Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(vienintelė @ 2013 10 30, 18:29)
aš labai norėjau sudalyvauti autoportretu konkurse smile.gif)) nes jie man patinka, ne dėl to kad sivimyla smile.gif tieisog pačiia gaunasi save parodyt taip kaip jaučiuosi, visgi neblogas bandymas išsijudinti, nieko įpatingo, bet atitinkanti mano dabartinę būsena


tu labai graži wub.gif

QUOTE(Miraval @ 2013 10 30, 20:14)
Čia mano! wink.gif

kaip faina pamatyt savo foto pratęsimą smile.gif
tikrai, ir aš pritarčiau, kad tik spalvų ryškumo trūktų, o šiaip tai man labai patinka! wink.gif
na ką - keliu ir aš savo bandymą...
pirmoji mano, o antroji lyg Mangutės? smile.gif
Stebėti. Šakutėms šakės.


Miraval, nerealiai. Šypsojausi ir aš, ir vis tebesišypsau biggrin.gif

QUOTE(Miraval @ 2013 10 30, 23:43)
VA JA ZAU kaip faina, merginos! AČIŪ!
nu pasirodo ne veltui šiandieninius savo pietus aukojau ir darbavausi iš peties...šakutes lanksčiau, didžiulį veidrodį iš bendradarbės spintos lupau ir paskui užsirakinus dėliojau visaip, kad tik padaryčiau kažką smile.gif
Ačiū! smile.gif


užtai koks šaunus rezultatas thumbup.gif

QUOTE(voveraite1302 @ 2013 10 31, 00:58)
Mano bandymas:
Aš irgi taip galvoju... Ogal konvertuojant į iš raw į jpg ką nors nustatyti reikia? Gal čia dėl suspaudimo taip? Man taip būdavo, jei aš keisdavau spalvų profilį...


oho, kaip fainai thumbup.gif
Atsakyti
Laba diena sportininkes parompilietes. Vienas zaidimas i pabaiga, dabar nekantriai lauksiu antrojo zaidimo. Ir koks geras visgi dalykas tie zaidimai, atsigauna tema, ateini ir yra temoj i ka akis paganyti, o kur dar tas jaudinantis laukimas kas ka atnes bigsmile.gif
Didelis ACIU Ka uz si koliazu zaidimo organizavima ir administravima 4u.gif
QUOTE(Sea Girl @ 2013 10 31, 05:45)
Man gali dar viena baime prirasyti...bijau beprotiskai, kad nesugalvosiu kaip pratesti nuotraukos koliazu zaidime...Paziuriu merginu pratesimus, visi be issimties nerealus...atrodo as taip nesugalvociau blush2.gif  tai va ir bijau dabar biggrin.gif

As net neabejoju, kad sugalvosi ir viskas puikiai pavyks! Streso tikrai buna gavus nuotrauka, paskui seka ideju paieska, kartais net nemigo naktys, bet tas pasitenkinimas kai iveiki ir gauni rezultata viska atperka! thumbup.gif
QUOTE(mamagute @ 2013 10 31, 08:48)
man patinka tas matomas dviejų žmonių laukimas...gal abejonės...gal pasimetimas...

Aciu! Labai smagu, kad tokiu minciu sukele, to ir siekiau igyvendindama ideja 4u.gif
QUOTE(Veronika~ @ 2013 10 31, 10:09)
Cia mano ta nuotrauka. IS karto atsiprasau uz toki formatu, nezinau net kodel man tai susviete, kad atsiunciau horizontalia.
Pats koliazas fainiai ziurisi!

Och, o as visa laika buvau isitikinus, kad cia Gizzy kurinys! bigsmile.gif Nera ko atsiprasinet, buvo proga pasikamuot ir ismokti klijuoti tokio formato koliaza 4u.gif As ir pati prisipazinsiu prasikaltau Tavo nuotraukai, nes dejau siek tiek filminio grudo, kad liptu tekstura su manaja blush2.gif blush2.gif
QUOTE(Jurzole @ 2013 10 31, 11:09)
Aš irgi į bailių kompaniją...   

Ale tai ziuriu bijo tos kurios maziausiai, mano galva, turetu bijot biggrin.gif Viskas bus gerai, nekantrauju pamatyt bailiukiu rezultatus bigsmile.gif

Voveraite, tikrai sauniai susitvarkei su koliazu, labai patiko pratesimas. Ir dar sakes, kaip Miraval sakutes patiko lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PBP: 31 spalio 2013 - 13:51
Labai faini koliažų pratęsimai, šaunuolės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ka @ 2013 10 31, 13:53)
Kairėje esanti mano.  ax.gif Na, kaip puikiai susitvarkei! Tokio pratęsimo nebūčiau sumąsčiusi.  smile.gif  Tikiuosi nebuvo per sunku.  rolleyes.gif


Nujaučiau, o gal jau ir kažkur regėjau smile.gif
Nuotrauka labai subtili, o dar ir su savo apdirbimu, teko paplušėti, kol bent truputį kažką panašaus išgavau smile.gif Bet per sunku nebuvo, nuo pradžių mačiau, kad kabinsiuos už pieštukų... smile.gif

Labai labai įdomūs šitie koliažai. Tikrai gerų darbų yra. Ir tokie išradingi, smagūs, apgalvoti.
Atsakyti
o aš dar galiu dalyvauti kituose koliažuose?
Atsakyti
QUOTE(Mangute @ 2013 10 31, 14:39)
o aš dar galiu dalyvauti kituose koliažuose?


