Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Iks @ 2013 10 29, 14:14)
PILIEČIAI PAROLIMPIEČIAI pioneers.gif



Netriukšmauk taip smile.gif žinok, kaip stengiuos, na ir nieko neišpešu. Krizė kžkokia tai smile.gif Bet bus, bus, jei jau noras yra mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vetra127 @ 2013 10 28, 09:17)
Sveikos, įkeliu vieną vasaros foto. Labai noriu išgirsti nuomones
http://farm6.staticf...21d67382d_z.jpg


Vetra127, kol ilgai ir nuobodžiai kaupiausi įgarsinti savąją nuomonę, Zirze užbėgo už akių. Linkusi su ja susidaužti bokalais drinks_cheers.gif.
Netinka čia horizontalus formatas; marinistika apskritai labai prašosi paguldoma, nes vertikalės ją spaudžia, neleidžia lietis jos prigimtiniam gaivalui (prisimink Maironį: "išsiisupus PLAČIAI vakarų vilnimis"). Tas horizontalumo poreikis būdingas ne tik jūroms marioms vandenynams, bet ir peizažams apskritai. Išimtys, kaip ir visame kame, įmanomos, tam jos ir išimtys smile.gif Vertikalus formatas paprastai tinka portretams, veržlumui, pasidavimui aukštyn ar žemyn perteikti. Žinoma, tai schematinės tiesos, bet kliautis jomis visai verta...
Savo foto lyg ir užgriebei visus 3 pageidautinus planus (akmenys, jūra, tiltas), bet, bėda, nė vienam jų nesuteikei ypatingojo statuso. Akmenys užgriozdina kadrą. Jei Tave sužavėjo būtent jie, lyg jūros vėpliai išrietę stambias nugaras, turėjai ir mums tai per nuotrauką aiškiai sufleruoti, sudominti - akcentuoti jų faktūrą, parodyti, kokie jie šlapi, sunkūs, niūrūs ir dar nežinau kokie. Jūros monologas didesnio įspūdžio taip pat nepalieka. Gal ir nesunku įsivaizduoti, kad realybėje tasai šniokščiantis purslojimas buvo kažkas toookio, mes gi matome tik gana paliegusį lūžtančios bangos (a la paningo) vaiduoklį, labai neypatingą, labai blankų, netekusį gyvybės... Tiltas galėjo būti visai įdomus akcentas, bet nėra, sutik.
Su grynai techniniais parametrais, mano galva, šįkart irgi nelabai susitvarkei, lenda nekokybė, smelkiasi "degėsių" kvapas, šviesa tik mechaniškai perkelta į kadrą - tik pats jos faktas, be turinio...
Bet nenusimink. Ne taip jau lengva kepti saulėlydžius, jie dažnai užsispiria ir lieka už kadro, nors rodos buvo sudarytos visos sąlygos, pati gamta padavė gatavą dovanėlę, tik spragsėk ilgiau negalvojęs... Bet ne. Čia kaip su tuo nemokamu sūriu pelėkautuose...

QUOTE(Delicious @ 2013 10 28, 16:03)
Atitipenu su koliažu: ??? + Delicious
http://farm6.staticf...fb9278fc4_z.jpg


Pasikartosiu, bet man ir dabar, paaiškėjus, kad dėl sugedimo laipsnio, ten visai ne lietpaltis vaidenasi rolleyes.gif JB tikrai gerai atitaikytas, bet va to tikslesnio rakurso man trūksta, juolab, kad mamagute savuosius akcentėlius labai aiškiai, labai tiksliai, tvarkingai padėliojo... (nebūtų pedantė, kaip ir visos pirmūnės wink.gif).

QUOTE(Maggie @ 2013 10 28, 17:09)
galvojau galvojau, ogi sugalvojau (...)
tema, kuri man patinka - Maistas
(...) noriu gero restorano lygio foto smile.gif

Man irgi patinka. Per maistą į šią sektą ir patekau. Tik greitai pamiršau, ko buvau atėjusi...
Tik sąlygas užkėlei, nepasikuklinai... Iš kur dabar tą aukštą lygį paimti biggrin.gif Ir pagal kokią sistemą - Michelin žvaigždučių ar Užkalnio žąsų ir žąsyčių hihihi.gif

QUOTE(gotte @ 2013 10 29, 00:12)
Aciu uz sveikinimus po mano auto flickr, bet atnesu ji cia (o gal kas dar ir nematet), noriu kritikos, nes ideja turejau labai aiskia ir ejau link jos igyvendinimo, bet dabar galvoju, gal kvadrata kirpti, gal spalvas prislopinti.... net nezinau, bet rodos, kad noriu kazka pakeisti, bet pati nezinau net ka...gal apskritai perdaryt reiktu g.gif tai isspardykit man sikna, please biggrin.gif
http://farm8.staticf..._a4fbbbd65e.jpg


