Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Miraval @ 2013 10 30, 19:14)

pirmoji mano, o antroji lyg Mangutės? smile.gif



super, labai labai patiko! bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vienintelė @ 2013 10 30, 21:24)
dėl formato nenorėjau specialiai sulaužyt jo, pradinė mintis buvo kvadratas, o bet tačiau  dešinė atsirado norit padidint tuštumo jausmą, pasimetimas pas mane viduje gyvena tai ir nuotraukoj norėjosi kad kiek kitaip žiūrėtusi, gal ir klaidingas žingsnis, nežinau aš nesu tikra...


turbūt pavyko, nes būtent taip ir perskaičiau smile.gif - pirmiausia mintis ir buvo apie kažkokią neužpildytą tuštumą, gal nebūtinai itin tragišką ar dramatišką, bet va šitaip ištikimai budinčią šalia...
Atsakyti
as jau bijau koliazu nuotraukos,bijau,kad fantazijos pritruksiu,nors realiai man jos nestinga biggrin.gif super zaidziat,na o MIRAVAL ypatingai patiko ,super pratesimas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vienintelė @ 2013 10 30, 18:29)
aš labai norėjau sudalyvauti autoportretu konkurse smile.gif)) nes jie man patinka, ne dėl to kad sivimyla smile.gif tieisog pačiia gaunasi save parodyt taip kaip jaučiuosi, visgi neblogas bandymas išsijudinti, nieko įpatingo, bet atitinkanti mano dabartinę būsena

Grazu, kaip ir visi tavo auto smile.gif tik formatas ir man is karto uzkliuvo.

QUOTE(Miraval @ 2013 10 30, 20:14)
na ką - keliu ir aš savo bandymą...
pirmoji mano, o antroji lyg Mangutės? smile.gif
Stebėti. Šakutėms šakės.

Fainai labai thumbup.gif

QUOTE(Grethenn @ 2013 10 30, 22:22)
Sveiki, fotografai smile.gif

Pas mane irgi taip buna, bet kodel nezinau, idomu ir man. Sakau gal nesvarumai kokie ant objektyvo g.gif Nes kamera neseniai pakeiciau, bet tie tokie ratilai vis tiek yra.
Atsakyti
QUOTE(virdzzinija @ 2013 10 30, 22:01)
as jau bijau koliazu nuotraukos,bijau,kad fantazijos pritruksiu,nors realiai man jos nestinga  biggrin.gif  super zaidziat,na o MIRAVAL ypatingai patiko ,super pratesimas  mirksiukas.gif


Kažkoks bailių kooperatyvas wink.gif Sea girl su Būtybe dėl auto, Gizzy dėl nesąmonių biggrin.gif , Iks dėl mamagutės rolleyes.gif, net Say (spalvų klausimu). Dabar va - Virdzzinija. Jei Tu dėl būsimųjų koliažų, tai nesijaudink. Visi tie, kuriuos vakar išvardinau, irgi bijo, nes vis dar tebesiprausia ir dantukus valosi smile.gif

Beje, šiek tiek druskytės ir pipiriukų ant žaizdų: iki parolimpinio starto liko 6 dienos. Cigel cigel ai liu liu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gizzy @ 2013 10 31, 00:12)
Pas mane irgi taip buna, bet kodel nezinau, idomu ir man. Sakau gal nesvarumai kokie ant objektyvo  g.gif  Nes kamera neseniai pakeiciau, bet tie tokie ratilai vis tiek yra.
Tikrai cia ne del nesvarumu schmoll.gif
Va dabar ziuriu kad foto (objektu) fotkintos studijoj pas prof. fotografa pasviesinus irgi turi tokius negrazius perejimus. Skaitau dabar, kad taip atsitinka del netinkamo vaizdo konvertavimo. Sunku isversti, cituoju: "Banding is caused by the failure of an algorithm during an image conversion, such as switching to a new color mode. If too many near-identical image tones spread out farther than its computational area, the algorithm can fail, and the conversion may produce tonal edges called bands."
Bet kaip ta problema ispresti dar neissiaiskinau g.gif
Atsakyti
Aš vis dar apmąstymuose dėl foto. smile.gif Gal savaitgalį gims kažkas. smile.gif
Miraval, labai linksmas tavo pratęsimas. Šypsojausi ilgai ir dabar šypsausi. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ka: 30 spalio 2013 - 22:38
VA JA ZAU kaip faina, merginos! AČIŪ!
nu pasirodo ne veltui šiandieninius savo pietus aukojau ir darbavausi iš peties...šakutes lanksčiau, didžiulį veidrodį iš bendradarbės spintos lupau ir paskui užsirakinus dėliojau visaip, kad tik padaryčiau kažką smile.gif
Ačiū! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Grethenn @ 2013 10 30, 22:34)
Tikrai cia ne del nesvarumu  schmoll.gif
Va dabar ziuriu kad foto (objektu) fotkintos studijoj pas prof. fotografa pasviesinus irgi turi tokius negrazius perejimus. Skaitau dabar, kad taip atsitinka del netinkamo vaizdo konvertavimo. Sunku isversti, cituoju: "Banding is caused by the failure of an algorithm during an image conversion, such as switching to a new color mode. If too many near-identical image tones spread out farther than its computational area, the algorithm can fail, and the conversion may produce tonal edges called bands."
Bet kaip ta problema ispresti dar neissiaiskinau g.gif

