Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Iks @ 2013 11 01, 21:59)
Va va. Ir man į parolimpinius slunkius jau maga kreiptis kone Donelaičio hegzametru, kad:

nustotų anys ištisi ir užkloti krankt pas kakalį šiltą biggrin.gif
ir kad nemįslytų, kad vis miegot mums sviete yra paskirta biggrin.gif
ogi dabar, žėlėk dieve! jau lapkritis randas
ir vis mažiau čėso beliek į traukinį spėti
ohmy.gif

Iki lapkričio 5 d. 23 val. 59 min. liko tiek, kiek liko wink.gif

(iš 26-27 sportininkų iki starto linijos kol kas nusiorientavo tik 6 laimingieji)


deja, mano slunkių slunkius kompukas, vos užkrauna fotkę, bandysiu dar darbinį kankinti, kad tik spėt į parolimpines smile.gif
Atsakyti
Na ka gi, Autoportretu konkursas baigesi. Saunuoles visos kurios dalyvavot! Patiko visu darbai, merginos JUS NEREALIOS wub.gif Gaila, bet neturiu Iks iskalbos, todel labai trumpai... "And the winner is..... (ir cia pause kuria seka reklama kokia nors... biggrin.gif ).... the winner is Korete clap_1.gif clap_1.gif clap_1.gif clap.gif
Korete, laukiu adreso i AZ, isiusiu priza thumbup.gif Taip pat laukiame naujos konkurso temos mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sea Girl @ 2013 11 02, 19:11)
"And the winner is..... (ir cia pause kuria seka reklama kokia nors... biggrin.gif ).... the winner is Korete  clap_1.gif  clap_1.gif  clap_1.gif  clap.gif 


Sveikinimai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sea Girl @ 2013 11 02, 20:11)
the winner is Korete  clap_1.gif  clap_1.gif  clap_1.gif  clap.gif 

Sveikinimai laimetojai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sea Girl @ 2013 11 02, 20:11)
"... the winner is Korete  clap_1.gif  clap_1.gif  clap_1.gif  clap.gif 



labai pritariu smile.gif
Atsakyti
sveikinimai Koretei
Atsakyti
Sveikinu Koretę smile.gif
***
Mane truputį apspito visokio plauko nesėkmės ir rūpesčiai, tad, mieli koliažų Nr. 2 dalyviai, pasiskaičiuokit patys, kiek liko wink.gif Turiu lygiai 7 paraiškas. Adiós kol kas cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 03 lapkričio 2013 - 10:29
QUOTE(Sea Girl @ 2013 11 02, 20:11)
Na ka gi, Autoportretu konkursas baigesi. Saunuoles visos kurios dalyvavot! Patiko visu darbai, merginos JUS NEREALIOS wub.gif  Gaila, bet neturiu Iks iskalbos, todel labai trumpai... "And the winner is..... (ir cia pause kuria seka reklama kokia nors... biggrin.gif ).... the winner is Korete  clap_1.gif  clap_1.gif  clap_1.gif  clap.gif 
Korete, laukiu adreso i AZ, isiusiu priza thumbup.gif  Taip pat laukiame naujos konkurso temos mirksiukas.gif  4u.gif


vajėj... biggrin.gif nugi malonu aciuks.gif
učiū už sveikinimus smile.gif
įdimu, kiek laiko galima galvot naują konkurso temą? nes čia rimtas reikalas, reikia rimtai ir pagalvot g.gif biggrin.gif
Atsakyti
visą diena kepiau viriau troškinau kad atnešti ka nors savaites temai, nes man ji labai įdomi, o bet tačiau mintyse viskas gavsoi gražiau nei realybėj smile.gif
Atnešu viena kuris mano manymu geriausiai pavyko
Jūsų teismui
user posted image
Atsakyti
Korete, sveikinimai, saunus autoportretas smile.gif

Vienintele, pirmoj foto norisi,kad ruda spalva eitu iki foto centro,kad lygiai su balta spalva pasidalintu.Pacios foto atrodo sviesios. ir labai kelia smalsuma,kokie cia boksteliai?desertas? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lunameja @ 2013 11 03, 17:54)

Vienintele, pirmoj foto norisi,kad ruda spalva eitu iki foto centro,kad lygiai su balta spalva pasidalintu.Pacios foto atrodo sviesios. ir labai kelia smalsuma,kokie cia boksteliai?desertas?  smile.gif

nebloga mintis viska centruot pirmoj foto, o nuotraukose caneles
Atsakyti
Grazus Vininteles sedevras, idomus labai, kur ten man rodyt savo biggrin.gif
Mano toli grazu ne restoraninis patiekalas, tai ir parodyti ji "restoraniskai" niekaip unsure.gif
Net nzn ar rodyt...
Atsakyti