Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Iks, as atnesiu foto, bet velai vakare. Nenorejau is archyvo fotkes, teisingiau nieko tinkancio nepasirinkau, o siandien turejau proga pafotografuoti, tai labai tikiuosi, kad turesiu nauja nuotrauka special for koliazu zaidimui:)))
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 11 05, 08:07)
pacituotum, a?; o gal yra tasai tekstas virtualiajam psl.?, neradau greitosiomis užėjusi...


ups, vakar pamiršau. prie kompo netupėjau visai. elektroniniame neradau, bet labia išsmaiai ir neieškojau. pabvandysiu šiandien prisiminti. matai, kas būna, kai galvoje riešutas daro tyn-tydyng-tydyng-tyn-tyntyn smile.gif
Atsakyti
Iks, taip geda, primink prasau el.pasta, kuriuo siusti koliazui nuotrauka? Uzrasine Minske palikau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vedda @ 2013 11 05, 10:06)
Iks....  doh.gif .... nors cygel cygel, bet kaip ir visada tOkiu atveju lakstau is kampo i kampa ... tikuosi spesiu iki dvylikto duzio ir neliksiu be nieko  cool.gif


Žiūrėk Tu man wink.gif Kitaip ateisiu Tau vaidentis po dvyliktos biggrin.gif

QUOTE(Veronika~ @ 2013 11 05, 10:43)
Iks, as atnesiu foto, bet velai vakare. Nenorejau is archyvo fotkes, teisingiau nieko tinkancio nepasirinkau, o siandien turejau proga pafotografuoti, tai labai tikiuosi, kad turesiu nauja nuotrauka special for koliazu zaidimui:)))


Ir aš tikiuosi smile.gif Beje, dėl visa ko linkiu mažiau savikritikos, jei kartais šiandienos rezultatai nepranoktų lūkesčių smile.gif Aš, tarkim, tikėjaus paruošti kur kas įdomesnį variantą, bet susipykau su laiku, aplinkybėm, užgriuvo krūva force majeure, tad susimažinau iki (padorumo ribų neperžengiančio) minimumo, bet startuot pasiruošusi smile.gif

QUOTE(sayonara @ 2013 11 05, 10:49)
ups, vakar pamiršau. prie kompo netupėjau visai. elektroniniame neradau, bet labia išsmaiai ir neieškojau. pabandysiu šiandien prisiminti. matai, kas būna, kai galvoje riešutas daro tyn-tydyng-tydyng-tyn-tyntyn smile.gif


Na, ir Tau (bulvių klausimu) galiu zaodno pasivaidenti po dvyliktos biggrin.gif

QUOTE(sbo @ 2013 11 05, 10:55)
Iks, taip geda, primink prasau el.pasta, kuriuo siusti koliazui nuotrauka? Uzrasine Minske palikau doh.gif


Išsiunčiau AŽ smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 11 05, 11:16)

Na, ir Tau (bulvių klausimu) galiu zaodno pasivaidenti po dvyliktos biggrin.gif



po dvyliktos nakties gali vaidentis nesivaidenusi, nepadės. tokiu metu būnu išvykusi į tolimą knarkimo šalį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 11 05, 10:59)

k-r-i-s-t-a-l-i-n-e-s sad.gif,


Iks, parašyk ir mano savo el. paštą 4u.gif vakare atsiųsiu foto ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kristalines @ 2013 11 05, 12:24)
Iks, parašyk ir mano savo el. paštą  4u.gif  vakare atsiųsiu foto  ax.gif


išsiunčiau AŽ pioneer.gif
Papildyta:

***

Beje, kaip dėl kalėdinių mainų? Man regis, pats metas būtų registruotis. Tik kas registruos, gal Ka sutiktų? Man nuo parolimpinų kol kas sotu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 05 lapkričio 2013 - 12:48
Aplankiau, esu sužavėta ir labai rekomenduoju smile.gif

Įrodymas su telefonu biggrin.gif
user posted image

o čia tekstukas smagus, ten tokių nemažai prie foto smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 11 05, 12:48)
Beje, kaip dėl kalėdinių mainų? Man regis, pats metas būtų registruotis. Tik kas registruos, gal Ka sutiktų? Man nuo parolimpinų kol kas sotu biggrin.gif

Man nesunku. smile.gif Turiu daugumos adresus, kieno pasikeitę turės atsiųsti. smile.gif

Pradedame registraciją Kalėdiniuose mainuose. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ka: 05 lapkričio 2013 - 12:56
QUOTE(Iks @ 2013 11 05, 13:48)
Beje, kaip dėl kalėdinių mainų? Man regis, pats metas būtų registruotis. Tik kas registruos, gal Ka sutiktų? Man nuo parolimpinų kol kas sotu biggrin.gif

Jo jau reiketu pradeti kaledinius mainus. Ir dar yra puikus zaidimas - Advento kalendorius.
Atsakyti
Aha, pats laikas pradėti registruotis ir į šį užsiėmimą. ax.gif
Atsakyti
Iks, emailas tas, kuris Flickr nurodytas, taip?

As gilioj panikoj, nes dar neturejau kada foto ieskoti, bet tikiuosi sivakar ka nors rasti, kitaip bus labai geda...
Atsakyti