Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Ka, kieno foto Idda pratęsė? smile.gif
Atsakyti
Miraval. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2013 10 30, 12:35)
taip atsakingai galvoju tas temas, bandau sudomint, paaskint ir niekas nedalyvauja.


lyg ir ne vienoje temoje dalyvavau...
nu dabar viskas- supykau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagute: 30 spalio 2013 - 13:35
Liko dar 6 žmonės nesukūrę koliažų. A-ū-ū-ū! Kur jūs ir jūsų kūriniai? lens.gif
Atsakyti
Atnesu koliaza. Minciu buvo si karta daug, bet sukuriau netycini koliaza, net ne toki koki planavau, bet sitas kazkaip uzkabino labiau.

??? + Veronika~

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Veronika~: 30 spalio 2013 - 17:00
aš labai norėjau sudalyvauti autoportretu konkurse smile.gif)) nes jie man patinka, ne dėl to kad sivimyla smile.gif tieisog pačiia gaunasi save parodyt taip kaip jaučiuosi, visgi neblogas bandymas išsijudinti, nieko įpatingo, bet atitinkanti mano dabartinę būsena
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Idda @ 2013 10 29, 20:18)
Sveikos,
prisiduodu su savo koliažu, kas ten pas kažką įžiūrėjot kelnes tai čia tikrai turėtų jas pamatyti  lotuliukas.gif
koliažą surezgiau jau seniai, bet vis galvojau gal dar aplankys mane minčių lietus ir nuveiksiu kažką padoraus su gauta nuotrauka, kurios autorės tai net neįsivaizduju, bet mano nusivylimui mūza neatvyko, taigi...

koliažas
....... + Idda



Čia mano! wink.gif

kaip faina pamatyt savo foto pratęsimą smile.gif
tikrai, ir aš pritarčiau, kad tik spalvų ryškumo trūktų, o šiaip tai man labai patinka! wink.gif


na ką - keliu ir aš savo bandymą...
pirmoji mano, o antroji lyg Mangutės? smile.gif

user posted image

Stebėti. Šakutėms šakės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miraval: 30 spalio 2013 - 19:16
Miraval, labai nuotaikingas ir smagus koliažas!!! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ka @ 2013 10 30, 13:04)
Miraval.  smile.gif


Gerai užsimaskavo, nebūčiau pagalvojusi smile.gif

QUOTE(mamagute @ 2013 10 30, 13:27)
lyg ir ne vienoje temoje dalyvavau...
nu dabar viskas- supykau


Neniršk smile.gif Patikėk, esi dar ir kaip pastebėta wink.gif Ne tik kad gausiai dalyvauji, bet ir kad neretai pateiki dar ir kelis variantus. Žaviuos Tavo apsisukimais.
Ir Maggie lai nesijaudina dėl tariamos apatijos. Nenueina tos savaitgalinės/savaitinės užduotys šuniui ant uodegos. Aš, tarkim, jei tema sudomina, būtinai pasirepetuoju (bent mintyse) arba bandau, nors dažnai patiriu fiasko biggrin.gif Ir šį bandžiau bandyti, bet padariau gal du variantus (įkalčiai nesunaikinti tongue.gif), tada aplinkybės apsivertė kūliais, taip ir liko. Jei nebūčiau įstrigusi ties apmąstymais, kokius objektus eksperimentui pasirinkti, gal ir būčiau spėjusi. Bet nematau bėdos. Toksai beveik mokslinis tyrimas man kelia smalsumą, tad bandymus su šviesa vis tiek kartosiu, gal nebūtinai su gatavomis kompozicijomis, gal tik į stalčių, bet šviesos jaukinimasis labai mano planuose smile.gif

QUOTE(Veronika~ @ 2013 10 30, 17:00)
Atnesu koliaza. Minciu buvo si karta daug, bet sukuriau netycini koliaza, net ne toki koki planavau, bet sitas kazkaip uzkabino labiau.

??? + Veronika~
http://farm4.staticf...200c9a1e0_z.jpg


Labai gerai sulipo. Rėmelių tik gal kitokių norėčiau...

