikštotėtis

kokiam mieste jei ne paslaptis?
Atsakyti
aaa aišku.mes galvojam gal 100aukot g.gif
Atsakyti
Mes susitare Seredziaus baznycioje. Kunigas parode Kardinolo patvirtintus ikainius, kuriuose numatyta uz krikstynas 50 lt.
Jis sake, kad kiti duoda daugiau,na o labai "biedni" - maziau. Sake, kad pasitaiko tokiu, kurie neatrodo "biedni" ir paklausia kur auku dezute, o kai kunigas pasako, kad galima deti "cia", tai paiesko kisenese ir iseina nieko nedave:) Visokiu yra, visokiu ir reikia:)
Atsakyti
kiek zn kad per krikstynas vsi duoda po 50lt, aisku galima duoti ir daugiau jei turi biggrin.gif
Atsakyti
kai krikstijom dukryte,kriksto tevai aukojo 50 lt..Dabar laukia mano eile g.gif ,busiu kriksto mama sesers suneliui,sia vasara,jam dar tik menesiukas wub.gif
Atsakyti
krikštatėviai mokėjo ir davė 100 Lt smile.gif
Atsakyti