Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis


QUOTE(mamagute @ 2013 10 31, 06:44)
man rodosi labai pavyko atitaikyti ir pagal šviesą, ir pagal spalvas, ir pagal mintį. Taip, tai nėra pagal turinį toks koliažas, kad vis jį prisimintum, kaip, pvz. Miraval šakutes  hihihi.gif , bet  tai apie ramų, tylų, švelnų augalėlių gyvenimėlį...Mano supratimu- labai gerai smile.gif


aciu, merginos, uz komentarus 4u.gif

Iks, bandziau deti kitaip, bet taip man geriau ziurejosi ax.gif

QUOTE(gizzy @ 2013 10 31, 08:21)
Labai sauniai!
Graziai ziurisi  smile.gif  Jau maciau, kad zinai, jog foto ne mano  smile.gif
Antra foto mano  smile.gif Atsiprasau, tikriai nenorejau siusti  sunkios  blush2.gif Bet manau sauniai susitvarkei, graziai ziurisi, tik del ranku pritariu Iks, gal tikrai nuotrauka apsukus...
Papildyta:

drinks_cheers.gif Tikrai smagu ateit i tema ir tiek nuotrauku pamatyt, jau senai taip nebuvo  rolleyes.gif





neturejau nei menkiausio supratimo, kieno si nuotrauka biggrin.gif ne, nera nuotrauka sunki, kazkam ji gal butu buvusi visai lengva, tiesiog man sunkiai sekesi, reikia daugiau praktikuotis ir i lauka dazniau iseiti gamta pasigrozeti biggrin.gif


Labai smagu ir man matyti temoje pagyvejima, reikia daznesniu tokiu zaidimu su registracijomis, nes kai uzsiregistruoji, tada jau nebera kur trauktis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagute @ 2013 10 31, 15:44)
man rodosi labai pavyko atitaikyti ir pagal šviesą, ir pagal spalvas, ir pagal mintį. Taip, tai nėra pagal turinį toks koliažas, kad vis jį prisimintum, kaip, pvz. Miraval šakutes  hihihi.gif , bet  tai apie ramų, tylų, švelnų augalėlių gyvenimėlį...Mano supratimu- labai gerai smile.gif

sutinku, sviesa nuostabi. bet man skaudziai ziurisi nupjautos rankos, galbut pasukus foto (kaire), kad delnai butu desineje, i koliazho centra, geriau ziureturi? nezinau.
QUOTE(Iks @ 2013 10 31, 16:31)
Ačiū, kad pasisakei. Man taip norėjosi, kad Foggy nebūtų palikta be dėmesio, bet mintys vis nesidėliojo. Pritariu. Teoriškai dar pasvarsčiau, o jei foto per flip apvertus, kad rankų savininkė nebūtų augalėliui Nr.2 "atsukus nugaros"... Hmm. Neturiu Yvettės gebėjimų permatyti kiaurai, tad teorija ir lieka teorija smile.gif

man atrodo mes apie ta pati (skaityti pastebejima virs sio posto:)
Atsakyti
QUOTE(robobebras @ 2013 10 31, 16:45)
gali parodyt raw cia chebrai, gal kuri paziures, neaisku kiek tvarkyta cia fotke.

o tai kas buna jpg formatu?

Monitoriaus nustatymuose viskas gerai su spalvom (24bit-32bit)? nes bent jau mano monitorius nerodo jokiu baisiu ratilu. Pasikeiciau laikinai i 16-bit, tada tikrai matosi baisus ratilai.

Kad ji beveik netvarkyta, va originalas smile.gif ir ji nera pereksponuota, sviesiausioje vietoje nera balta.
user posted image

Jpg formato neturiu siu nuotrauku, o siaip pirma kart susiduriau su siuo dalyku, gal anksciau nepastebedavau, dabar ruko salygomis labai akivaizdziai pasimate.

O sakykit kaip man tuos nustatymus paziureti?
Beje pas mane Mac Pro, tai neturetu buti prob. su monitoriaus nustatymais, nes kompas skirtas dirbti su grafika.