QUOTE(vienintelė @ 2013 10 30, 17:29)
aš labai norėjau sudalyvauti autoportretu konkurse smile.gif)) nes jie man patinka, ne dėl to kad sivimyla smile.gif tieisog pačiia gaunasi save parodyt taip kaip jaučiuosi, visgi neblogas bandymas išsijudinti, nieko įpatingo, bet atitinkanti mano dabartinę būsena
http://farm6.staticf...4a02a94d1_z.jpg


Sakyk, o kodėl pasirinkai tokį keistą, kone panoraminį formatą? Suprantu, kad visi tie standartai vieną dieną gali atsipykti, kad kartais norisi imti ir pasprukti iš tos Prokrusto lovos ir pan. Manęs, beje, tasai gabalas tuštumos šįsyk lyg ir neerzina. Gal kiek klaidina plaštaka, o gal ir ne.

QUOTE(Miraval @ 2013 10 30, 19:14)
na ką - keliu ir aš savo bandymą...
pirmoji mano, o antroji lyg Mangutės? smile.gif
http://farm6.staticf...9b672c1d3_z.jpg
Stebėti. Šakutėms šakės.


Labai linksmai, labai ekspresyviai, liuks. Pirmąją akimirką Tavo šakutės man labai priminė H.Matiso "Šokį" smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 30 spalio 2013 - 20:49
QUOTE(Būtybė* @ 2013 10 30, 12:36)
Sveikos smile.gif
Vieną turiu. Irgi bijau rodyt blush2.gif
Bet kadangi baisiai pas jus traukia, tai parodysiu vistiek smile.gif
http://farm8.staticf...36fe563e6_z.jpg


Gerai, kad trauka daro savo smile.gif
Man Tavajam auto labai trūksta įdomesnės šviesos, kuri sukurtų tam tikrą papildomą vizualųjį ir emocinį sluoksnį. Apačia keistoka, kažkoks optinis išsikraipymas, kirpčiau, nesižiūri. Rankų padėtis, mano galva ir protu, taisytina, gal reikėjo apnuoginti riešus, gal reikėjo atitraukti nuo kūno (iš pečių, nežinau, kaip mandriau išsireikšti). Dabar truputį susidaro įspūdis, kad nori, bet sunkiai pavyksta nusičiaudėti smile.gif Žodžiu, tikslinčiau, dar pasižaisčiau smile.gif
Atsakyti
Sveiki, fotografai smile.gif

Ar galetu man kas nors padeti ispresti sia problema. Gal kas bus susidures.
Zodziu sioje nuotraukoje galite matyti tragiskus ratilus danguje. (Jei kieno monotrius suniveluoja spalvas galite nulenkti monotoriu nuo saves ar pameginti paziureti is apacios (pasilenkus)).
Fotografuota su Nikon D40X, 50mm objektyvu, RAW formatu. Tvarkau su Lightroom'u, bet esme, kad netvarkytos ir tamsesnes foto atrodo taip pat, tik ne taip matosi. Tos vientisos vietos, kur reikia spalviniu niuansiniu perejimu. Tik dabar pastebejau, nes neteko fotografuoti ruko salygomis unsure.gif
Gal kas zinote priezastis ir sprendimo budus? smile.gif

user posted image
Atsakyti
Miraval puikiai

QUOTE(Iks @ 2013 10 30, 20:45)
Sakyk, o kodėl pasirinkai tokį keistą, kone panoraminį formatą? Suprantu, kad visi tie standartai vieną dieną gali atsipykti, kad kartais norisi imti ir pasprukti iš tos Prokrusto lovos ir pan. Manęs, beje, tasai gabalas tuštumos šįsyk lyg ir neerzina. Gal kiek klaidina plaštaka, o gal ir ne.

dėl formato nenorėjau specialiai sulaužyt jo, pradinė mintis buvo kvadratas, o bet tačiau dešinė atsirado norit padidint tuštumo jausmą, pasimetimas pas mane viduje gyvena tai ir nuotraukoj norėjosi kad kiek kitaip žiūrėtusi, gal ir klaidingas žingsnis, nežinau aš nesu tikra...
Atsakyti