Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

O aš kaip tik neužmigsiu jei nepamatysiu. laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Opšra @ 2013 11 06, 19:30)
Labai įdomiai susiskaito šita frazė, jei gėrimo pavadinime kirtis dedamas priešpaskutiniame skiemenyje (kaip sugebėjau perskaityti aš... biggrin.gif).



aš susiprunkščiau perskaičiusi būtent taip pirmą kartą biggrin.gif
Atsakyti
baikit prunkšti, aš tuoj susimaišysiu tuose burtuose (lenkiu galvą prieš Ka, ot kantrybės turi žmogus, ne taip, kaip... nesakysiukas lotuliukas.gif)
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 11 06, 19:50)
baikit prunkšti, aš tuoj susimaišysiu tuose burtuose (lenkiu galvą prieš Ka, ot kantrybės turi žmogus, ne taip, kaip... nesakysiukas lotuliukas.gif)


mažiau gert reikia! biggrin.gif

p.s. vilnietės, gal kokį meetą pasidarom iki Kalėdų?
Atsakyti
aš jau susimaišiau. T.y. akyse dingo Iddos foto. Idda, būk gera, pakartok, labai atsiprašau, neradau niekur, nei prie ištrintų, nei dar kur nors, mistika... O prieš kelias minutes dar buvo. Ačiū.
Blem, dar ir pati Idda dingo iš eilutės apačioje sad.gif

RADAU 4u.gif Ložnaja trevoga biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 06 lapkričio 2013 - 20:15
QUOTE(Iks @ 2013 11 06, 19:50)
baikit prunkšti, aš tuoj susimaišysiu tuose burtuose (lenkiu galvą prieš Ka, ot kantrybės turi žmogus, ne taip, kaip... nesakysiukas lotuliukas.gif)

Nesijaudink, įgysi patirties ir tu puikiai susitvarkysi. mirksiukas.gif Niekas nesakė, kad Ka pirmą kartą buvo lengva. Bet jau ir neatsimenu kaip buvo pačioje pradžioje. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 11 06, 20:07)
aš jau susimaišiau. T.y. akyse dingo Iddos foto. Idda, būk gera, pakartok, labai atsiprašau, neradau niekur, nei prie ištrintų, nei dar kur nors, mistika... O prieš kelias minutes dar buvo. Ačiū.
Blem, dar ir pati Idda dingo iš eilutės apačioje sad.gif

RADAU 4u.gif Ložnaja trevoga biggrin.gif


Be panikos mergiot, pakartosiu mirksiukas.gif

ooo matau jau atradai smile.gif nei nei kokią gražią gavau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Idda: 06 lapkričio 2013 - 20:36
As jau galiu ramiai eit miegot, nuotrauka gavau, minciu jau siokiu tokiu atsirado smile.gif))
Atsakyti
sveiki.gal as cia biski ir ne i tema,bet ieskau fotografo simbolinei seimos sventei iamzinti (pirmajai komunijai) kuri nusimato sia vasara..gal kas ka galetumet pasiulyti , veiksmas vyksta prienu raj,uz kauno ribos gal apie 20 km, tad tinka tiek is kauno tiek is prienu. jei kas atsilieptu lauksiu pasiulymu i A.Z. dekui,ir soriukas jei ka suerzinau,tiesiog nebezinojau kur ieskot,anksciau viskas budavo skelbimu lentoj,bet dabar ziuriu viskas is ten panaikinta sad.gif 4u.gif
Atsakyti
As dar negavau. Idomu, ka gausiu, ir idomu, kas maniske gaus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jeg @ 2013 11 06, 20:38)
sveiki.gal as cia biski ir ne i tema,bet ieskau fotografo simbolinei seimos sventei iamzinti (pirmajai komunijai) kuri nusimato sia vasara..gal kas ka galetumet pasiulyti , veiksmas vyksta prienu raj,uz kauno ribos gal apie 20 km, tad tinka tiek is kauno tiek is prienu. jei kas atsilieptu lauksiu pasiulymu i A.Z.  dekui,ir soriukas jei ka suerzinau,tiesiog nebezinojau kur ieskot,anksciau viskas budavo skelbimu lentoj,bet dabar ziuriu viskas is ten panaikinta sad.gif  4u.gif


beveik prieš metus fotografus šventėms rezervuoja tie, kurie gali mokėti ne tik simbolinę kainą ir samdyti rimtus fotografus. o simbolinę kainą dažnai ima pradedantys, kurie iki vasaros gali tapti visai nebepradedančiais. gal Jūs palaukit truputį iki pavaario, tada ieškokit kokio norinčio pasipraktikuoti. 4u.gif
Atsakyti
Kas dar negavot, be panikos. Darau trumpą pertraukėlę, bet tikrai tikrai visas dar šiandien aplankys parolimpinė šmėkla smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 06 lapkričio 2013 - 20:51