Aha, tik papasakok man prašau, kaip galėčiau nuo dūšios spardyti, netyčia nežgavusi gležnos kurio nors drugelio uodegos? biggrin.gif Ir, et, manoji spardymo metodika mažai kuo Tau pasitarnautų. Nesiimu svarstyti, ar esame ir ar galėtume būti dėl savo požiūrio, stilistinių prieraišumų kuo nors viena už kitą pranašesnė. Tuščia kalba, man regis. Man sunku įsijausti į Tavąjį darbą vien dėl to, kad, na, nesu tokio stiliaus mėgėja. Neužsikabliavau ant tokio, nebuvau užsikabliavusi ir dėl ateities taip pat nesu tikra. Tad žvilgsnis būtų iš anksto subjektyviai nulemtas. Tai apie Tavo darbą nieko iš esmės nepasakytų, tik apie skirtingas kryptis ir gal skirtingus poreikius. Kas Tau iš to, jei pasakysiu, kad manęs nekabina tasai absoliutus netikrumas, dekoratyvumas, miglota iliuzija, kuriama pirmiausia per iliuzorinį vaizdą, ne kitomis priemonėmis. Na, nemoku to labai rimtai priimti. Nors mintį gabalais gal ir pagaunu, nors (gal savavališkai) tiesiu paraleles į ankstesnįjį, sensacingąjį Gottės auto, tikiu Tavo nuoširdumu ir tokiame, kitokiame pateikime gal ir nematau nieko blogo, spardytino. Tik. Tai ne man. Kažkas, kas mus kirpo, šiuo atveju, matyt, sukirpo pagal skirtingus lekalus. Tik tiek smile.gif Ir gal net įdomiau dėl to... Vis tik neatsisakyčiau pamatyti kvadrato. Mano galva, tie medžiai dešinėje nelabai reikalingi, gal jų vora ir harmoningai "užsuka" kadrą, bet man lyg ir norėtųsi lengvesnio nu(iš)plasnojimo, tokio visiškai ištirpstančio, lyg buvo jis, o gal ir nebuvo...

QUOTE(Sea Girl @ 2013 10 29, 00:53)

Laukiau laukiau kuri nors pirma ides, bet nesulaukiau biggrin.gif  tai dedu savo irodyma kad namu darbus dariau tongue.gif
http://farm3.staticf...b41f29493_c.jpg


Dar viena pirmūnė cool.gif Net neramu daros, kad perestukinų gretos retėja, krinka. Štai net Say viena pirmųjų užsiėmė vietą PO traukinyje, nors pagal įsivaizduojamą scenarijų turėjo įgrūti į peroną pačią paskutinę minutę...

QUOTE(Delicious @ 2013 10 29, 11:03)
Įkeliu kitą bandymą, kuris manęs pačios neįtikina savo (ne)kontrastingumu. mastau.gif
http://farm6.staticf...6f5f0bd9e_z.jpg

Sprendimas būtų buvęs visai nieko. Tik neišbaigtas, su mamagutės nesusigiminiavęs...
Papildyta:
QUOTE(Zirzė @ 2013 10 29, 15:19)
As tai leidziu versti i JB rolleyes.gif


Ir aš leisiu, jei atnešiu spalvotą 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(R.i.R. @ 2013 10 29, 17:43)
žinok, kaip stengiuos, na ir nieko neišpešu. Krizė kžkokia tai... Bet bus, bus, jei jau noras yra  mirksiukas.gif


Man irgi big problem su pešiojimu biggrin.gif Praėjęs savaitgalis parodė, kad mudu su nikonu nekenčiam vienas kito (bet... nuo neapykantos iki meilės tiek pat, kiek ir nuo meilės iki neapykantos; tad gal kaip nors wink.gif)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 29 spalio 2013 - 17:54
Nepalikit manęs su šita↑ baisia paklode swoon.gif Man jau neramu, ar neuždusinau ko smile.gif
Mėlynake, nematau Tavo foto, ištrynei ar kaip?
Opšra, Tu ten prarijai tą knygą ar knyga Tave prarijo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 29 spalio 2013 - 18:29
Sveikos,
prisiduodu su savo koliažu, kas ten pas kažką įžiūrėjot kelnes tai čia tikrai turėtų jas pamatyti lotuliukas.gif
koliažą surezgiau jau seniai, bet vis galvojau gal dar aplankys mane minčių lietus ir nuveiksiu kažką padoraus su gauta nuotrauka, kurios autorės tai net neįsivaizduju, bet mano nusivylimui mūza neatvyko, taigi...

