Įkraunama...
Įkraunama...

Roma ir kraštelis Kampanijos

Man visada labai smagu virtualiai trepsėt kartu su Tavim. Ačiū už gražų naują pasakojimą 4u.gif , dabar jau su dar didesniu nekantrumu lauksiu Madeiros, nes ją pasiekti vis dar noriu. O Tavo pasakojimas tikiu, kad puikiai galės pasitarnauti kaip špargalkė biggrin.gif

Atsakyti
ploja.gif

Vakariniais Neapolio ilankos vaizdais galima avirutes iliustruot
Atsakyti
Aciu uz nuostabias nuotraukas ir pasakojima, skaitydama vis pagalvodavau, koks darbas yra paciai organizuotis kelione 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jsgute @ 2013 11 07, 00:50)
Man visada labai smagu virtualiai trepsėt kartu su Tavim. Ačiū už gražų naują pasakojimą  4u.gif , dabar jau su dar didesniu nekantrumu lauksiu Madeiros, nes ją pasiekti vis dar noriu. O Tavo pasakojimas tikiu, kad puikiai galės pasitarnauti kaip špargalkė  biggrin.gif


Ačiū labai. 4u.gif

Madeira, tikėkimės, kad išsipildys, oro bendrovė nesubankrutuos.

Tau geros kelionės ir puikių įspūdžių. 4u.gif Lauksiu reportažo. wub.gif

QUOTE(Zilvinas75 @ 2013 11 07, 16:34)
ploja.gif
Vakariniais Neapolio ilankos vaizdais galima avirutes iliustruot


4u.gif
Gražu ir gera ten buvo. Kas vakarą eidavome nors trumpam pasigrožėti. Tik debesys labai dažnai užstodavo.

QUOTE(abiga @ 2013 11 07, 18:33)
Aciu uz nuostabias nuotraukas  ir pasakojima, skaitydama vis pagalvodavau, koks darbas yra paciai organizuotis kelione 4u.gif


Ačiū. 4u.gif
Darbelio nemažai, ypač jei visuomeniniu transportu keliaujama. Bet kaip sakoma, kai dirbi mylimą darbą, tik malonumas yra. thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
linole, šaunus reportažas, kaip ir jo kūrėja thumbup.gif
Tuoj aptrepsėsit visą Europą mirksiukas.gif Taip gera buvo čia vakarais užsukt ir dar pritariu kažkam, kas rašė, kad tos "paklodės" labai patinka-daug informacijos, daug emocijų...4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingel @ 2013 11 07, 20:12)
linole, šaunus reportažas, kaip ir jo kūrėja thumbup.gif
Tuoj aptrepsėsit visą Europą mirksiukas.gif Taip gera buvo čia vakarais užsukt ir dar pritariu kažkam, kas rašė, kad tos "paklodės" labai patinka-daug informacijos, daug emocijų...4u.gif  4u.gif  4u.gif


Ačiū už tokius šiltus žodžius. 4u.gif

Ech, aptrepsėti visą Europą - misija neįmanoma. smile.gif Nes turiu tik vieną gyvenimą, ribotą biudžetą ir darbą. biggrin.gif
Atsakyti
Ačiū už tokį gražų reportažą, vienas malonumas buvo su jumis keliauti wub.gif
Atsakyti
O man nuotraukų nerodo sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūsų Didenybė @ 2013 11 11, 11:49)
O man nuotraukų nerodo sad.gif


niekam neberodo. Per populiarus reportazas siuo metu
Atsakyti
QUOTE(Jūsų Didenybė @ 2013 11 11, 12:49)
O man nuotraukų nerodo sad.gif


QUOTE(Zilvinas75 @ 2013 11 11, 12:52)
niekam neberodo. Per populiarus reportazas siuo metu


Nerodo. verysad.gif

Atsiprašau, kad negalite šiuo metu pažiūrėti. Paprašysiu luktelti keletą savaičių. Po kurio laiko nuotraukų rodymas atsinaujins. 4u.gif
Atsakyti
Linole, pasakojimas labai idomus, issamus. Nuotraukos nuostabios. Informacija apie traukinius teks nusirasyti i savo atmintine (uzrasu knygute, kelioneje pravers) drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingrida N. @ 2015 01 04, 19:40)
Linole, pasakojimas labai idomus, issamus. Nuotraukos nuostabios. Informacija apie traukinius teks nusirasyti i savo atmintine (uzrasu knygute, kelioneje pravers)  drinks_cheers.gif


4u.gif
Džiaugiuosi, kad radote naudingos informacijos. thumbup.gif
Atsakyti