Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Sveikos gyvos 4u.gif Prisikamavau su ta koliazo nuotrauka. Turejau tris sumanymus, vienam is ju vis oras koja kiso, kitam gautos zaidimo nuotraukos formatas, nes savo idejos realizavimui reikejo vertikalios ar bent kvadrato, o as gavau horizonta. Taigi teko tenkintis trecia ideja. Sumanymas buvo tuo paciu pazaisti su sviesa visiskoje tamsoje. Uzvadinau koliaza Autumn brake-up smile.gif Peonyblossom + ... ( as speju, kad antroji foto Gizzy?) 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Lendu ir as i viesuma su koliazu, iki paskutines minutes vargau ir vis ieskojau ideju koliazui, o ir spalvas labai sunkiai sekesi atitaikyti...

Foggy + ...

user posted image




Kitam koliazu zaidimui vis dar neapsisprendziau del nuotraukos, aciu, Iks, kad vis primeni ir paragini rolleyes.gif po savo vargo su spalvu pritaikymu jau beveik isitikinusi, kad siusiu j/b nuotrauka, o pati irgi mielai j/b gauciau blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2013 10 30, 11:35)
ko pasigedau, tai laiko - bandau spelioti - kur rytine, kur vakarine, kur pietine..  ax.gif


Planavau surasyt, bet kazkaip suslubavo atmintis dedant foto...Taisausi ax.gif Ryte iki pietu ten niekas nesikeicia biggrin.gif Paskutiniai du kadrai labai arti vienas kito, saule jau leidosi...na bet matosi skirtumas.
user posted image

QUOTE(mamagute @ 2013 10 30, 13:27)
lyg ir ne vienoje temoje dalyvavau...
nu dabar viskas- supykau

Man atrodo Magie turejo omeny butent pasktuine tema...juolab, kad nemazai merginu balsavo uz savaitinius ND, gavom daugiau laiko, o ND nebuvo...As idejau jau po visko, paveluotai. (nors buvau paruosus, bet laukiau pirmuniu tongue.gif )

QUOTE(Iks @ 2013 10 30, 22:26)
Kažkoks bailių kooperatyvas wink.gif Sea girl su Būtybe dėl auto, Gizzy dėl nesąmonių biggrin.gif , Iks dėl mamagutės rolleyes.gif, net Say (spalvų klausimu). Dabar va - Virdzzinija. Jei Tu dėl būsimųjų koliažų, tai nesijaudink. Visi tie, kuriuos vakar išvardinau, irgi bijo, nes vis dar tebesiprausia ir dantukus valosi smile.gif


biggrin.gif
Man gali dar viena baime prirasyti...bijau beprotiskai, kad nesugalvosiu kaip pratesti nuotraukos koliazu zaidime...Paziuriu merginu pratesimus, visi be issimties nerealus...atrodo as taip nesugalvociau blush2.gif tai va ir bijau dabar biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sea Girl: 31 spalio 2013 - 06:47
QUOTE(voveraite1302 @ 2013 10 30, 15:58)
Mano bandymas:





Labai patiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Idda @ 2013 10 29, 20:18)
koliažas
....... + Idda
[


nuotaikingas pratęsimas smile.gif Ir Laboutinai kone tokie patys bigsmile.gif Dėl spalvų derėjimo- pritariu kitoms merginoms...

QUOTE(Veronika~ @ 2013 10 30, 18:00)
Atnesu koliaza. Minciu buvo si karta daug, bet sukuriau netycini koliaza, net ne toki koki planavau, bet sitas kazkaip uzkabino labiau.

??? + Veronika~



man dera ir toniškai, ir šviesa panaši...Bet trikdo tas daikčiukas ant kojos piršto...kas ten? kodėl jis ten?

QUOTE(Iks @ 2013 10 30, 23:26)
Kažkoks bailių kooperatyvas wink.gif Iks dėl mamagutės rolleyes.gif



nail.gif

QUOTE(voveraite1302 @ 2013 10 31, 00:58)
Mano bandymas:

[


puikiai smile.gif

QUOTE(PBP @ 2013 10 31, 02:20)
  Peonyblossom + ... ( as speju, kad antroji foto Gizzy?)  4u.gif



man patinka tas matomas dviejų žmonių laukimas...gal abejonės...gal pasimetimas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagute: 31 spalio 2013 - 09:49
Voveraite, puikiai pratesiai koliaza smile.gif saunuole
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 10 29, 14:14)
PILIEČIAI PAROLIMPIEČIAI pioneers.gif

As atsiusiu nuotrauka, norejau pabaigti su siuo koliazu zaidimu, tai per kelias sugalvosiu kokia cia nuotrauka pasirinkti:)

QUOTE(Idda @ 2013 10 29, 20:18)
Sveikos,
prisiduodu su savo koliažu, kas ten pas kažką įžiūrėjot kelnes tai čia tikrai turėtų jas pamatyti  lotuliukas.gif

Tai viskas paprasta, faina:)

QUOTE(gotte @ 2013 10 29, 22:25)
dekui pasisakiusioms 4u.gif 

Labai patiko tavo auto, as jau kelis menesius svajoju padaryti nuotrauka su ilgu juodu sijonu, tik neturiu dar tokio, bet kai gausiu, tikrai bus nuotrauka:)

vienintelė, tavo busena dabar panasi i mano, ir netrukdo man nuotraukos formatas, kaip tik perskaitau ta ka norejai parodyt. Grazu. Ir tinka tau toks liudesys.