Taip pat yra nuotrauku kurios yra tamsesnes ir matosi labai smulkus vos iziurimi ratiliukai, pasviesinus isryskeja. Rodau originalo ir sviesintos foto pvz:
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Grethenn: 31 spalio 2013 - 18:46
Va, va, man tokie dalykai mistika. Būna ir tamsesnėse foto tokie dalykai matosi. Džiaugiuosi tik, kad ne pas mane. smile.gif
***
Džiaugiuosi, kad nereikėjo man čia taip mojuoti --->user posted image su šiuo įnagiu. Šaunuolės dalyvės, sukosi kaip išmanė ir ne viena sužavėjo savo pratęsimu. bigsmile.gif
Atsakyti
Grethenn
aš nesu tikra, bet logiškai mastant esmė konvertavime, tik dabar reiktu išsiaiškinti kurioj vietoj, kiek bitu pas tave nustatyta, kur nustatai juos raw formate ar jau jpg, kitas dalykas kokia spalvų erdvė( nežinau ar tinkams žodis) sRGB ar RGB ir panašiai, smalsu butu pamatyti raw formama kaip pas mane atidaro.
Aš tokių fintu esu turėjusi jau po apdirbimo, bet pačiam raw faile kiek pamenu ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagute @ 2013 10 31, 16:03)
Jovita, kaip durnai užklausei, tai taip durnai ir atsakiau smile.gif Čia gi ne psichoterapijos būrelis (... nors iš dalies...kaip pažiūrėsi)



QUOTE(Iks @ 2013 10 31, 16:31)
Mangute, jei klausei apie tuos (koliažus), kuriuos aš apsiėmiau kuruoti, tai juk pirmu numeriu įsirašei, tad nesuprantu, dėl ko ėmei ir suabejojai? Aš jau akis pražiūrėjau laukdama Tavo ir ne tik Tavo darbų. O tik 4 didmeistriai kol kas teapsireiškė smile.gif Kiti vis dar repetuoja savąjį apsireiškimą. Dar kiti drebina kinkas ir bodisi savo neva suglebusiais raumenimis. Visiškas iškrikimas. Jokios sportinės dvasios... Citus , Altus, Fortus  biggrin.gif Jurzole, esi toje galeroje, kurioje ir turėtum būti. Net žiurkės nepalieka neskęstančio laivo. O parolimpinis kreiseris apskritai nepaskandinamas biggrin.gif , bet! LAPKRIČIO 5 d. 23 val. 59 min. palieka krantą ~~~~~~~~~~~~~~~~~  bye1.gif


aš ne viską skaitau, o kiek skaičiau lygtais mačiau, kad buvo jau kažkoks deadlines smile.gif o vat dabar dar vienas, tai liuks kad dar laivas nenuplaukė biggrin.gif dar sukursiu kokią nesamonę ir atsiųsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vienintelė @ 2013 10 31, 22:33)
Grethenn
aš nesu tikra, bet logiškai mastant esmė konvertavime, tik dabar reiktu išsiaiškinti kurioj vietoj, kiek bitu pas tave nustatyta, kur nustatai juos raw formate ar jau jpg, kitas dalykas kokia spalvų erdvė( nežinau ar tinkams žodis) sRGB ar RGB ir panašiai, smalsu butu pamatyti raw formama kaip pas mane atidaro.
Aš tokių fintu esu turėjusi jau po apdirbimo, bet pačiam raw faile kiek pamenu ne g.gif

Va butent, del to ir rasiau, kad reiktu parodyt raw. jpg variantas jau vis tiek post procesas.
Siulyciau nebent kita softa pabandyt. Kol kas kaltas lightroom.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo robobebras: 31 spalio 2013 - 22:55
Dar gali būti, kad keliant netyčia nuspaudei kažkokį pakeitimą. Gal iš 8 bitų, pasidarė 16 ar 32. man taip yra buvę, dabar bandau atsiminti kame reikalas. aj vaaaa... man buvo, kad aš atnaujinau PS ir mano vaizdo korta pjovėsi su PS draiveriais, todėl visas spalvas rodė tokiais kvadračiukais kaip pas tave. esmė, kad ir LR tada taip pat rodė. žodžiu pas mane kažkas kompe nesutapo. pamastyk, gal atnaujinimą siunteisi wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mangute: 31 spalio 2013 - 23:22
QUOTE(Mangute @ 2013 10 31, 22:53)
aš ne viską skaitau, o kiek skaičiau lygtais mačiau, kad buvo jau kažkoks deadlines smile.gif o vat dabar dar vienas, tai liuks kad dar laivas nenuplaukė  biggrin.gif dar sukursiu kokią nesamonę ir atsiųsiu smile.gif


