Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Jau gavau doh.gif Neisivaizduoju, kaip susitvarkysiu...
Atsakyti
gavau pioneer.gif kol kas be minciu biggrin.gif hmmm...
Atsakyti
Uchhh ochhh. Man regis, pamačiau šviesą tunelio gale. Jei per žioplą galvą nieko nesupainiojau ir nepridirbau, savo misiją lyg ir atlikau rolleyes.gif
Primenu, kad foto savo fabrikėliuose galėsite presuoti iki 2014-01-06 23:59 val.smile.gif
Jaučiuos nusipelniusi poilsio.
Nesusikoliokite su mūzomis biggrin.gif

P.S. Jei kas negavo, rėkite, eisiu ieškot wink.gif
Atsakyti
Ačiū Iks už burtus, nuotraukytę gavau, minčių 1000000 , svarbu su mūza nesusipykt ir įgyvendint kaip norisi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sbo @ 2013 11 06, 20:53)
Jau gavau doh.gif  Neisivaizduoju, kaip susitvarkysiu...


Svarbu nesijaudinti ir gerai maitintis. Be panikos. Jei ir Erikamaja šitaip ( doh.gif) trankytų galvą, kaip mat išpurtytų tas savo mintis su daug daug nuliukų biggrin.gif Aš kol kas sėdžiu lengvai apdujusi, nuliukų gal irgi nerandu (nors apie kiekvieną foto turejau progos iš anksto pagalvoti), bet ir nepanikuoju. Gamta nemėgsta tuštumos. Susigalvos kas nors, jei ne šiandien, tai ryt poryt smile.gif Svarbiausia negalvoti, kad visos galvoja, jog jeigu atneši ne tai, ką jos galvoja, riesta tau bus ant šio svieto smile.gif Kaip ten - o sporte, tu taika! ir taip toliau. Beje, nepasirūpinau olimpiniu talismanu, meška ar opšra kokia su fakelu, pražiūrėjau cool.gif
Atsakyti
na laiko nemazai, tai sumastysim kazka smile.gif
Atsakyti
nagi nagi... sveikos mergaitės ir moterėlės 4u.gif parolimpiniams sprendimams gavau uhhhh... vasarišką variantą, reiks galvelę pakrapštyti!
Atsakyti
Ir as gavau nuotrauka koliazams... bigsmile.gif sugalvosiu ka nors... manau ne pati sunkiausia varianta gavau biggrin.gif


Renkuosi skaneri juostai, ziuriu stai i si http://www.bhphotovi...k_II_Image.html . Gal yra cia nusimananciu ir patars i ka ziureti, ir ar padorus sis variantas butu. Noreciau isitekti iki $200. Labai buciau dekinga uz info 4u.gif Turiu juostu milijona, bet nefotografuoju, nes skanerio neturiu...o labai jau brangiai iseina pas mus lab'e skenuot...plesia kaip uz karve ir dar gaunu diska su mazytem nuskanuotom fotografijom doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sea Girl: 07 lapkričio 2013 - 02:44
QUOTE(saigha @ 2013 11 06, 10:14)



koks grozis!

QUOTE(Sea Girl @ 2013 11 06, 18:42)
Ir as gavau nuotrauka koliazams... bigsmile.gif  sugalvosiu ka nors... manau ne pati sunkiausia varianta gavau biggrin.gif
Renkuosi skaneri juostai, ziuriu stai i si  http://www.bhphotovi...k_II_Image.html . Gal yra cia nusimananciu ir patars i ka ziureti, ir ar padorus sis variantas butu. Noreciau isitekti iki $200. Labai buciau dekinga uz info 4u.gif  Turiu juostu milijona, bet nefotografuoju, nes skanerio neturiu...o labai jau brangiai iseina pas mus lab'e skenuot...plesia kaip uz karve ir dar gaunu diska su mazytem nuskanuotom fotografijom doh.gif


Sea Girl, o kur tu nesi skenuoti juostas? as nunesu i national camera exchange, nezinau, ar pas jus toks yra, tai nepasakyciau, kad kainuoja daug… ar priklauso nuo to, kokio formato juostas naudoji?
Atsakyti
QUOTE(Foggy @ 2013 11 07, 03:49)
Sea Girl, o kur tu nesi skenuoti juostas? as nunesu i national camera exchange, nezinau, ar pas jus toks yra, tai nepasakyciau, kad kainuoja daug… ar priklauso nuo to, kokio formato juostas naudoji?

As nenesu, nes nest nebera kur... salia aplink nera pro labu, o vietinej paprastoje parduotuveje nuskanuoja jas labai mazos rezoliucijos uz $5 plius juostos ryskinimas $2.99 Paskunius kartus siunciau i darkroom.com, ten juosta uz $10 nuskanuoja i diska mazos rezoliuciojos irgi, padoresnes bet dar nedidels rezoliucijos $15 (viena juosta) Na nzn. man cia atrodo daug, kai buna taip kad tik pora kadru juosteje esu patenkinta. Kazkaip ir stabdo mane neturejimas skanerio...kai paskaiciuoju, kas nuskenavus 10 juostu as jau savo skaneri galiu turet, tai matematika paprasta... Taigi noriu skanerio, nes noriu i juosta fotografuot daugiau. Isryskint nunesti daug nekainuoja....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sea Girl: 07 lapkričio 2013 - 06:24
labas rytas

saighos įdėtus mongolų ir kitų tautelių portretus siūlau žiūrėti skambant neseniai Vilniuje besilankiusiai mongolų dainininkei Urnai. aš ją įsimylėjau ir dabar jau mylėsiu iki amžiaus pabaigos. pajuskit, kokio platumo tos tautos dainos. varai ristele per neaprėpiamus plotus ir niūniuoji sau.. paromis. uf.

URNA
Atsakyti
Panašu, kad ir gulsiu, ir kelsiuos žiūrėdama ir svarstydama apie gautąją foto biggrin.gif

Labas rytas smile.gif
Atsakyti