QUOTE(Miraval @ 2013 10 30, 20:14)
Stebėti. Šakutėms šakės.

Linksmas koliazas gavosi, smaigiai ziurisi.

QUOTE(voveraite1302 @ 2013 10 31, 00:58)
Mano bandymas:

Idealus sakyciau.

QUOTE(PBP @ 2013 10 31, 02:20)
Sveikos gyvos  4u.gif  Prisikamavau su ta koliazo nuotrauka.

Cia mano ta nuotrauka. IS karto atsiprasau uz toki formatu, nezinau net kodel man tai susviete, kad atsiunciau horizontalia.
Pats koliazas fainiai ziurisi!

QUOTE(mamagute @ 2013 10 31, 10:48)
man dera ir toniškai, ir šviesa panaši...Bet trikdo tas daikčiukas ant kojos piršto...kas ten? kodėl jis ten?

Cia kriauklyte tokia. Kaip ir sakiau, cia toks atistiktinis kadras gavosi, bet man jis ziurejosi, negu kitas labiau idejiskas.

Pirmas variantas toks, bet kartu man kazkaip nesiklijoja, tik patinka kad pirmoje foto (beje kieno ji???neturiu minciu) tos lygios linijos, kriauklyte, ranka, o mano atvirksciai rauksleles ir kriaukle deranti prie pedos)

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Veronika~ @ 2013 10 31, 11:09)
Cia kriauklyte tokia. Kaip ir sakiau, cia toks atistiktinis kadras gavosi, bet man jis ziurejosi, negu kitas labiau idejiskas.
Pirmas variantas toks, bet kartu man kazkaip nesiklijoja, tik patinka kad pirmoje foto (beje kieno ji???neturiu minciu) tos lygios linijos, kriauklyte, ranka, o mano atvirksciai rauksleles ir kriaukle deranti prie pedos)
http://farm8.staticf...59ef3b56c_z.jpg


Mamagute, ten jūrų ežys, kuriam jau amen kukt smile.gif
Veronika~, Tu teisi, netyčiukas šaunesnis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 10 31, 12:30)
Mamagute, ten jūrų ežys, kuriam jau amen kukt smile.gif
Veronika~, Tu teisi, netyčiukas šaunesnis smile.gif

Dabar apsiraminau, kad teisingai pasirinkau:)
Papildyta:
Beje, jau pamaciau flickre, kad as gavau Voveraites1302 nuotrauka.
Atsakyti
Ačiū už pagyrimus mano užbaigėlei. O kieno pirmoji foto? smile.gif

QUOTE(Veronika~ @ 2013 10 31, 12:09)
Cia kriauklyte tokia. Kaip ir sakiau, cia toks atistiktinis kadras gavosi, bet man jis ziurejosi, negu kitas labiau idejiskas.

Pirmas variantas toks, bet kartu man kazkaip nesiklijoja, tik patinka kad pirmoje foto (beje kieno ji???neturiu minciu) tos lygios linijos, kriauklyte, ranka, o mano atvirksciai rauksleles ir kriaukle deranti prie pedos)



Man irgi labiau anas variantas patiko. Ten ir jb puikiai atitaikytas smile.gif Nuotrauka mano smile.gif
Suprantu, kad tai nebuvo labai lengva foto, bet anas variantas tikrai puikus.
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 10 30, 22:26)
Kažkoks bailių kooperatyvas wink.gif Sea girl su Būtybe dėl auto, Gizzy dėl nesąmonių biggrin.gif , Iks dėl mamagutės rolleyes.gif, net Say (spalvų klausimu). Dabar va - Virdzzinija. Jei Tu dėl būsimųjų koliažų, tai nesijaudink. Visi tie, kuriuos vakar išvardinau, irgi bijo, nes vis dar tebesiprausia ir dantukus valosi smile.gif

Beje, šiek tiek druskytės ir pipiriukų ant žaizdų: iki parolimpinio starto liko 6 dienos. Cigel cigel ai liu liu biggrin.gif

biggrin.gif Aš irgi į bailių kompaniją... blush2.gif Sėdžiu dabar ir galvoju, koks velnias mane neša į tą galerą? doh.gif Aš gi fiksuotoja, o ne kūrėja... kažką gražaus pamačius, galiu kartais ir neblogai nufotografuoti (nors pavyksta ne taip dažnai kaip norėtųsi blush2.gif), bet pačiai sukomponuoti kažką ir dar prie kitos foto priderinti... dieve dieve, kur aš lendu? g.gif lotuliukas.gif

Va dėl ko nesijaudinu, tai dėl spalvų - tinka visaip. Savo foto siųsiu spalvotą, porininkė galės pasiversti į jb, jei pageidaus.

Einu toliau ieškoti, ko nepametus, t.y. parolimpinės foto rolleyes.gif

PS Dabar vykstantis koliažų žaidimas - puikus thumbup.gif Net pavydu merginoms idėjų ir fantazijos bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurzole: 31 spalio 2013 - 12:10
QUOTE(voveraite1302 @ 2013 10 30, 23:58)

Kairėje esanti mano. ax.gif Na, kaip puikiai susitvarkei! Tokio pratęsimo nebūčiau sumąsčiusi. smile.gif Tikiuosi nebuvo per sunku. rolleyes.gif
Atsakyti