koliažas
....... + Idda
user posted image
Atsakyti
Nieko netryniau, per radikal kėliau tai tas grybauja matyt doh.gif Bandau per flickr įkelt.

user posted image

kita

http://www.flickr.co...04/10532847986/


Idda idėja tai superinė thumbup.gif tik žiūriu ir galvoju gal spalvos nelabai dera g.gif Spėju juodai balta man labiau patiktų smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mėlynakė_: 29 spalio 2013 - 19:43
Idda, nuraminai, kad bent čia ne lietpaltis smile.gif Nes jau būčiau pradėjus pati į save keistai šnairuoti. Kam priklauso pirmosios autorystė, šįkart ir aš neįsivaizduoju. Nustebčiau, jei kokiai Ka... Batelius , oho, kaip atitaikei, tik norėtųsi jų labiau atitrauktų nuo lovos. Va tokios "mažos mūsų nuodėmės" wink.gif, tiesiai šviesiai, ilgai nedraugavus biggrin.gif Būna ir taip, ką ten labai ant to rąsto beišsėdėsi, rakščių tik prisivarysii...
Į linksmą, saulėtą toną pataikyta, bet pačios spalvų gamos norėtųsi kiek adekvatesnės, nes dabar pirmasis motyvas labai gamtinis, o antrasis - pakankamai buitinis. Koksai pikanteriškas šviesos blyksnis irgi nebūtų pakenkęs;) Ai, bet kojų savininkams vis tiek ne tas galvoj cool.gif

Mėlynake, rekomenduoju ir toliau kelti per flickrą. Sutinku su jau išsakytomis pastabomis. Norisi šviesiau, erdviau. Patariu nebrukti objektų žiūrovui tiesiai prieš nosis, net ir čia, fotografijoje, sąlyginai egzistuoja tam tikra privati erdvė, saugus atstumas, Tavo atveju norisi atsilošti atgal, patikinti "matau matau". Laikrodžio prie knygų irgi šitaip nepripločiau, galop, paieškočiau įdomesnių kampų, ne tik fas/anfas - tai perdėm demonstratyvu, nuobodu, plokščia, norisi užklausti: "na, ir..?". Pabandyk dar, laikrodis tai fainas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 29 spalio 2013 - 20:33
begalybe laiko nebuvau uzsukus cia, bet kaip smagu, kad koliazu zaidimai vis dar vyksta! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 10 29, 13:14)
PILIEČIAI PAROLIMPIEČIAI pioneers.gif



Nu tu šaunuolė thumbup.gif
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 10 29, 20:11)
Idda, nuraminai, kad bent čia ne lietpaltis smile.gif Nes jau būčiau pradėjus pati į save keistai šnairuoti. Kam priklauso pirmosios autorystė, šįkart ir aš neįsivaizduoju. Nustebčiau, jei kokiai Ka... Batelius , oho, kaip atitaikei, tik norėtųsi jų labiau atitrauktų nuo lovos. Va tokios "mažos mūsų nuodėmės" wink.gif, tiesiai šviesiai, ilgai nedraugavus biggrin.gif Būna ir taip, ką ten labai ant to rąsto beišsėdėsi, rakščių tik prisivarysii...
Į linksmą, saulėtą toną pataikyta, bet pačios spalvų gamos norėtųsi kiek adekvatesnės, nes dabar pirmasis motyvas labai gamtinis, o antrasis - pakankamai buitinis. Koksai pikanteriškas šviesos blyksnis irgi nebūtų pakenkęs;) Ai, bet kojų savininkams vis tiek ne tas galvoj cool.gif



vien dėl spalvų ir delsiau kelti nuotrauką, pirmoji nuotrauką labia ryški, o mano tokia vos ne pastelinių spalvų gavosi doh.gif
Atsakyti
dekui pasisakiusioms 4u.gif MB vis prase manes, kad uzdeciau kuriam nors drugeliui jo galva biggrin.gif pagalvojau, kad ziauriai tiktu artejanciam heloweenui tokios skraidancios drugeliskos galvos lotuliukas.gif

labai idomu stebeti koliazu zaidima bigsmile.gif

maggie tema liuks, bandyciau, jei laiko daugiau butu...ech doh.gif
Atsakyti
Ačiū merginos labai už nuomones ax.gif Darydama šį kadrą, svajojau apie tą vaizdą kai banga daužiasi į akmenis, bet manoj nuotraukoj dūžis buvo menkas, nes bangos deja buvo labai nedidelės schmoll.gif verysad.gif Mokysiuos ir mokysiuos, tikiuosi kitą vasarą turėsiu bent šiek tiek geresnį kadrą smartass.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 10 29, 14:14)
Refresh (???)

Aš čia. Pokolkas tyliai jus stebiu, bet aš nepamiršau tikrai nieko smile.gif)))
Atsakyti