nu mūsų protingieji vyrukai kur Jūs smile.gif
net nežinau kaip tiksliai paaiškinti smile.gif)) šiaip taip nutinka kai iš tamsesnio eina į šviesesni arba atvirkščiai(na kaip gradientas pvz photoshope) jeigu pasinkta būtu 16bit (programoje kurioje apdorojama nuotrauka) taip neturėtu būti arba būtu žymiai švelnesnis perėjimas, nes tai palaiko daugiau informacijos, grynai dėl info stygiaus, kas nors patiklis jei klystu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vienintelė: 30 spalio 2013 - 22:56
Mano bandymas:

user posted image

QUOTE(vienintelė @ 2013 10 30, 23:54)
nu mūsų protingieji vyrukai kur Jūs smile.gif
net nežinau kaip tiksliai paaiškinti smile.gif)) šiaip taip nutinka kai iš tamsesnio eina į šviesesni arba atvirkščiai(na kaip gradientas pvz photoshope) jeigu pasinkta būtu 16bit (programoje kurioje apdorojama nuotrauka) taip neturėtu būti arba būtu žymiai švelnesnis perėjimas, nes tai palaiko daugiau informacijos, grynai dėl info stygiaus, kas nors patiklis jei klystu smile.gif


Aš irgi taip galvoju... Ogal konvertuojant į iš raw į jpg ką nors nustatyti reikia? Gal čia dėl suspaudimo taip? Man taip būdavo, jei aš keisdavau spalvų profilį...
Atsakyti
QUOTE(gizzy @ 2013 10 30, 22:12)
Grazu, kaip ir visi tavo auto smile.gif  tik formatas ir man is karto uzkliuvo.

ačiū

QUOTE(Iks @ 2013 10 30, 22:26)
Beje, šiek tiek druskytės ir pipiriukų ant žaizdų: iki parolimpinio starto liko 6 dienos. Cigel cigel ai liu liu biggrin.gif

kaip gerai kad vis primeni thumbup.gif

QUOTE(voveraite1302 @ 2013 10 30, 23:58)
Aš irgi taip galvoju... Ogal konvertuojant į iš raw į jpg ką nors nustatyti reikia? Gal čia dėl suspaudimo taip? Man taip būdavo, jei aš keisdavau spalvų profilį...

puikus tavo bandymas
kaip ligthtroome nusistato nežinau, bet photoshope gali pasirinkti kiek bitu butu prieš atidarant foto programoje
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vienintelė: 31 spalio 2013 - 00:03
QUOTE(vienintelė @ 2013 10 31, 00:54)
nu mūsų protingieji vyrukai kur Jūs smile.gif
net nežinau kaip tiksliai paaiškinti smile.gif)) šiaip taip nutinka kai iš tamsesnio eina į šviesesni arba atvirkščiai(na kaip gradientas pvz photoshope) jeigu pasinkta būtu 16bit (programoje kurioje apdorojama nuotrauka) taip neturėtu būti arba būtu žymiai švelnesnis perėjimas, nes tai palaiko daugiau informacijos, grynai dėl info stygiaus, kas nors patiklis jei klystu smile.gif
Pasigilinau, paaiskint sudetinga tais terminais, na bet taip principas toks, gradientas sukuria tokius efektus. Ismeginau ivairius tutorialus, meginau uzmesti permatoma noise layeri, na bet visiskai nieks neveikia nors tu ka schmoll.gif Foto 16bit. Niekaip nesuprantu ar as ka ne taip darau. Va jei kam reiktu yra action'as, geri labai atsiliepimai, tik as naudos vis negaunu. Galite pameginti, gal kam pavyks:)
http://nomorebanding.com/

O kol kas palaukim protinguju vyruku smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Grethenn: 31 spalio 2013 - 00:39