Įkraunama...
Įkraunama...

Roma ir kraštelis Kampanijos

QUOTE(linole @ 2013 10 25, 23:02)
Draugę palieku su manta stotyje, o pati leidžiuosi į apačią žiūrėti gatvių.
Vos įsukant į didesnę gatvę pamatau besišnekučiuojančius du senukus. Galvoju, jie tai jau tikrai nepatars. Bet ausis pasigavo pažįstamą žodį. Klausau klausau, o jie lietuviškai šnekasi.  bigsmile.gif
Prieinu, pasisveikinu, užkalbinu. Iš išvaizdos virš 70 metų senukai, keliaujantys savarankiškai. Jaučiu begalinę pagarbą tokiems žmonėms.  wub.gif Jie man paaiškina, kad stovime pagrindinėje gatvėje vedančioje į Tasso aikštę. Palinkime vieni kitiems sėkmės ir nė nenumanydami, kad dar kada susitiksime, išsiskiriame.


QUOTE(linole @ 2013 11 06, 22:22)
2013-10-15 Antradienis. Ciampino - Vilnius.
Kai barseloniečius sulaipina, stojame į eilę prie vartų. Atsisėsti vis vien nėra kur.
Pamatau priekyje stovinčius Sorrente sutiktus senukus.  bigsmile.gif Prieinu pasilabinti. Maloniai šnektelime. Žaviuosi tokiais keliautojais.  wub.gif


Juk tai apie mūsų kelionėje sutiktus senukas. Tiksliau - vieną iš jų. thumbup.gif
Atsakyti
Linole, šaunus pasakojimas, vaizdai wub.gif Prisikonspektavau, ačiū mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(domisodo @ 2016 04 22, 23:42)
Linole, šaunus pasakojimas, vaizdai wub.gif Prisikonspektavau, ačiū  mirksiukas.gif  4u.gif


4u.gif Nėra už ką. Kad tik padėtų. smile.gif
Atsakyti
Oi, kiek daug geros informacijos radau šioje temoje wub.gif Nusipirkome ir mes bilietus rugsėjo mėn. 11 dienų Kaunas-Neapolis-Kaunas, žadame taip pat keliauti su visuomeniniu transportu. Pirmas 2 nakvynes užsisakėme Neapolyje, kitas 7 naktis taip pat Sorento, paskutinę kur nors šalia oro uosto žiūrėsim, nes skrydis 6.30 ryte. Išanalizuosiu maršrutus, lankytinas vietas, jei kils kokių klausimų, temos autorei norėčiau užduoti ax.gif Šiaip jau esame mes trepsėję Jūsų maršrutu apie Como ežerą mirksiukas.gif wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(linajan1975 @ 2017 01 02, 12:13)
Oi, kiek daug geros informacijos radau šioje temoje wub.gif Nusipirkome ir mes bilietus rugsėjo mėn. 11 dienų Kaunas-Neapolis-Kaunas,  žadame taip pat keliauti su visuomeniniu transportu. Pirmas 2 nakvynes užsisakėme Neapolyje, kitas 7 naktis taip pat Sorento, paskutinę kur nors šalia oro uosto žiūrėsim, nes skrydis 6.30 ryte. Išanalizuosiu maršrutus, lankytinas vietas, jei kils kokių klausimų, temos autorei norėčiau užduoti ax.gif Šiaip jau esame mes trepsėję Jūsų maršrutu apie Como ežerą mirksiukas.gif  wub.gif  biggrin.gif


Ačiū. 4u.gif

Labai apsidžiaugiau pamačiusi, kad bus organizuojami skrydžiai į Neapolį iš Lietuvos. Tiesa, kol kas mano planuose nors ir netolimos nuo Neapolio vietos, bet Neapoliui teks palaukti. Mielai kartočiau šią savo kelionę. Neapolis man buvo toks šarmingas. O dar Amalfio krantas. wub.gif
Manau, pasirinkote tikrai teisingai. 4u.gif Jei ką galėsiu pagelbėti, būtinai pasistengsiu padėti. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Ši kelionė buvo nei į Romą, nei į Kampaniją. Tačiau drąsiai galima visus šiuos kraštus jungti į vieną pažinimą.
Šįmet keliavau po Italijos kulną: Apulijos regioną ir Bazilikatoje esantį Materos miestą. Lankytos vietos kažkada Neapolio karalystei priklausė.
Taigi, kviečiu pasižvalgyti.

Alberobello - garsusis trulių miestas.

vartotojo įkelta nuotrauka

Martina Franka - mažasis baroko miestas.

vartotojo įkelta nuotrauka

Pasakojimą apie juos rasite čia.

