Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Mangute @ 2013 11 04, 01:16)
dar vis galvojau galvojau, jei su kitom fotkėm viskas gerai, tai gal fotike kokius parametrus pakeitei?
Na kaip minejau is prof. fotografo studijines foto mano paretusuotos atrodo irgi siek tiek nuejusios ratilais, nors ir originalios pavertus monitoriu skaidosi i pora atspalviu blink.gif
Na zodziu as jau visiskai nebesuprantu kame kampas, permeciau foto i kita kompa, irgi Mac'as, galvojau gal kompo nustatymai nusoko, nu bet tas pats velnias matosi. Gal as su lightroomo koki highlights perspaudziu g.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 11 04, 09:24)
labas rytas,

tai gal tebuna savaitine tema bulvikes? pratesiant maista neva? ka Jus i tai?

labai daug darbo turiu, bet dziaugiuosi maisto nuotraukom, kurias butinai pakomentuosiu. saunuoles tos, kurios sudalyvavot.
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2013 11 04, 11:31)
tai gal tebuna savaitine tema bulvikes? pratesiant maista neva? ka Jus i tai?

labai daug darbo turiu, bet dziaugiuosi maisto nuotraukom, kurias butinai pakomentuosiu. saunuoles tos, kurios sudalyvavot.


galima ir taip.
Atsakyti
Tikrai kiek daug maisto nuotrauku, nepamenu tokio aktyvumo smile.gif

As sutinku, kad bulvikes butu savaitine tema 4u.gif

Iks, turiu kelias foto paruosusi siuntimui, siandien galutinai nuspresiu (o kaip butu gerai pasitarti su kuo nors biggrin.gif )
Atsakyti
Šaunuolės visos kurios fotografavo ir pamatė maisto fotografavimo sunkumus:) trumpai brūkštelsiu apie kiekviena iš savo varpinės smile.gif

Foggy ilgai tyrinėjau koks ten maistas, visai nieko atrodo, bet pasakysiu kas užkliuvo, spalvos jos man nesukelia apetito, jei būtu kitoks apdirbimas mano nuomone daug geriau žiūrėtusi, druska su žirniais fainai kad pabarstyta, bet medžiagos jau man atrodo per daug, šaukšta bučiau sukusi hoizontaliai ir čiut iš arčiau ta visa bliuda pritraukusi. O kas ten per maistas?

sbo taip maista paprastas bet gali būt ir neprastas, labaisuai koja pakišo kadro suspaustumas

Mėlynakė smagu kad bandei bet pats kadras per tamsus, ir visko per daug, vienas pyrago gabalėlis žiūrėtusi daug geriau, bet kad atsiskleistu pyrago grožis gal kitokio kampo reiktu paieškoti

saighaskaniai atrodo, bet antras planas pagadino vaizda, jis tik blaško

Veronika~ o taip kai aplink alkanų žmoniu akys už nugaros stebi labai sunku smile.gif))
nėra prastai bet nekelia apetito ir tiek ax.gif

Būtybėlabaiusia pakišo koja mėlyna lėkštė, man tarood ji čia nelabai tinka ir kitoks fotografavimo kampas būtu įdomesnis

Vedda užsinorėjau sriubos, tikrai kelia apetita, tik norėtusi daugiau dešinės kad lėkštės krastas matytusi su šaukštu
Atsakyti
Vienintele, aciu labai uz komentara 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2013 11 04, 13:15)
galima ir taip.

Saunu. Tad savaitine tema tokia:

QUOTE(sayonara @ 2013 11 04, 09:24)
vakar skaičiau literatūrmenį, ten buvo labai gražiai ir daug apie bulves rašyta bigsmile.gif (vakare galėsiu pacituoti), tad skelbiu kūrybinį konkursėlį, trukmė - savaitė, t.y. iki kito pirmadienio laukiu BULVIŲ (arba bulvės) nuotraukų (sukursiu flickre temą, dėti flickran ir čia). pasitelkite savo fantaziją, įkvėpimo semkitės iš still life fotografų, bet nepadanginkite bulvės tarp kitų objektų, nes ši savaitė - bulvės savaitė smile.gif


klausimelis: o bulves kaip bulviu kose ar saltibarsciuose tinka? ar cia grynai rodome bulve su zievele - bulve kaip forma, bulve su bulve ir t.t.?
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2013 11 04, 13:25)
Saunu. Tad savaitine tema tokia:
klausimelis: o bulves kaip bulviu kose ar saltibarsciuose tinka? ar cia grynai rodome bulve su zievele - bulve kaip forma, bulve su bulve ir t.t.?


