Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek mokėjote/ aukojote bažnyčiai už krikštynas ?

prieš du metus krikštijom Vytauto, tai davėm 50lt ir saldainių davėm.
Atsakyti
Mes dar tik krikštysim leliuka, bet daugiau 50 lt nemanau kad reiktu, tuo labiau kad tuo pačiu metu dar pora vaikučių bus kuriuos krikštys, per mažai tikrai nebus.
Atsakyti
Davem visa 100Lt. si rudeni.
Atsakyti
Mokejo krikstatevis, atrodo kad 100lt,jei gerai prisimenu.
Atsakyti
Mokejo krikstatevis, dave 100Lt. O mes nunesem saldainiu ir raudono vyno.
Atsakyti
Mes krikštijom pavasarį, aukojom bažnyčiai 100 litų, kunigas pinigų atsisakė ir dar dovaną padovanojo mūsų mažajai wub.gif Krikštijo tik mūsų mažiukę, ceremonija truko apie 30 minučių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VbS: 25 gruodžio 2007 - 15:21
Krikstijom Palangoj birzelio men.davem 50lt. krikstateviai
Atsakyti
Krikstijom per sias Kaledas, kunigui pinigelius daveme mes, tevai.
Nu niekaip neatradau priezasties, kodel krikstateviai turetu "susimoketi" uz tai, kad MES norejome pakrikstyti SAVO VAIKA. Man nesuvokiama sita tradicija schmoll.gif Tokiais dalykais as neapkroviau kriksto tevu, o dar ir pasistengiau labai nuosirdziai atsidekoti krikstateviams uz tai kad sutiko jais buti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saule** @ 2007 09 16, 19:10)
biski nukrypstam mes nuo temos blush2.gif
bet tikrai, uz vestuves paprase 400Lt arba sake netuoks doh.gif


Žinau ir aš tokų variantą, sakė pinigai buvo sudėti į voką ir kunigas praplėšė pažiųrėjo ir tiesiai pasakė kad mažai, tik nežinau kaip buvo poto, ar vis dėlto juos sutuokė už 400LT ar reikėjo daugiau susimokėti. doh.gif
QUOTE(bambekle @ 2007 09 18, 10:47)
mes krikstyjom si sekmadieni ir paaukojom 200 lt. as manau, kad kiek kas gali, tiek ir aukoja.... 4u.gif


Aukot ir aš paaukočiau, bet kai yra grynai paprašymas pinigų, tai man nekyla ranka nei lito duot. unsure.gif
QUOTE(daiwulencija @ 2007 10 30, 11:10)
mes krikrtijom Vytautinėj rugsėjo men. sekmadienį. Krikštijo tik mūsų vieną vaikutį, tai davėm 100 Lt

Sorry už tokų klausimą, davėt ar paprašė tiek? 4u.gif Nes mūsų tai paprašė biggrin.gif

QUOTE(spokasz @ 2008 01 08, 01:30)
Krikstijom per sias Kaledas, kunigui pinigelius daveme mes, tevai.
Nu niekaip neatradau priezasties, kodel krikstateviai turetu "susimoketi" uz tai, kad MES norejome pakrikstyti SAVO VAIKA. Man nesuvokiama sita tradicija  schmoll.gif Tokiais dalykais as neapkroviau kriksto tevu, o dar ir pasistengiau labai nuosirdziai atsidekoti krikstateviams uz tai kad sutiko jais buti  4u.gif

Na aš už krikštynas taip norėjau pati mokėti, bet mūsų krikšto tėveliai, sumokėjo ir už bašnyčią ir už krikšto rūbelius, žinoma aš atkalbinėjau, kad mes patys susimokėsim, bet jie kategoriškai taip norėjo. ax.gif
Atsakyti
Mes 100 lt duosim voke ir dar pridėsim saldėsių. Viską į maišelį sudėsim ir po krikštynų paliksim kunigui
Atsakyti
Žalia visiškai šituose reikaluose - kada mokėt už krikštynas? Jų metu? Ta prasme, tą pačią dieną? g.gif labai gerai būtų, kad šitaip ax.gif
Atsakyti
Mes krikštijom Vytauto bažnyčioj.Prieš visas apeigas surašant dokumentus kunigui davėm 200 lt.svarbiausia nepasakyti "čia jums" lotuliukas.gif kaip vieni pažystami pasakojo, oi nepatiko kunigėliui, reikia sakyti "aukojam bažnyčiai" ir viskas bus thumbup.gif
Atsakyti