Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Ka @ 2013 11 05, 13:59)
Aha, pats laikas pradėti registruotis ir į šį užsiėmimą.  ax.gif

Ar nebus per sunku ir cia pagelbeti? blush2.gif
Atsakyti
Registracija į advento žaidimą. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 11 05, 11:21)
po dvyliktos nakties gali vaidentis nesivaidenusi, nepadės. tokiu metu būnu išvykusi į tolimą knarkimo šalį biggrin.gif


Ok, pradedu vaidentis dabar, kol esi ranka pasiekiama smile.gif Tarkim, primenu, kad žadėjai "visuomenininkėms" ne tik atvirukus išsiųsti, bet ir pakomentuoti tai, ką jos atnešė rolleyes.gif Aišku, jei yra ką komentuoti...Aš va - amžinai su tariamąja nuosaka... Aną ketvirtadienį baisiai pasigailėjau neturinti instrumento... Prisėdo šalia tokia baisiai plepi bobulytė, į kelionės pabaigą tiek įsijautė, kad kone į svečius arbatėlės kvietė. Jaučiu, būčiau išdrįsusi užsiprašyti portreto 2-ajame G smile.gif Jaučiu, būtų mielai sutikusi...

QUOTE(sayonara @ 2013 11 05, 12:50)
Aplankiau, esu sužavėta ir labai rekomenduoju smile.gif


Suintrigavai wink.gif O jau tekstukas smile.gif

QUOTE(Ka @ 2013 11 05, 12:52)
Man nesunku. smile.gif


4u.gif

QUOTE(Veronika~ @ 2013 11 05, 12:53)
Jo jau reiketu pradeti kaledinius mainus. Ir dar yra puikus zaidimas -  Advento kalendorius.


Šito nežinau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 11 05, 13:20)
Šito nežinau g.gif

Pernai metų kalendorius. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ka @ 2013 11 05, 13:36)

kaip grazu bigsmile.gif bigsmile.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ka @ 2013 11 05, 15:36)


vaje kaip faina, net pakvipo kaledom wub.gif

Reik greiciau man ta WB damust, taip noris pas jus i zaidimus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ka @ 2013 11 05, 14:36)

Galvojau nedalyvauti, bet kai pamaciau praeitu metu kalendoriu, toki grozi, nutariau butinai sudalyvauti wub.gif
Atsakyti
Yes, parolimpinių neklaužadų sąrašas sumenko per tris punktus wink.gif Neturiu pagrindo netikėti šios dienos pažadukais (Vedda, gavau 4u.gif), tad telieka sulaukt žinių iš:

1. M-a-n-g-u-t-e-s
2. S-e-a g-i-r-l
3. M-i-r-a-v-a-l
4. I-d-d-o-s
5. F-o-g-g-y
6. v-i-e-n-i-n-t-e-l-e-s
7. r-e-f-r-e-s-h / b-ū-t-y-b-e-s smile.gif

QUOTE(Jurzole @ 2013 11 05, 13:02)
Iks, emailas tas, kuris Flickr nurodytas, taip?
As gilioj panikoj, nes dar neturejau kada foto ieskoti, bet tikiuosi sivakar ka nors rasti, kitaip bus labai geda...


Jurzole, Tau irgi nutransliavau AŽ smile.gif

Ir... dėmesio VISI PAROLIMPIEČIAI.
Gali (bet nebūtinai) taip atsitikti, kad parolimpinį startą teks TRUPUTĮ nukelti. Gal ir neteks, bet įspėju iš anksto, nes neįsivaizduoju savo rytdienos lokalizacijos ir tikslių galimybių pasiekti kompą. Tad, jei iš manęs sulauksit tylos, nepanikuokite. Ryt anksčiau ar vėliau patikslinsiu. Ta proga užtikrinu - nebijokit ir neužsiciklinkit (jei visai nespėjate) ties 23:59 val., tikrai nebudėsiu ir ryt geriausiu atveju tik vakarop įvykdysiu savo misiją. Žodžiu, pranešiu. Atsiprašau dėl nesklandumų ax.gif
Atsakyti
Iks, butinai atsiusiu siandien, pazadu!!!! Kai tik mazasis monstriukas atsiguls pietu miego BUTINAI 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sea Girl @ 2013 11 05, 19:26)
Iks, butinai atsiusiu siandien, pazadu!!!! Kai tik mazasis monstriukas atsiguls pietu miego BUTINAI 4u.gif


Smagu girdėti smile.gif Idda, gavau. Kaip ir visų, kas siuntė smile.gif Ledai tikrai pajudėjo, ponai prisiekusieji!

Say, ir vėl apie bulves pamiršai (įtariu) ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 05 lapkričio 2013 - 19:53
Iks, ir as ka tik issiunciau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sbo @ 2013 11 05, 20:01)
Iks, ir as ka tik issiunciau 4u.gif


Gavau smile.gif - ir Tavo, ir Miraval, ir Delicious... Jei ko nepaminėjau, nepykit, kiek painiojuos tarp nick'ų ir tikrų vardų bei tėvavardžių smile.gif Iš viso po mano sparnu tupi ir valandos IKS ( biggrin.gif) laukia 18 foto. Dar kelios anonsuotos. 4 asmenys visiškai pasislėpė, bet gal ruošia ir nesiblaško wink.gif Žodžiu, olimpiada tikrai įvyks wink.gif
Atsakyti