neee, bulvių košė ir bulvė šaltibarščiuose yra maistas, mano požiūriu. aš savo užduotimi skatinu pasitelkti kūrybiškumą ir fotkinti žalią, neskustą arba su lupenomis virtą bulvę ir iš to padaryti meno kūrinį, jadrytvaijrogės smile.gif

prisiminkit edward weston ir jo still life, kitus still life (j. sudek ir pan.), kur ne tiesiog numestas daiktas, o ieškotas, apgalvotas, apeitas 13 kartų. mano uošvis pasakojo, kad studijuodamas VU matė, kaip Sarbievijaus kiemelyje ėjo kažkuris iš LT fotograifjos grandų (nebepamenu, kurį jis minėjo) aplink medį ir tik taką aplink išmynęs nuspaudė mygtuką.
Papildyta:


VOVERAITE, atsiųsk adresą į AŽ, atviruką gausi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sayonara: 04 lapkričio 2013 - 13:35
Merginos, dėkoju už sveikinumus wink.gif

Taigi,
DĖMESIO! naujas konkursas: "Atspindžiai" (tiesiogine šio žodžio prasme smile.gif )
Lauksiu įdomių, originalių, netikėtų fotografijų su atspindžiais.
Tinka įvairiausi atspindžiai: ant vandens, stiklo, metalo ir ant visų kitų vaizdą atspindinčių paviršių.
Žinoma, nepamirškit ir šviesos, kompozicijos (čia aš ypač griežta biggrin.gif ) ir visų kitų svarbių dalykų fotografijoje.

Taisyklės:
1. Dalyvauti gali tik atsiskaičiusios visus ND.
2. Dalyvauja tik naujos nearchyvinės nuotraukos.
3. Galima kelti ir daugiau nei vieną nuotrauką.
4. Nuotrauką kelti ir SM temoje ir BŪTINAI flickr!

Konkursas vyks nuo 2013-11-04 iki 2013-12-08 (imtinai).
Nugalėtojos lauks priziukas.

Taigi, kurkit, ieškokit, fotografuokit ir mėgaukitės, ir žinoma, pasirodykit mums!Sėkmės! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo korete: 04 lapkričio 2013 - 14:46
QUOTE(sayonara @ 2013 11 04, 08:24)
vakar skaičiau literatūrmenį, ten buvo labai gražiai ir daug apie bulves rašyta bigsmile.gif (vakare galėsiu pacituoti)...


pacituotum, a?; o gal yra tasai tekstas virtualiajam psl.?, neradau greitosiomis užėjusi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 05 lapkričio 2013 - 08:15
M-a-n-g-u-t-e wacko.gif,
V-e-d-d-a unsure.gif,
k-r-i-s-t-a-l-i-n-e-s sad.gif,
g-i-z-z-y blink.gif,
V-e-r-o-n-i-k-a ~ huh.gif,
D-e-l-i-c-i-o-u-s 000189.gif,
J-u-r-z-o-l-e lens.gif,
s-b-o g.gif,
S-e-a g-i-r-l cray.gif,
M-i-r-a-v-a-l mastau.gif,
I-d-d-a triniti.gif,
F-o-g-g-y ax.gif,
v-i-e-n-i-n-t-e-l-e cry.gif,
r-e-f-r-e-s-h / b-ū-t-y-b-e mastau.gif !!!!!!

Parolimpiada pastatyta ant kortos! Traukit savo kozirius, kol nevėlu wink.gif
Atsakyti
Iks.... doh.gif .... nors cygel cygel, bet kaip ir visada tOkiu atveju lakstau is kampo i kampa ... tikuosi spesiu iki dvylikto duzio ir neliksiu be nieko cool.gif
Atsakyti