Antrąją kelionės dieną lankėme paslaptingąją Materą.

vartotojo įkelta nuotrauka

Ką patyrėme urvų mieste, aprašiau čia.


Trečią kelionės dieną lankėmės barokiškame-renesansiniame Lecce mieste ir Baltajame mieste Ostuni.

Elegantiškoji Lečė.

vartotojo įkelta nuotrauka

Baltasis Ostūnio miestas.

vartotojo įkelta nuotrauka

Plačiau apie Lečę ir Ostūnį čia.

Paskutinę kelionės dieną praleidome Polignano a Mare ir Bari miestuose.

Kurortas prie jūros Polinjano a Mare yra įsikūręs ant aukštų stačių uolų.

vartotojo įkelta nuotrauka

Du veidus - industrinį ir istorinį - turintis Bario miestas atskleidė mums pačią gražiausią pusę.

vartotojo įkelta nuotrauka

Apie Polinjano a Mare ir Barį papasakojau čia.

4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linole: 29 balandžio 2017 - 13:45
Linole, jau kaip gražiai ir įdomiai išpildei mamytės norą wub.gif Jaučiu nepatikėsi, bet vakar tiek "užkabliavai" savo nuostabiąja Italija, kad perskaičius visus tris tavo itališkuosius reportažus, šiąnakt net sugebėjau susapnuoti tęsinį bigsmile.gif Ech, AlberobelloIo, Matera, Como, Capri, Pompėja yra ir mano svajonėse – labai tikiuos kada nors juos pamatyti realybėj wub.gif Dėkui už suteiktą galimybę bent virtualiai kartu pakeliauti 4u.gif Ir pagarba didžiausia už gebėjimą taip tobulai suplanuoti keliones keliaujant visuomeniniu transportu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aidluka @ 2017 04 30, 06:52)
Linole, jau kaip gražiai ir įdomiai išpildei mamytės norą wub.gif  Jaučiu nepatikėsi, bet vakar tiek "užkabliavai" savo nuostabiąja  Italija, kad perskaičius visus tris tavo itališkuosius reportažus, šiąnakt net sugebėjau susapnuoti tęsinį bigsmile.gif  Ech, AlberobelloIo,  Matera, Como, Capri, Pompėja  yra ir mano svajonėse – labai tikiuos  kada nors juos pamatyti realybėj wub.gif  Dėkui už suteiktą  galimybę bent virtualiai kartu pakeliauti  4u.gif  Ir pagarba didžiausia už gebėjimą taip tobulai suplanuoti  keliones  keliaujant  visuomeniniu transportu 4u.gif  4u.gif  4u.gif


Ačiū už gražius žodžius. 4u.gif

Keliaujant visuomeniniu transportu, privalu iki smulkmenų viską suplanuoti. Nes kitaip be pusės objektų galima likti. Bet toks užsiėmimas mane veža. Be proto patinka knaisiotis ieškant informacijos. O sklandi kelionė - prizas už visus atlaikytus iššūkius.

Tavo išvardintos vietos yra tobulos. wub.gif Aš vėl noriu prie šiaurės Italijos ežerų. Be to vilioja Toskana. Tų norų vien Italijoje tiek daug. O kur dar visas likęs pasaulis. wub.gif

4u.gif
Atsakyti
Linole, aš S-U-Ž-A-V-Ė-T-A 4u.gif . Šaunuolės. Nuostabi kelionė, aprašymas informatyvus,puikus ir t.t. Dėkoju. Gražių kelionių ir nepakartojimų įspūdžių. Visoms sveikatos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dansak: 03 gegužės 2017 - 19:39
QUOTE(dansak @ 2017 05 03, 19:38)
Linole, aš S-U-Ž-A-V-Ė-T-A 4u.gif . Šaunuolės. Nuostabi kelionė, aprašymas informatyvus,puikus ir t.t. Dėkoju. Gražių kelionių ir nepakartojimų įspūdžių. Visoms sveikatos.


Labai ačiū. 4u.gif
Atsakyti

Po eilinių Photobucketo išdaigų norinčius pasiskaityti apie mano kelionę į Romą, Neapolį ir Amalfio pakrantę, kviečiu tai padaryti čia:
http://trepsimpopasa...13/10/roma.html

Atsakyti
...
Papildyta:
[quote=linole,2017 04 30, 07:40]

Keliaujant visuomeniniu transportu, privalu iki smulkmenų viską suplanuoti

Galvoju, o ar nepatogiau tiesiog išsinuomot mašiną, o ir laiko kiek susitaupo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RIJADA: 08 vasario 2018 - 07:41