Ką??? listen.gif Ne viską skaitai? blink.gif
Negaudai kiekvieno mano žodžio? blink.gif Nesimokai mintinai? blink.gif
Ir naktinės POK reformos & potvarkiai Tau tėra tik "kažkoks blink.gif blink.gif blink.gif deadlines"? blink.gif
Sunku tau bus koliažuose biggrin.gif Engsiu biggrin.gif Ir foto pratęsimui pačią sunkiausią parinksiu. Gal net iš efoto hihihi.gif.
(siųsk tą savo nesąmonę wink.gif ir kitas užkrėsk savo pavyzdžiu)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 31 spalio 2013 - 23:57
QUOTE(vienintelė @ 2013 10 31, 23:33)
aš nesu tikra, bet logiškai mastant esmė konvertavime, tik dabar reiktu išsiaiškinti kurioj vietoj, kiek bitu pas tave nustatyta, kur nustatai juos raw formate ar jau jpg, kitas dalykas kokia spalvų erdvė( nežinau ar tinkams žodis) sRGB ar RGB ir panašiai, smalsu butu pamatyti raw formama kaip pas mane atidaro.
Aš tokių fintu esu turėjusi jau po apdirbimo, bet pačiam raw faile kiek pamenu ne g.gif



QUOTE(robobebras @ 2013 11 01, 00:54)
Va butent, del to ir rasiau, kad reiktu parodyt raw. jpg variantas jau vis tiek post procesas.
Siulyciau nebent kita softa pabandyt. Kol kas kaltas lightroom.

hm, sudetinga man cia viskas blink.gif va dar prisegu tik ikeltos i kompa foto sreenshota, neiseksportavus i jpg, nors ratilai siek tiek matosi bet vaizdas geresnis. nors tas sreenshotas is vis neaiskiai rodo, net spalvos nesutampa.
user posted image
Atsidarius su ps programa raw failams tvarkyti tas pats biesas-ratilai.
Ps erdve sRGB, tik ne visai suprantu kada ir kur man tuos bitus nusistatinet. Kai jau isikeliu jpg i Ps tai matau, kad image 8bit. O su lightroomo gal kas susidures? Beje gal galeciau atsiusti kam nors ta raw faila, jei nesunku paziuretumete? smile.gif

Aciu!
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 11 01, 00:42)
Ką??? listen.gif Ne viską skaitai? blink.gif 
Negaudai kiekvieno mano žodžio? blink.gif  Nesimokai mintinai?  blink.gif
Ir naktinės POK reformos & potvarkiai Tau tėra tik "kažkoks  blink.gif  blink.gif  blink.gif deadlines"?  blink.gif
Sunku tau bus koliažuose biggrin.gif  Engsiu biggrin.gif  Ir foto pratęsimui pačią sunkiausią parinksiu. Gal net iš efoto hihihi.gif
(siųsk tą savo nesąmonę wink.gif ir kitas užkrėsk savo pavyzdžiu)


aš turiu ir kitą gyvenimą biggrin.gif tiksliau kokius penkis biggrin.gif einu ką nors mislyti. tik turiu senuką kompą, tai velnias žino kaip pavyks sutvarkyt fotkes. tikiuosi naujuką pataisys greit ir jis veiks kaip bitutė, nes tiesiog nepakenčiu slunkių.
Atsakyti
QUOTE(Mangute @ 2013 11 01, 19:20)
aš turiu ir kitą gyvenimą  biggrin.gif tiksliau kokius penkis  biggrin.gif einu ką nors mislyti. tik turiu senuką kompą, tai velnias žino kaip pavyks sutvarkyt fotkes. tikiuosi naujuką pataisys greit ir jis veiks kaip bitutė, nes tiesiog nepakenčiu slunkių.


Va va. Ir man į parolimpinius slunkius jau maga kreiptis kone Donelaičio hegzametru, kad:

nustotų anys ištisi ir užkloti krankt pas kakalį šiltą biggrin.gif
ir kad nemįslytų, kad vis miegot mums sviete yra paskirta biggrin.gif
ogi dabar, žėlėk dieve! jau lapkritis randas
ir vis mažiau čėso beliek į traukinį spėti
ohmy.gif

Iki lapkričio 5 d. 23 val. 59 min. liko tiek, kiek liko wink.gif

(iš 26-27 sportininkų iki starto linijos kol kas nusiorientavo tik 6 laimingieji)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 01 lapkričio 2013 - 21:05