??? - nesupratau klausimo
Atsakyti
QUOTE(Foggy @ 2013 10 31, 07:39)
Lendu ir as i viesuma su koliazu, iki paskutines minutes vargau ir vis ieskojau ideju koliazui,  o ir spalvas labai sunkiai sekesi atitaikyti...

Foggy + ...

user posted image



man rodosi labai pavyko atitaikyti ir pagal šviesą, ir pagal spalvas, ir pagal mintį. Taip, tai nėra pagal turinį toks koliažas, kad vis jį prisimintum, kaip, pvz. Miraval šakutes hihihi.gif , bet tai apie ramų, tylų, švelnų augalėlių gyvenimėlį...Mano supratimu- labai gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Grethenn @ 2013 10 31, 01:31)
Pasigilinau, paaiskint sudetinga tais terminais, na bet taip principas toks, gradientas sukuria tokius efektus. Ismeginau ivairius tutorialus, meginau uzmesti permatoma noise layeri, na bet visiskai nieks neveikia nors tu ka  schmoll.gif Foto 16bit. Niekaip nesuprantu ar as ka ne taip darau. Va jei kam reiktu yra action'as, geri labai atsiliepimai, tik as naudos vis negaunu. Galite pameginti, gal kam pavyks:) 
http://nomorebanding.com/

O kol kas palaukim protinguju vyruku smile.gif


gali parodyt raw cia chebrai, gal kuri paziures, neaisku kiek tvarkyta cia fotke.

o tai kas buna jpg formatu?

Monitoriaus nustatymuose viskas gerai su spalvom (24bit-32bit)? nes bent jau mano monitorius nerodo jokiu baisiu ratilu. Pasikeiciau laikinai i 16-bit, tada tikrai matosi baisus ratilai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo robobebras: 31 spalio 2013 - 14:47
QUOTE(Mangute @ 2013 10 31, 15:39)
o aš dar galiu dalyvauti kituose koliažuose?

ne , jokiu būdu, uždrausta banned2.gif
Atsakyti
Jovita, kaip durnai užklausei, tai taip durnai ir atsakiau smile.gif Čia gi ne psichoterapijos būrelis (... nors iš dalies...kaip pažiūrėsi)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagute: 31 spalio 2013 - 15:04
QUOTE(mamagute @ 2013 10 31, 14:44)
man rodosi labai pavyko atitaikyti ir pagal šviesą, ir pagal spalvas, ir pagal mintį. Taip, tai nėra pagal turinį toks koliažas, kad vis jį prisimintum, kaip, pvz. Miraval šakutes  hihihi.gif , bet  tai apie ramų, tylų, švelnų augalėlių gyvenimėlį...Mano supratimu- labai gerai smile.gif


Ačiū, kad pasisakei. Man taip norėjosi, kad Foggy nebūtų palikta be dėmesio, bet mintys vis nesidėliojo. Pritariu. Teoriškai dar pasvarsčiau, o jei foto per flip apvertus, kad rankų savininkė nebūtų augalėliui Nr.2 "atsukus nugaros"... Hmm. Neturiu Yvettės gebėjimų permatyti kiaurai, tad teorija ir lieka teorija smile.gif

***

Mangute, jei klausei apie tuos (koliažus), kuriuos aš apsiėmiau kuruoti, tai juk pirmu numeriu įsirašei, tad nesuprantu, dėl ko ėmei ir suabejojai? Aš jau akis pražiūrėjau laukdama Tavo ir ne tik Tavo darbų. O tik 4 didmeistriai kol kas teapsireiškė smile.gif Kiti vis dar repetuoja savąjį apsireiškimą. Dar kiti drebina kinkas ir bodisi savo neva suglebusiais raumenimis. Visiškas iškrikimas. Jokios sportinės dvasios... Citus , Altus, Fortus biggrin.gif Jurzole, esi toje galeroje, kurioje ir turėtum būti. Net žiurkės nepalieka neskęstančio laivo. O parolimpinis kreiseris apskritai nepaskandinamas biggrin.gif , bet! LAPKRIČIO 5 d. 23 val. 59 min. palieka krantą ~~~~~~~~~~~~~~~~~ bye1.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 31 spalio 2013 - 16:07
QUOTE(voveraite1302 @ 2013 10 31, 00:58)
Mano bandymas:

Labai sauniai!

QUOTE(PBP @ 2013 10 31, 02:20)
Peonyblossom + ... ( as speju, kad antroji foto Gizzy?)  4u.gif

Graziai ziurisi smile.gif Jau maciau, kad zinai, jog foto ne mano smile.gif

QUOTE(Foggy @ 2013 10 31, 07:39)
Lendu ir as i viesuma su koliazu, iki paskutines minutes vargau ir vis ieskojau ideju koliazui,  o ir spalvas labai sunkiai sekesi atitaikyti...

Foggy + ...

Antra foto mano smile.gif Atsiprasau, tikriai nenorejau siusti sunkios blush2.gif Bet manau sauniai susitvarkei, graziai ziurisi, tik del ranku pritariu Iks, gal tikrai nuotrauka apsukus...
Papildyta:
QUOTE(PBP @ 2013 10 31, 14:51)
Ir koks geras visgi dalykas tie zaidimai, atsigauna tema, ateini ir yra temoj i ka akis paganyti, o kur dar tas jaudinantis laukimas kas ka atnes  bigsmile.gif

drinks_cheers.gif Tikrai smagu ateit i tema ir tiek nuotrauku pamatyt, jau senai taip nebuvo rolleyes.gif
Atsakyti