Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Sea Girl @ 2013 11 02, 11:11)
Na ka gi, Autoportretu konkursas baigesi.


Sveikinimai Koretei 4u.gif


QUOTE(sbo @ 2013 11 03, 11:29)
Grazus Vininteles sedevras, idomus labai, kur ten man rodyt savo  biggrin.gif
Mano toli grazu ne restoraninis patiekalas, tai ir parodyti ji "restoraniskai" niekaip  unsure.gif
Net nzn ar rodyt...


rodyk rodyk, man irgi labai baisu… gaminau specialiai namu darbams, bet nufotografuoti "restoraniskai" visai nesigauna unsure.gif


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Foggy: 03 lapkričio 2013 - 20:02
QUOTE(sbo @ 2013 11 03, 19:29)
Net nzn ar rodyt...


Aš žinau!: RODYK wink.gif
Atsakyti
Juoksites is manes, nes mano pateikimas visiskai paprastas blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sbo: 03 lapkričio 2013 - 21:45
Nei restorano lygio čia, nei pateikimas įdomus, bet įdėsiu...

user posted image
Atsakyti
skanaus

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Grethenn @ 2013 11 01, 01:44)
hm, sudetinga man cia viskas  blink.gif  va dar prisegu tik ikeltos i kompa foto sreenshota, neiseksportavus i jpg, nors ratilai siek tiek matosi bet vaizdas geresnis. nors tas sreenshotas is vis neaiskiai rodo, net spalvos nesutampa.
tsidarius su ps programa raw failams tvarkyti tas pats biesas-ratilai.
Ps erdve sRGB, tik ne visai suprantu kada ir kur man tuos bitus nusistatinet. Kai jau isikeliu jpg i Ps tai matau, kad image 8bit. O su lightroomo gal kas susidures? Beje gal galeciau atsiusti kam nors ta raw faila, jei nesunku paziuretumete? smile.gif

Aciu!


dar vis galvojau galvojau, jei su kitom fotkėm viskas gerai, tai gal fotike kokius parametrus pakeitei?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mangute: 03 lapkričio 2013 - 23:17
Negalvojau, kad fotografuoti maista nebus taip lengva, pabandziau ir as, tik turejau nedaug laiko, kad daugiau ir ivairiau pafotografuoti, viska stebejo alkanas vyras, tai vis skubino mane, kad greciau duociau jam valgyt:)))

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Veronika~: 03 lapkričio 2013 - 23:32
labas rytas,

ar visos gyvos po ilgo savaitgalio? smile.gif

vakar skaičiau literatūrmenį, ten buvo labai gražiai ir daug apie bulves rašyta bigsmile.gif (vakare galėsiu pacituoti), tad skelbiu kūrybinį konkursėlį, trukmė - savaitė, t.y. iki kito pirmadienio laukiu BULVIŲ (arba bulvės) nuotraukų (sukursiu flickre temą, dėti flickran ir čia). pasitelkite savo fantaziją, įkvėpimo semkitės iš still life fotografų, bet nepadanginkite bulvės tarp kitų objektų, nes ši savaitė - bulvės savaitė smile.gif

tokių foto nelaukiu:
user posted image
nedėkite ir patiekalų iš bulvių unsure.gif

am I crazy, or what? biggrin.gif bet aš visai rimtai..smile.gif

p.s. atvirukai merginoms, įdėjusioms foto iš visuomeninio transporto, iškeliaus rytoj.


Papildyta:
dar pagalvojau, kad dėl visa ko pacituosiu klasikinę dainušką: nebijok, neišprotėjau, nesisupsiu ant pušies biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki smile.gif
Ačiū, kas pakomentavote mano auto, žinau - jis netobulas smile.gif Pasistengsiu pas jus dažniau apsilankyt, dabar tiesiog nieko nespėju, o taip negražu gi iš mano pusės.

Aš dar vieną foto į maisto temą turiu. blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Na ir aš rodausi ...

user posted image


sveikinimai Koretei 4u.gif
Atsakyti
Štai kokios temos mūsų moterims reikalingos smile.gif Nė viena savaitgalinė/savaitinė tema nesulaukė tiek foto smile.gif

Labas rytas:)
Atsakyti
Mangute,
Vedda,
Ka,
kristalines,
gizzy,
Veronika~,
Delicious,
Jurzole,
sbo,
Sea girl,
Miraval,
Idda,
erikamaja,
R.i.R. (NeMa),
Foggy,
vienintele,
refresh/būtybe,

LABORA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! biggrin.gif
(Kol dega krūtinėj šventa ugnis toji,
Kur traukia prie darbo ir duoda tiek vieko,
Jog menkas ir silpnas net milžinu stoji,
O, dirbk, idant neitų ugnis ta ant nieko! tongue.gif)

P.S. Jei nepagavot mūzos už liažkos, neškit ką nors iš archyvų, galop, net tai, ką jau rodėte, čia juk parolimpiada, ilgai ir nuobodžiai nesibarsime. Tik neškite, neverskite manęs atsistatydinti smoke.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 04 lapkričio 2013 - 10:07